Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku

Home Forums Watergate 2.0 Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #3741 Reply
    krakatit
    Guest

    Jo, jenze me momentalne zajima, mali cenu udrzovat v ramci USA organizaci NATO, nebo vytvorit novou alianci s Polskem – pobaltim, Rumuny a mozna i Bulhary? Ostatni bych klidne vynechal. Do kasy neprispivaji, po strane kseftuji s nasimi neprateli (Iran, SOKOR, a jini carodejove) jsou Spojenym statum pouze privazek, nic vic. V teto dobe jsou zde pouze dve velmoci – USA a Cina, je otazka kdy pristoupi Indie. Ostatni trpajzlici jsou jen zbytecna zatez. Studena valka je historie.

    #4743 Reply
    Daniela
    Guest

    To je tak zajimave v zivotnich otackach a zatackach, ze prijdou jakoby z nebe a proste jsou nepochopitelne.
    Tohle od Leha mi padlo do oci, kdyz si ted probiram Steva Bannona :
    “Mě zaráží na tomhle ta věc, že oba, Ben Hur a i Mikin, mě kolikrát napsali že si mě váží a že jsem fajn chlap. A pak to takhle podivně utnou kvůli názoru na Trumpa. Tomu já prostě nerozumím. Po dlouhé roky jsem fajn a najednou šmitec, všechno je pryč a najednou jsem ten nejhorší z nejhorších a ještě k tomu je mi neuvěřitelně sprostě nadáváno a vyhrožováno. Hlava mi tohle prostě nebere.”

    Napadlo mne, ze podobne asi ted smysli Trump o Bannonovi.
    Takovy podraz bych od Bannona necekala a urcite se v reakci na knihu Wolfa mnozi anti-trumpovci blahem uhykaji. Preji jim to, ruska collusion nevysla, idol Hillary je prokazana podvodnice, Trumpova administrativa prosperuje, zkratka jedna rana za druhou. Tak alespon ten Bannon. Domnivam se ale, ze tahle zrada u volicu Bannonovi neprojde a s tou knihou zamiril jinak inteligentni chlapik na smetiste dejin. Je to presto skoda, ztratit ambiciozniho stratega, ovsem ty ambice jsou jak vidim, ve spatnem smeru a provedeni. To se stava. Jestli se Bannon domnival, ze jeho pravicove hnuti ma uz dost priznivcu na vice radikalni smer, tak zde se zrejme osklive zmylil. Mrzi mne to ohledne blogu Breitbart, takove chovani jeho ctenare jiste nepotesi. Nemyslim si ale, ze timto bulvarnim postupem spineni Trumpa ztrati Trump volice, konzervativci volili ne jen Trumpa, ale hlavne cloveka, ktery se zdal nejlepsi volbou pro uskutecneni jejich zajmu..
    A treba se bude ted D.Trump vic snazit ukazat sve zakladne, ze jeho nejvetsi starost a usili jsou nazory a pozadavky jeho volicu. Z toho mi vychazi, ze ta “xenofobicka a nedemokraticka” zabrana, ci zed na hranici s Mexikem se stane realitou.

    #4744 Reply
    leho
    Keymaster

    Danielo, to co jsi nanesla je hrozně zajímavé. Měl jsem v úmyslu přirovnat Mikina k Bannonovi v diskuzi na iDnes, ale nakonec jsem to neudělal. Je to tak, Bannon je opravdu asi jak Mikin, tvářil se jako kdovíjaký kamarád a pak mu ruplo v hlavě. Ta neracionalita a neschopnost uvažovat na základě faktů je neuvěřitelná. Já nevím, co k tomu dodat, TDS je opravdu vážné a asi nevyléčitelné onemocnění…

    #5443 Reply
    leho
    Keymaster

    Nejen že nechala zabít velvyslance v Lybii a členy jeho ochranky, ale její vinou zahynuli i agenti CIA v Číně. Více na The Daily Caller zde: https://dailycaller.com/2018/08/28/hillary-clinton-email-china-hacking/

    #6094 Reply
    leho
    Keymaster

    Zde rekaputilace a aktualizace o Iránu. Taky dobrý!
     

    “Death to America,” he explained

Viewing 5 posts - 16 through 20 (of 20 total)
Reply To: Reply #4743 in Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku
Your information: