Masakr v Las Vegas

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Masakr v Las Vegas

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Author
    Posts
  • #3800 Reply
    leho
    Keymaster

    Zatím jsem se k masakru v Las Vegas nevyjadřoval čekajíce, jak se věci vyvinou. Ale ony se moc závratně nevyvinuly. Pěkné shrnutí zde:
     

     
    Několik zásadních věcí ale média prostě nekomunikují. Například jaká zbraň byla použita. Mluví se o tzv. “bump stocks”. Není bez zajímavosti, že YouTube vymazala některá videa na toto téma napříkad (zatím) dvě z článku na webu Red Elephants:
     

    What Guns Were Used in Las Vegas Shooting?


     
    Snad pro mne je velmi zajímavá zmínka z interview Seana Hannity se dvěma zasahujícími policisty, kteří mimo jiné řekli (minuta 1:50 v následujícím videu): ” … the shooter traced us … I don’t know how we didn’t get shot more … tracing us with gun fire …
     

    Aktualizace 10/10/2017: Původní video bylo vymazáno. Našel jsem náhradní, zatím…
     
    Aktualizace 10/11/2017: I druhé video bylo vymazáno. Další náhrada nalezena…
     
    To, čemu ten policista říká “tracing us with gun fire” s tzv. s “bump stock” není možné a není to možné ani s obyčejnou vojenskou automatickou ruční zbraní a ještě k tomu na vzdálenost více než 400m, ale tohle je možné s kulometem na trojnožce. Z čeho tedy útočník střílel? A proč až dodnes nebylo řečeno, z čeho se vlastně střílelo? Je to všechno takové hodně divné a je přímo ostudné, jak se události využívá k politickým účelům další regulace prodeje legálních zbraní.
     
    A nejsem sám, komu se tahle ne-komunikace zásadních faktů nelíbí:
     

     
    Starší přehled o masakru:
     

    #3810 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin se ozval velmi brzy, asi hodinu a půl po mém předchozím vstupu. On sleduje Nezvědavce lépe než kdo jiný:

    Nestastny paranoidni *** Vladimire….. 🙂

     
    Další důvod pro moji údajnou paranoiu: AR-10 s bump stock má mnohem větší kadenci než použitá zbraň při masakru. Jak známo, bylo útočeno ráží 7.62, což je právě AR-10. A samozřejmě, s bump stock se stěží dá něco trefit na 400m:
     

     
    Takže nikoliv AR-10. A co tedy? A proč bych měl být nešťastný a paranoidní? Hmmm, vysvětlení nikde…

    #3815 Reply
    Prazak
    Guest

    tak sem opet o neco moudresi 🙂 i kdyz tato informace pro mne neni nikterak dulezita, hodi se pri poslechu zprav, kde ruzni chytrolini mluvi o bump stock. pouze IMHO kdyby strilejici debil pouzil grenade launcher mohl byt uspesnejsi a nemusel tahat tolik munice ani samopalu, mozna kdyby si prines sticks of dynamite a nejakou gumy pusku tak nedela ani smrad ani ramus a ma hodne mrtvejch, proste magor kterej strilel aniz by miril, kulky si nasli sve misto rozdelene Bohem nebo spis Luciferem.

    #3816 Reply
    leho
    Keymaster

    Já bych ale řekl, že z čeho se střílelo důležité je, protože jde o to, jestli se jednalo o legálně drženou zbraň s legální úpravou tzv. bump stock a nebo jestli byla zbraň nelegální, jako např. kulomet s municí v pásech. Pokud se jednalo o legální zbraň, pak může mít událost dopad na legální držitele zbraní, zatímco v opačném případě se otevře další konzerva s červy a mnoha otázkami, kde to vzal, kdo mu pomáhal, atd, atd.

    #3817 Reply
    Mikin
    Guest

    “proste magor ktery strilel aniz by miril”, napsal Prazak.
    Ale Leho porad mele sve konspiracni pizdoviny a cenzuruje svuj vlastni web……

    #3820 Reply
    krakatit
    Guest

    Jedinej Mikine kdo mele neustale kraviny a v diskuzich si z neho delaji prdel, jses ty. Zrejme ti to vyhovuje SMICH!

    Mej se rozumbrado 🙂

    #3821 Reply
    Prazak
    Guest

    no takze znova, udrzovani zprav z Las Vegas, nebo pokleky cernochu v preborech o sisaty mic pomahaji lidem premyslet o necem jinem, nez co kde ukrast nebo jak vydelam bez prace:-) takovy obycejny zivot ha ha dejte jim hry a chleba a muzete si vladnout jak chcete…
    Na i dnes jsem zijistil, ze jsem mlady vysokoskolak, coz mne velice potesilo. No a ze Mikin to vidi jinak, nez Leho? I ja jsem videl politiku jinac nez Leho, ovsem dnes mam jedinou moznost stejne jako Donald videt co je a kam to politici dotahli svou politickou korektnosti, svym chapanim lezeb, buzerantu, cernochu a Mexikanu. Nakonec opravdu v neskutecne nevyhode je beloch muzkeho pohlavi.
    Pak clovek nema byt rasista ha ha vse je o ciklu, jak ekonomie, tak kdo momentalne vyhrava ve spolecnosti. Spolecnosti je vlastne egal co se deje, dulezite je mit zazemi, plnou lednicku moc se nestvat pracovat jen zavodne a mit se dobre… proto preferuji prirodu a pozorovani zvere. Tam aspon vim ze silny sezere slabeho a velky maleho, vsichni jsou nazi a hezky rozdeleni podle barvy a preferenci zradla lef netvrdi ze je zirafa a zebra ze je cerny kun. Vse ma logicky zakon, pouze politici namlouvaji druhym, ze poruci vetru desti, ze clovek ktereho je na svete mene nez hoveziho dobytka dela zazraky s prirodou. A hlavne, ze je nas uz moc a mela by byt valka, takze vlastne vojaci budou ve vyhode :-). No a traper na Yukonu take, tam se bombicky posilat nebudou neni tam koho trefit 🙂

    #3829 Reply
    leho
    Keymaster

    No, Pražáku, něco tom je co píšeš, ale něco zase by se nemělo brát na lehkou váhu. Totiž některé zprávy mohou ovlivnit náš život a některá velmi důležitá ústavní práva jako právo držení zbraní. Z tohoto hlediska je zpravodajství o Las Vegaském masakru přinejmenším hodně podivné a i z jiných důvodů, jako např. nutnost aplikace CYA, neboť kasina kolikrát obcházejí zákony a nechtějí, aby jim policajti do jejich podniků strkali nos. Viz článek na webu The Blaze:
     
    Police reveal new development in Las Vegas shooting. This could be a game-changer.
     
    Podle mne možná neochota managementu zavolat policajty hned jak byl postřelen člen ochranky rovněž hrála roli a tím mohlo třeba být zabito o nějakých 20-30 lidí méně, nebo i víc. A vykládej pak těm manželům, manželkám, dětem a rodičům, že se nedalo nic dělat, když skoro určitě dalo.
     
    Ve srovnání se střelbou do davu v Las Vegas klekání fotbalistů při hymně mi připadá také takové uvalené a divné, ale zase jde o tradici a úctu k vlajce a této zemi i když přímo nejde o život.
     
    PS: Ještě dodatek a jenom připomenutí, že v případě Mikina nejde pouze o jiný názor. Hlavně soudě podle jeho lhaní, nadávek a výhružek nejenom že jde o minulého kamaráda, ale i o člověka, který by tebe nebo mne při takovém masakru v Las Vegas nechal postřelené ležet, popřípadě by do nás ještě kopnul a plivnul. Tak soudím ale nejen podle jeho neveřejných verbálních projevů.

    #3838 Reply
    Daniela
    Guest

    Dosti depresivni pozorovat, jak nenavistnici Trumpa prenasi svou nenavist i k vyhubeni na ty, kteri jsou s Trumpem spokojeni. Meli jsme zde prece hned po masakru v Las Vegas hajzliky a hajzlice, co smrt lidem na country festivalu prali, protze “to byli stejne vetsinou volici Trumpa”..

    S vysetrovanim ohledne strileni do davu Paddockem se to vice zamotava, neni tedy divu, ze pri nezodpovezenych otazkach si budou lidi vymyslet ruzne theorie, jak k tomu mohlo dojit.. Naprosto normalni reakce.
    Mne vubec nesedi oficialni zpravodajstvi o tom, ze Paddock byl clovek, ktery v hernach ziskaval velke prijmy, tudiz byl bohaty. To je dle meho mineni uplny nesmysl.
    Jednou, kdysi velmi davno, jsem mela tu smulu, ze jsem se zamotala s hracem hazardnich her. To je svet sam o sobe a tak vim, ze zadny hrac nezbohatne vyhrami proti kasinum. Kasina, at uz v Nemecku nebo Americe je obrovsky byznis, ktery se zaklada na tom, ze kasina si zarucuji profit z “volavek”. V zadnem pripade neprodelaji, je to velmi lukrativni byznis, kde se zoufalcum vydaji drobky a mafianske praktiky pak stahnou zbytek-miliony. Paddock nemohl ziskat miliony hranim video-pokru, protoze, kdyby neustale vyhraval, tak by ho z kasina vyloucili. Pamatujete si na film “Rain man”, kde ten autisticky muz vyhral , udajne dle statistickych informaci, velkou castku, nacez ho z kasina vyhodili ? Nevim, jak by to bylo s tou vyhrou, taky pry hral Paddock video pokr, ale je pausalnim faktem, ze kasina si to hlidaji, aby nekdo nevyhraval velke castky soustavne. Vyhry jsou kalkulovane a slouzi obchodni reklame. . Majitele si rozmazluji a podporuji takove lidi, kteri prohravaji velke castky a tim plati do jejich systemu .. Je ocividne, ze si hotel Paddocka piplal, pac byl pro ne vyhodny.
    S timto poznanim se ale objevuje dalsi otazka, kde bral ty miliony Paddock predtim, nez je prohazardoval ????

    #3839 Reply
    leho
    Keymaster

    Daniela:

    …Mne vubec nesedi oficialni zpravodajstvi o tom, ze Paddock byl clovek, ktery v hernach ziskaval velke prijmy, tudiz byl bohaty. To je dle meho mineni uplny nesmysl. …

     
    Samozřejmě, že vydělávání v kasinech je nesmysl, podle mne se jedná o “koupené” zprávy bohatě zaplacené majiteli kasin. Jeden můj velmi dobrý kamarád na kasinech vydělával, ale mohli to dělat s jeho komplicem ne více než rok až do té doby, kdy “udělali” všechna velká kasina v Nevadě a Atlantic City. To bylo na začátku 80. let, dnes by jim to neprošlo víc jak v jednom dvou kasinech v celé Unii. Prý v kasinech visely jejich portréty jako “wanted”. Kdyby je chytili, tak by neskončili dobře. Prý museli kolikrát velmi rychle utíkat ochrance. Jak tohle chodí bylo popsáno v jednom velmi dobrém filmu, už se nepamatuji co to bylo.
     
    Fakta se zametají pod koberec, jelikož zde lítají obrovské prachy za hazard a ještě se do toho všeho plete politická lobby za zrušení druhého ústavního dodatku. Ale jak to vypadá, dodatek zůstane nedotčen a jisté důležité podrobnosti o útoku se asi nikdy nedozvíme, jako třeba čím se vlastně střílelo a zdali děda měl nějakého komplice.
     
    PS: Já myslím, že děda se stal boháčem legálně. V realitách se dají skutečně vydělat velmi dobré peníze, pokud je člověk šikovný a má trochu štěstí a hlavně odvahy. A musí se správně začít ve správný čas. Rovněž se nesmí zapomenout, že měl inspiraci ve svém otci coby bankovním lupiči, takže nakonec kdoví jak k těm milionům přišel, možná na tom něco bude…

    #3845 Reply
    krakatit
    Guest

    Dost tezko se verejnost dozvi co vlastne se stalo v Mandalay Bay. Vnitrni Las Vegas je uzavrena spolecnost. Bohuzel dlouho bude trvat nez bezstarostne davy se opet budou bavit a myslet leda na zabavu. Cely svet se zmenila v Las Vegas doslo k vyvrcholeni. Kdo, co a jak nevyjde nikdy na hladinu.

    #3846 Reply
    leho
    Keymaster
    #3852 Reply
    Daniela
    Guest

    PS: Já myslím, že děda se stal boháčem legálně. V realitách se dají skutečně vydělat velmi dobré peníze…
    To je dobra uvaha, v realitach se da hodne vydelat a zvlaste, kdyby se bratri Paddockove dostali k nejakemu “dedictvi” od otce a mohli tak bezstarostne investovat….

    S tou hotelovou ochrankou je to pripada divne, co tam vubec ten Campos na tom poschodi delal. Pry bezel alarm, protoze pry nekdo nezavrel dvere od pokoje, – to jako kazde otevrene dvere zapinaji poplasny alarm ? A jak to, ze hotel nevydal bezpecnostni videa o trafice a pohybu hostu ? Po 9/11 jsme hned videli videa teroristu – Atty, jak prochazi vstupnim ramem na letisti…

    #3856 Reply
    Prazak
    Guest

    Danielo 🙂 alam bezel, ale pozarni, on totiz nadelal strelbou tolik coudu ze se zapnul pozarni alarm, tak ho prej nasli, i kdyz podle rozbiteho okna se dal najit taky:-) Po bitve je kazdy general, ale je zajimave, ze jsem dnes na radiu slysel, ze v Australii zakazali zbrane a pry jich hodne znicili, no mel bych se zeptat stryce googla nez neco hazu do eteru:-)https://www.theatlantic.com/international/archive/2017/10/australia-gun-control/541710/ jo je to tak, uz pred dvaceti lety, no a dnes maji stejne mozstvi zbrani jako mely, zadna zmena jen government buzerace.

    #3857 Reply
    Daniela
    Guest

    To by bylo dobre vysvetleni, Prazaku,
    kdyby ovsem ten zamestnanec hotelu nebyl postreleny asi 6 minut pred hlavni strelbou. Jedine, ze by pokoj “coudil” uz pri strileni na leteckou benzinovou nadrz, ktera je videt z druheho okna, a kdy to cele mozna zacalo. Vysvetleni zrejme nebude, pac dle poslednich zprav nam pan Jezis zmizel.. 🙂

    Taky jsem videla video druheho svedka-zamestnance, ktery zase prohlasuje, ze sel kontrolovat “fire exit, ktery se neotviral” ? Proc exit ? Nebo ze by se uz rozbehla strilecka, pry asi 200 strel – na chodbe hotelu ? Ten bezpecnostni ynzynyr , co se tam take nachomejtnul se jmenuje S.Schuck (šuk).. Uz i ta jmena jsou bizarni…..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
Reply To: Reply #3839 in Masakr v Las Vegas
Your information: