Afghánská tragédie

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Afghánská tragédie

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #8272 Reply
    leho
    Keymaster

    Z Afghánistánu dnes utekl prezident a Taliban de-facto už uchopil moc v celé zemi. Historie se opakuje a bude se opakovat vždy až se na ni zapomene nebo stranické zájmy převládnou nad zájmy národními. Zfalšované volby 2020 jsou výsledkem a Afghánská tragedie jedním z následků.
     
    Je ale fakt, že k prezidentským volbám přišlo mnoho ignorantů, kteří se báli domnělého oranžového orangutana a nechtěli ani slyšet o “America First”. Místo toho mají politiku “Party First and America Last”, kterou vlastně po nové administrativě vyžadují. Kdo se tedy vůbec diví?
     
    Je přímo symbolické, že Taliban se chopí moci téměř 20 let po útocích 9/11, kdy už islámský terorismus není hrozba, ale hrozbou jsou vlastenecká hnutí jako Proud Boys, Three Percenters, atd.
     
    Bude se někdo divit až dojde k atentátům, které budou ve srovnání s 9/11 jako hraní dětiček na písečku? Nedivil bych se, kdyby příští atentáty byly provedeny atomovými, chemickými či bakteriologickými zbraněmi. A možná už ten bakteriologický útok byl vlastně proveden…

    #8273 Reply
    krakatit
    Guest

    Co cekat od “profesionalnich” politiku? Konec koncu Faucci je dobre placeny trojsky kun. Dost zajimavy by bylo vedet kam se podel vedouci vyzkumu Pfizer z Wuhan – Gabor. Tak rikajic situace dost komplikovana. Nasazeni mirne blazniveho dedka do funkce “reditele zemekoule” je opet “masterstick” darebaku posporovanych primitivnimi rvouny po svete. Mame se na co tesit.

    #8274 Reply
    leho
    Keymaster
    #8276 Reply
    krakatit
    Guest

    Neco podobnyho jsem zazil – Jsem zvedav jak dlouho Biden vydrzi, nez ho vyzenou vlastni podpurci –

    #8277 Reply
    leho
    Keymaster

    Ano, taky jsem zvědav a rozhodně je nás mnohem a mnohem víc, kdo s napětím očekává budoucí události a jak svět bude vypadat zítra, za týden, měsíc, rok, atd…
     
    Katastrofě v Afghánistánu velel generál Mark Milley, kterého zřejmě ani nenapadne, že by měl rezignovat. A samozřejmě spolu s ním celá ta squadra šmejdů s Pomalým Pepou Joe Bidenem v čele.
     

    Just Because It’s Symbolic Doesn’t Mean It Isn’t Important


     
    PS: V prvním příspěvku jsem zmínil, že dnes jsou největší nepřátelé USA vlastenecká hnutí jako Proud Boys nebo Three Percenters. Zapomněl jsem ale na toho úplně hlavního nepřítele a tím je globální oteplování, což bylo zmíněno v jednom interním emailu DoD. Takže to vypadá, že USA jako velmoc končí…
     
    Další zajímavé shrnutí, které přišlo v emailu: https://nypost.com/2021/08/20/us-left-billions-in-weapons-in-afghanistan-with-black-hawks-in-talibans-hands/

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Reply #8276 in Afghánská tragédie
Your information: