Cenzura

Home Forums Diskuze a fórum Cenzura

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
  • Author
    Posts
  • #1823 Reply
    leho
    Keymaster

    Byly zde nějaké stížnosti ohledně cenzury. Takže, sem s nimi. Ale předem upozorňuji: co je přípustné a co ne je výhradně na redakci Nezvědavce.

    #2535 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho obdivuju tvoji trpelivost 🙂 …..

    #2553 Reply
    leho
    Keymaster

    Cenzor zpity domnelou moci (i kdyz se v tomto pripade jedna jen moc nad 4 diskutery) v zadnem pripade nepomuze. 🙂

     

    Nene, jsem do němoty zpitý moji domnělou mocí pouze a jenom nad Mikinem. A co je nejhorší, mě to docela baví…!!!

     

    krakatit:

    Leho obdivuju tvoji trpelivost 🙂 …..

     

    Díky za uznání, ale ono nejde jenom o trpělivost. Fórum a diskuze na hlavní stránce jsou tzv. “plugins” a já se potřebuji naučit všechny jejich funkce včetně zdrojového kódu. A to je běh na dlouhou trať a díky Mikinovi ta trať není tak dlouhá. Už jenom to zavírání a otevírání diskuzí, měnění jejich názvů, shazování do kbelíků se smetím, do spamu, atd, atd, to je taky kopa srandy…

     

    PS: Změnil jsem název fóra z “Kniha přání a stížností” na “Diskuze a fórum”

    #2667 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, vidim ze se snazis, ovsem situace je dost jinde nez blaboly o Trumpovi, ci jine “stare povesti ceske”

    https://www.wsj.com/articles/amazon-is-leading-techs-takeover-of-america-1497653164

    myslim ze normalni Joe Doe (jako ja) muze ze vseho mit “studeny nohy”.

    #2685 Reply
    Prazak
    Guest

    vidim ze tam u vas krakatite us smazite vajicka na haupne auta, vyhozenim Mikina vam ubude sranda, je sice pravdou ze posledni valka s Kanadou byla 1812 tedy vice nez 200 a Mikin by chtel novou? Ja si nemyslim, pouze si z vas rarasek bubak utahuje 🙂 Je tedy nutne ho nebrat vazne a utahnout si z nej taky:-) vzdyt je to Brnak:-)

    #2800 Reply
    leho
    Keymaster

    Nedá se nic dělat, velmi nerad jsem udělal kontroverzní rozhodnutí Mikina vykopnout a stupidní diskuze s ním odložit mimo Nezvědavce jinam. S Mikinem ale možno nadále diskutovat na jiných webkách, jako např. iDnes. On ale tam už tolik nepíše, zřejmě proto, že jeho bábovičky v podobně konspiračních teorií o Trumpovi s Putinem jsou už značně nabourané neřkuli přímo zbourané.

     

    V těch diskuzích na iDnes se ale, podle mne, potvrzuje, že zdejší Mikinova přítomnost by byla opravdu silně destruktivní. On prostě ví, jak se věci mají a nic ho v této skálopevné víře nezviklá (linka na diskuzi zde):

     

    mikin

     

    PS: Prostě Mikinovi já nedám pokoj!

     

    mikin

    #2962 Reply
    krakatit
    Guest

    Bavim se pri pozorovani G-20, jak Trumpovi na rozdil od ubrebtaneho Mikina kopirujiciho blaboly z novin, lezou statnici doprdele 🙂 – Jedine Cinan ma nejak namitky, ostatni vcetne kanadskeho gaye se lisaji jako hadi!

    AMERICA FIRST!

    #2965 Reply
    Daniela
    Guest

    Na tom summitu G20 je hodne pozovani a otukavani se, myslim, ze to opravdove jednani se bude dit v bilateralnich jednanich.
    Cechacci se zase vyznamenali. Ceska malost se opet vynorila. Trumpuv projev v Polsku usekli na Ceske Televisi asi 5 minut pred koncem, zavistivci. A pritom se to tykalo i ceskych pomeru, Trumpovy projevy byly opravdu statnicke. Zajimalo by mne, s kym ty projevy Trump sepsal, hadala bych, ze s Bannonem.

    Melania si absolutne zaslouzi titul Prvni damy, jake zlepseni proti muzatce Michelle.

    #2966 Reply
    Prazak
    Guest

    With President Trump’s actions, America will think big once again. We haven’t been thinking big for a long time, but we’re thinking big again as a country, both at home and abroad. President Trump will continue to Make America Great Again.

    We’re launching a whole new chapter for our great country, and we can’t do it without you.

    Thank you for your continued support,

    Team Trump-Pence

    No co k tomu dodat? Kdyz sem prijel do USA Amerika byla opravdu GREAT nebyl problem najit zamestnani i pro mladeho cloveka bez znalosti Americtiny, nebyl problem najit podnajem ktery sem si mohl z vyplaty dovolit a koupit auto ktere jezdilo, to vse v prvnich mesicich. Do USA jsem prijel bez penez. To si muze nekdo vyzkouset dnes, neuveritelne co se deje v Hamburgu, ale i mistni jsou z toho prekvapeni, nejhorsi je zapalovani aut, snad se do toho Nemecka policie da a vypatra kdo zapaloval auta, rabovani se pry delo bez kradezi… (tomu jaksi nerozumim) 🙂 pokud rabuju kradu.

    mimo jine povazuju blokovani Mikina za zbytecne, jedno strany nazor jeste nikomu nepomohl, to delali bolsevici. Opozici umlcis, ale nikterak ti to nevytribi tve nazory. Pak si myslis, ze cely svet s tebou souhlasi….

    #2967 Reply
    Prazak
    Guest

    Jen sem si precetl jeden prispevek Mikina (z meho uhlu pohledu blabol), “muslimu zije v Americe miliony”, to, ze muslimu zije v americe miliony absolutne nic neznamena, katoliku i protestantu zde zije take miliony, ba i zidu zde ziji miliony. Co je dulezite v pripade muslimu, kteri veri, ze vsichni ostatni se musi vyhubit nebo konvertovat na islam, si uvedomit, ze Koran narizuje znicit kazdou jinou viru a specialne neverce. Docilit toho mohou podvodem valkou vrazdenim a podobne. Zajiste Saudska Arabie ma jednu z hlavnih uloh tohoto docilit.
    No ale z meho uhlu pohledu je nutne se podivat kdo jsou ty miliony muslimu zijici v USA ne tedy placnout, ze zde ziji mirumilovni muslimove v milionech. Jak mozne zjistit ze statistiky, z techto muslimu je 25% americkych cernochu, z Jihovychodni Asie jich pochazi 34%, Arabu pouhych 26%, pokud tedy vezmu pocet zaznamenan statni zpravou zjistuji, ze Arabu kteri sou nejblize nasili je mene nez milion v zemi s populaci 320 milionu. Jiste muze to byt problem jako na bostonskem maratonu, ale podobny problem mohou udelat i jini nestastnici kteri nesouhlasi s rezimem At ADX Florence, McVeigh and Nichols were housed in “Bomber’s Row”, the same cell block as Ted Kaczynski, Luis Felipe and Ramzi Yousef.Je to sice frakce jednoho procenta ale stejne jako zaci kteri netusi proc jim to ve skole nejde, nebo postaci kteri netusi proc jim posta ublizuje, komuniste srcem a dusi kteri veri, ze work suks jeste stale nevybuchuji, no a kdyz nechame USA zaplavit muslimy a cernochy jako to dela momentalne evropa, nebudem se muset divit jako se divi pri rabovanich a utocich lide ve Francii i GB pripadne Nemecku, to asi Mikinovi stale nejak uplavava, stale nevidi tu hrozbu, mozna je to tim, ze do Dawsonu se zadnej muslim stehovat nebude a kdyz bude, bude neuveritelne umirneny, protoze kdyz vybouchne na hlavni tride Dawsonu tak mozna porani kone nebo vola. toz tak, venku je hrozny vedro 🙂

    #2968 Reply
    leho
    Keymaster

    Jedna z velmi důležitých vlastností k pochopení Trumpa je rozpoznání totálních prkotin a důležitých věcí. Totálních prkotin jako tweetů v podobě sražení na zem a zmlácení figury s hlavou CNN a důležitých věcí jako státnických činů ohledně rušení Obamacare a projevů jako v Polsku a jeho účast na konferenci G20.

     

    K Mikinovi: ten je ztracen ve dvou rovinách:

     

    1. V rovině věcné v podobě pochopení světa kolem. Především to, že světu se nedá porozumět pouze a jenom zkrze masová média jako CNN a MSNBC. Dále rozpoznat to důležité od nepodstatného. A v neposlední řadě si uvědomit, že vím že vlastně nic nevím, nebo alespoň že toho hodně nevím. A je jedno v jaké oblasti a oboru.

     

    2. V rovině morální včetně mezilidských vztahů. Já bych nikdy nepropíral tak špinavé prádlo a nenadával a nelhal na veřejnosti o někom, koho znám 13 let jako to začal dělat Mikin. To se prostě nedělá. Jak může o mě tak sprostě lhát, to mi hlava nebere. Ale nedá se nic dělat, lidé jsou různí.
     
    Viz naposledy dnes v dikuzi na iDnes:
     
    http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170708_111114_zahranicni_neh
     

    mikin

    #2969 Reply
    krakatit
    Guest

    Muze me nekdo vysvetlit o jake “pravde” Mikin mluvi?
    Nejaka jeho osobni pravda?
    Pokud mluvi o jeho nazoru proti jinemu nazoru, pak bych to pochopil. Jenze Mikin vydava svuj nazor za pravdu a internetove se snazi vsechny urvat. To mu dost dobre nejde jak je videt.

    Tezko chape, ze jeho nazor ma do pravdy nesmirne daleko. Vnucovat se takovym zpusobem je pozoruhodny.

    Mikin tvrdi jak vyborne je oproti americkemu zdravotnictvi to jejich Kanadske, mozna ze by tak mohl celkem zdarma navstivit lokalniho psychiatra, pokud ovsem mu lze nejak pomoc.

    Cesi rikaji – pripad pro doktora Chocholouska, Mikin je presne v tom stadiu.

    Leho, pokud ho nebudes ignorovat, budes na jeho rovine, a to snad nepotrebujes …. ne?

    #2971 Reply
    Daniela
    Guest

    Uprimne, kdybych byla zarputilym antitrumpovcem, tak by mi z tech udalosti taky hrablo.
    Mentalni uforie a pak zdrceni, to je zdravi skodlive.
    Znicujici jsou ty nadeje, ktere jsou vyvolavany liberalnimi medii.. Nejaka falesna zprava , treba na CNN, je “zarucena” a zpravodaj ma temer jistotu, ze toto je dukaz o Trumpove xxx colizi, nebo nasel neco protiustavniho, nebo obstruction of justice, nebo….
    Zkratka, jednodussi lidi se tak nahecuji a natesi, ze ocekavaji kazdym dnem “impeachment ‘ Trumpa. . Nadeje na zbaveni se Trumpa jsou vybicovany k nejvyssim vrcholum. Uz uz prijde koitus. Antitrumpovec zije v adrenalinovem rauchu. Ale ovej, nastava, periodicky, PAD, rozbijeni snu a nadeji, pad do zoufalstvi, protoze informace, kterym tolik verili, jsou informace neduveryhodne a falesne. Jsou vyvraceny. Antitrumpista si uvedomi, ze z tehle specialni afery zase nic nebude. Dvere k impeachmentu se zase zavrely. Po vybicovanych nadejich pad do propasti. Tohle nervove Jojo by nevydzel ani kun, natoz liberalni progresivista.

    #2972 Reply
    krakatit
    Guest

    Thanks Dana. Vyborne vysvetleni. Skoda ze si ho Mikin neprecte 🙂

    #2974 Reply
    Daniela
    Guest

    Mikina nikdo nepresvedci.
    Tady se o jeho souputnicich vypraveji vtipy:
    Kdyby chodil Trump po vode jako pan Jezis, tak by anti-trumpovci rvali, ze Trump ani neumi plavat…
    To mne pripomnelo jiny vtip, kde se zase Trumpovci ptaji “Where is the beef ?”
    Pro ty, co zde uz zili v USA v osmdesatych letech, je tato otazka jakousi analogii na starou reklamu na hamburgery. Jako, ze nekdo predstira mit “maso” (informace) a zatim je to podvod, pac tam skoro zadne maso-beef neni, i kdyz se peclive patra .

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 71 total)
Reply To: Reply #2965 in Cenzura
Your information: