Bernie Sanders s manželkou vyšetřován FBI

Home Forums Washingtonská bažina Bernie Sanders s manželkou vyšetřován FBI

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #2754 Reply
    leho
    Keymaster

    Demokrati to nemají v těchto dnech lehké. Kamarádka Clintonky Loretta Lynch bude vyšetřována Senátem a teď má problém chudák Bernie a jeho manželka: Bernie and Jane Sanders, under FBI investigation for bank fraud, hire lawyers

    #2755 Reply
    krakatit
    Guest

    DC je bazina!

    Nas senator McCain s ohromnym elanem sel vysetrovat Trumpovi konekce s Rusem, ale zapomel ze je jeden z nejvetsich sibru na tomto poli.

    http://circa.com/politics/accountability/the-russia-influence-controversy-that-john-mccain-doesnt-want-you-to-know-about.

    Casy se nam vazeni meni, vypada to jako biblicka povest o Lotovi hledajicim 10 poctivych …..

    #2757 Reply
    leho
    Keymaster

    Jojo, mám pocit, že už jsem si všiml v jiném tématu. Ale je fakt, že McCain je už hodně starej a tak mu trochu hrabe. Že to jeho voličům nevadí, no to je zase jiný problém…

    #2759 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, at se libi nebo nelibi, postupne dochazi eliminaci “starych kadru” na vsech stranach legraci, kterou si delaji novy demokrati z vlastnich vudcu jako je Pelosi je uz zarazejici.

    To co je kolem Trumpa je uplne jina skvadra, ktera kosi “levicaky” jako smrt.
    Jsem zvedav kam az dojdou.

    #6968 Reply
    leho
    Keymaster

    Bernie, obdivovatel Sovětského svazu:
     

     
    Video jsem ještě neviděl, ale slyšel jsem před pár dny ukázky v rádiu. Také dobrý prezidentský materiál, že ano…

    #6970 Reply
    Krakatit
    Guest

    Bavim se SMICH!

    Ten vztek je tak infantilni, ze nekdy se zda, ze v blazincich vyhnali ty nejvetsi pripady postizenych nejakou formou zneuznalosti. To neni opozice, to je vztek blaznu, ze neni po jejich. Primat maji lidovy kazatele ze zahranici SMICH.

    #6971 Reply
    Daniela
    Guest

    Podivala jsem se na Bernie video, to je bzunda. 🙂
    Naivita americkych komousu pri navsteve Sovetskeho svazu nezna mezi. A to uz v tech letech probihala v SSSR Perestroika. No, komunismus v Rusku padl, to ovsem soudruhy neodradilo, hned zacli vychvalovat Kubu a Venezuelu, novou, ctvrtou internacionalu.Stale stejna ideologie.

    Uz i Demokrati, kteri jsou starsi gardy se hrozi jmenovani Sanderse protoze komunisti ala Cortez s Bernie prebrali Demokratickou stranu. Zajimalo by mne, kdo programoval algoritmy, ze v tom maji takovy bordel – nebo spise manipulaci s volebnimi hlasy. Tri dny po volbach caucus jim trvalo, nez prohlasili Bernieho za viteze, -a tahle sorta chce ridit Ameriku ?

    Jelikoz se soudruzi mezi sebou rvou, tak bych nevylucovala,ze video “objevil” nejaky Hillarian. Jen tak dale, soudruzi, pozirejte se navzajem a Trumpoovci budou sklizet body. Rovnez jsou vitane zoufale vztekle zachvaty TDS:

    Jo, kdo umi, ten umi. Loserove pak jen cumi, v tomto pripade pak trhaji papiry.

    #6972 Reply
    Krakatit
    Guest

    Dano,
    me spis zarazil vyrok blaznive Pelosi a Schiffa kde se snazi vysvetlit, ze kdyz volby nedopadly tak jak predpokladali, pak maji byt opakovany.
    Dovedu pochopit volebni boj, ovsem to co provadi banda zenskejch v bilejch habitech je opravdu na hranici blaznu, kteri se dostali k menazmenu v blazinci.
    Zatim dobry, problem by nastal, kdyby nekdo z genstabu (jako kdysi gen. Heig), ty nesmysly ukoncil razantne.
    Spojene staty nejsou jizni Amerika, ani spolek evropskych zvanilu, je v tom dost velky rozdil.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Reply #6971 in Bernie Sanders s manželkou vyšetřován FBI
Your information: