Cenzura

Home Forums Diskuze a fórum Cenzura

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
  • Author
    Posts
  • #3254 Reply
    leho
    Keymaster

    krakatit:

    Vida tak Mikinovi polizajti brani vstupu emigrantu –
    https://www.thetimes.co.uk/article/internet-hoax-drives-asylum-seekers-over-us-border-vvqx8gt5g
    Treba by pro ne Mikin mohl zaridit asylovy dum u nej doma! Mikine ukaz co jsi za lidumila!

     
    Dobré je, podle iDnes si Montrealský starosta myslí, že za Haitský exodus může Trump: Uprchlíky v Montrealu hostí na olympijském stadionu, starosta viní Trumpa
     
    V diskuzi jsem tam někde zahlédl Mikina, jak si lebedí, že to je dobře, že Haiťané jsou skvělí, protože zná jednoho Haitského doktora. Co napsal o Trumpovi se dá snadno odhadnout, ale už si nepamatuji…

    #3256 Reply
    krakatit
    Guest

    tak to to ten doktor z Haiti mezi Mikinama chytne :)!

    #3257 Reply
    leho
    Keymaster

    Taky ho lituji 🙂
     
    PS: Mikin opět vyvinul velké úsilí na spamování Nezvědavce a toto o svém Haiťanovi uvedl: Toho Haitana mame v rodine – vzal si sestru me manzelky. Neni to zadny doktor, ale obycejny chytry chlap, ktery si udelal skolu a vypracoval se na sefa laboratore druhe nejvetsi Montrealske nemocnice. Ma krasnej barak, rodinu, lidi si ho vazi

    #3286 Reply
    krakatit
    Guest

    Cesti Mikinove =

    FUCK THE KSČM: vlastenci mezi USA a Ruskem

    Duvod proc nema s vetsinou ceske spolecnosti vubec diskutovat.

    #3288 Reply
    leho
    Keymaster

    Krakatite, ten Babylon je skvělá webka! Publikují tam skvělí autoři, jako například Petr Placák a Josef Mlejnek, jedni z mála inspirativních našinců…

    #3289 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho ted jsem dokecal s Prazakem, a opravdu, budesli mit k tomu moznost sejdeme se nekdy z jara tady v Arizone. Nebudeme resit oteplovani, ani Mikinovi problemy, ci problemy jinych radoby vyznamnych krajanu, proste potahnem pustinama a budem premejslet o minulosti, pripadne budoucnosti treba na Vatikanske observatori, nebo na vojenskych zakladnach prave v tech pustinach. Plati i pro nemeckeho kolegu samozrejme 🙂

    #3423 Reply
    Prazak
    Guest

    no je videt krasny marak v Arizone Krakatite:-) co monsunove deste? Vidim monkey tail, saguaro cactus,i ceduli ba automobile ze ktereho filmujes, nevidim stado velbloudu ani cameljockey 🙂 Arizona je super hlavne v zimne:-)

    #3428 Reply
    Prazak
    Guest

    pokud jeste diskuze o Haity nekoho zajima
    Haitian Revolution (1791-1804) The Haitian Revolution has often been described as the largest and most successful slave rebellion in the Western Hemisphere. Slaves initiated the rebellion in 1791 and by 1803 they had succeeded in ending not just slavery but French control over the colony.

    Z meho uhlu pohledu, celkem prosperujici nikdo nehladovejici Haity, sice plna otroku a penize vlastniku putujici do Francie, ale nikdo nehladovel, pestovala se cukrova trtina. Byla revoluce, chitri pozabijeni nebo utekli a blbci i kdyz svobodni nenavideli praci, no a co ted, kdo je bude zivit? Vedle Dominikanska Republika, tam opet utikaji ti chytri a na Haiti zustavaji svobodni. No a ze Mikin ma haitskeho doktora v rodine? Asi chytry clovek, proto nezije v Haity ale na Yukonu, i kdyz pocasi asi pro cernocha nic moc (pokud je to vubec cernoch a ne potomek francouzkeho otrokare:-) Svet urcite neni cernobily, zajiste jsou na Haity inteligentni lide jako v Dawsonu, je sice tezke je najit ale jsou tam, specialne po zemetreseni mame Hajsanu v USA plno, verim, ze nekteri budou opet bojovat za prava nevolniku, stejne jako zebrota je to vynosne zamestnani 🙂 pripomina mne to

    Dvorák’s “New World” and jazz music: Heirs to a common heritage

    #3429 Reply
    Mikin
    Guest

    Jakejpak doktor, Prazaku. Normalni chlap k terej v Kanade vystudoval a nekam to dotah. Rasismus je pitomost. Musim koncit, prisel na caj Nuf.

    #3459 Reply
    Prazak
    Guest

    Mikine, rasizmus treba u Krakatita nemuzes ocekavat, tam to proste nejde, ma v rodine asiaty i cernochy a vsichni normalni (aspon on to tvrdi:-) U leha asi take nenajdes rasizmus, u mne pokud veris, ze “Latinos” maji prevzit tuto zem rasizmus asi najdes, ale tam se nejedna o rasu, nybrz o skupinu lidi kteri ve sve pitomosti i kdyz narozeni tady vykrikuji, ze jsou Latinos. (Zrovna ted mne potetovani “latinos” delaj strechu na baraku).

    No budes mit ted veselost, Kennedy se vratil na Yukon hlavne kvuli tobe 🙂 aspon to tak vidim ja, puvodne mel jit na operaci a Myvala mela zaplacen zajezd do Egypta 🙂 Jak vime, kdo je kamarad s Mikinem neni kamarad s Myvalou 🙂 a ted ta cela mashinerie vlitne Nuf ha ha ha No jsem zvedav jestli mu nekdo rekne story o tom, jak Pupal nasel knizku o Welzlovi a zacal patrat, kde je v Dawsonu pohrben, no a misto aby napsal ze nikdo nevi a ze deti v Dawsonu si z nej delali sprtouchlata jako z mistniho blazna, Pupal mu postavil modlitebnu i ze zaznamnikem, kam vsichni kdoz zabloudi do Dawsonu mohou ulozit sve vzpominky:-)

    Bylo by zajimave, kdybys sem napsal report o navsteve ceske TV a u koho prespali 🙂 kdo je vozil po Dawsonu a ukazoval zajimavosti, jako srub Jacka Londona nebo Bonanzu. Treba i zminka o plavbe Yukon 2003 kde se budto mohl vyfotit s grupou zucastnenych Kennedy nebo Mikin, kdyz se nad tim zamyslis je to smesne, ale Kennedak mel pravdu, ty ses tam jen nachomejt, stejne jako sem Nufovi poradil, aby se spojil s tebou, jsem rad, ze mne poslechl 🙂 sem jen zvedav, jak to prekousne kennedy 🙂 vidis ted sem RARÁŠEK ja ha ha ha

    #3461 Reply
    krakatit
    Guest

    Ja ti Prazaku dekuju ze Mikinovi sdelujes, jak je to s rasizmem treba u me SMICH – jen si zapomel na moji snachu z TexMex, jinak chirurga namorni posadky v NZ. Mam cerneho (jako bota) jednoho pribuzneho, ktery me leze na nervi, jelikoz je advokat, a od tech radsi nejdal i kdyby byl fialovej! To nepocitam familiji v Nagasaki. V Cesku mam leda hroby a blby vzpominky!

    Jeste k memu CV, mam slusnej duchod, prima manzelku, nikomu nic nedluzim, ziju bohabojne, ale zeleznici stavet neumim …. a delam si srandu z rozumprdu po celem svete!
    Kanadu mam rad, ale bez chytrolu udilejicich rady a porady, prevazne z ceske diaspory.

    Jo a nezlob se, ale ten filmek z Denveru me moc nezlakal, to sem radsi mezi kaktusama a v

    Viva Trump!

    #3462 Reply
    leho
    Keymaster

    Prazak:

    …jestli mu nekdo rekne story o tom, jak Pupal nasel knizku o Welzlovi a zacal patrat, kde je v Dawsonu pohrben, no a misto aby napsal ze nikdo nevi a ze deti v Dawsonu si z nej delali sprtouchlata jako z mistniho blazna, Pupal mu postavil modlitebnu i ze zaznamnikem, kam vsichni kdoz zabloudi do Dawsonu mohou ulozit sve vzpominky 🙂

     
    Pražáku, Jan Welzl si rozhodně zaslouží mít nějaký památníček. Knížka vydaná v roce 1932 převyprávěná redaktory Lidových novin Thirty years in the golden north s předmluvou od Karla Čapka byla zde v USA trhák. Je to opravdu úžasný příběh i když evidentně jeho hlavní hrdina byl tak trochu cvok a nelze všechno v knížce brát doslova a mě připadá, že by si s Mikinem mohli podat ruce. Nedivil bych se, kdyby měl Mikin v podstatě úplně tu samou reputaci jako Welzl.
     
    Technická poznámka: Mikin samozřejmě Nezvědavce velmi často navštěvuje a vypadá to, že velkou část svého volného času věnuje v drtivé většině neúspěšnými pokusy spamování Nezvědavce. A už jsem se zmínil o jeho výhružkách a nadávkách a zvláště v jednom příspěvku, asi byl namazaný když to psal. A co se týče tvého posledního příspěvku, Pražáku, Mikin odpověděl, že to je všechno hezký a že neví, proč mu odpovídáš, když ho prý cenzor maže. Ale nemaže skoro nic, drtivá většina jeho příspěvků je odfiltrována antispamovým filtrem. Tož tak…

    #3464 Reply
    Prazak
    Guest

    odpovedet je leho slusnosti, to ze je v duchodu a momentalne bez jine zabavy ho asi nuti, tebe a krakatita nasirat, netusim, jak prisel az k nazoru zeleny mozek, kdyz treba krakatit je modry, a od jakziva je vzdy pravidlem, vojine nemyslete myslime za vas :-)Povidali sme si s Mikinem na skype, ted provazi ceskou TV tak asi nema cas, po kratkem case prevezme jeho roli Kennedy a pak se CTV rozleti do Kolorada.

    Jsem rad leho, ze se zastavas eskyma Welzla, ja nectu, takze sem si jeho roman nemohl precist, vim, ze Matej Kudej byl take cestovatel dokonce i znamy Ingris, nevidim ovsem jejich pomniky ani na Niagare ani v divocine, verim, ze my co jsme procestovali svet jen prdnem do gati a uz o nas nestekne ani pes, kde je hrob Welzla neni znamo, takze pouze z meho uhlu pohledu to beru za zbytecnost a zviditelnovani sama sebe, netusim jak dlouho Welzl zil v Dawsonu, vim ovsem dano do casoveho kontekstu ze Dawson mel urcite nekolika nasobnou populaci nez ma dnes, no a delat hrdinu s mistniho blazna, ktery byl pohrben bez svedku je vice nez odvazne, slysels treba o Pedro Vodrazka jak ulit bolsevikum v ledadlovem nakladnim prostoru? Jak v Patoku delal potlachy jak projel Jihovychodni Asii ja vim, jeho kniha neni k dostani…

    #3465 Reply
    Daniela
    Guest

    Dobrodruzne vzpominky a la Jan Wenzl, nu nevim, mne tohle cestopisne zkoumani dalekych zemi moc nebere. Neznamo mne nepritahuje, je to povetsinou muzska zalezitost, tohle hledani novych krajin.. Zenske se odjakziva stehovaly uz do civilisovanejsich podminek, napred si setleri postavili homestead a teprve pak hledali nevesty.:-) Krasne to vystihl film “Westward The Women”….
    Vice zajimavy se mi zda prispevek od Prazaka o Antoninu Dvorakovi, je to kulturni zamysleni z meho pohledu, z moji pochopitelne sfery.

    #3466 Reply
    krakatit
    Guest

    Dano muj prvni “prouzek” STA – 21 RI

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 71 total)
Reply To: Reply #3289 in Cenzura
Your information: