Češi as they are

Home Forums Diskuze a fórum Češi as they are

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
  • Author
    Posts
  • #5241 Reply
    krakatit
    Guest
    #5242 Reply
    nikknkkkimk Miki
    Guest

    A cim se ten vas Trump od spinavce Zemana lisi?

    #5243 Reply
    leho
    Keymaster

    Pokud správně čtu, tak v článku na Babylonu Trumpovo jméno vyřčeno nebylo. Ale bylo vyřčeno mnohé, které se podobá problémům v nové vlasti jako vejce vejci.
     
    Například společnost je dnes téměř všude rozdělená a znepřátelené strany spolu nemluví a nijak nekomunikují. Dialog je opravdu nemožný, když půlka společnosti je postižena stihomamem TDS neboli trumpofobií, dnes už ve velmi pokročilém stavu, protože už je nad slunce jasné, že s žádným Ruskem nespolupracoval, že v hackování počítačů “Demokratické” strany nikdo v jeho kampani nejel, atd atd…
     
    Levičáci na obou březích oceánu mají především dvě společné vlastnosti: inklinují k násilí a neuznávají právní stát stejně jako v Mussoliniho Itálii fašisti, Hitlerovi nacisti či komunisti v ČSR a ostatních zemích. Pokud se zmíní termín jako Ústava, individuelní zodpovědnost, exitence pouze dvou pohlaví, atd, tak následky jsou ještě mnohem horší než mávat červeným hadrem před rozzuřeným býkem.
     
    Je fascinující myslet na to, co bude dál. Zítra, pozítří a volby v 2020. V Americe levičáci ztrácí preference každým dnem. Smrdutý humus v San Francisku, LA a dalších velkých městech s “Demokraty” v čele je stále horší. Chopí se levičáci zbraní a pokusí se uskutečnit VŘSR 2.0? Či po prohraných volbách zalezou do děr nebo si hodí mašli?

    #5244 Reply
    krakatit
    Guest

    Pulka spolecnosti? To pres rvani zastupcu luzy neni jiste 🙂 Koho proti Trumpovi chteji postavit? Neni jiste ze Kalifornie se rozpuli, tam je to pul a pul. Musim najit statistiky, ale vim, ze posun obyvatelstva znechuceneho rvouny v LA a SanFran se presunuje do Nevady a i sem do AZ.
    Nezamestnanost nejmensi za poslednich 20 let, nechut k “dobrodejum” je velka. Zvanilci si neuvedomuji ze to neni o Trumpovi, ale o tom ze penezovody se uzavrely a tim jejich vyznam zkoncil.

    Kratce – KAZDY ZA SVE!

    #5245 Reply
    leho
    Keymaster

    No, půlka to asi nebude, ale uřvaná je.
     
    Možná už víme, co se stalo Mikinovi. Viz zde:
     
    https://xman.idnes.cz/whisky-s-lidskymi-prsty-yukonu-sourtoe-sourdough-saloon-p34-/xman-styl.aspx?c=A180603_160602_xman-styl_fro

    #5246 Reply
    Krakatit
    Guest

    #5249 Reply
    leho
    Keymaster

    Dokoukal jsem to zatím do půlky. Zajímavá přednáška a to hlavně tvrzením, že lež se daleko lépe ujme, protože je zpravidla zajímavá a senzační, zatímco pravda je nudná a kolikrát složitá, takže se ani neujme a podle mne nemusí vždy vyjít najevo. To říkám už dávno a jsem velmi rád, že totéž slyším od někoho chytřejšího.
     
    V mnohých případech tedy pravda ani nezvítězí a v jiných až za mnoho let. Jsem tedy poslední dobou poněkud více pesimistický. Ale celkem věřím, že Clintonka a B. Husejn Obama s jejich “deep state” dostanou na holou…

    #5251 Reply
    George
    Guest

    p
    Par rychlych dodatku: a) ac je Amerika dost rozpulcena politicky, tak tech malo co budou ! delat revoluci nestoji za rec. Dostanou po drzce.
    b) Musolini BYL levicak a komunista. Neni rozdil mezi komousema a fasistama. Nastudujte si rozdily,pokud jsou nejake.
    c) Zeman je zatim to nejlepsi co Cesko ma, ac je “starec zdecimovany alkoholem”. Cim dyl jsem v Kanade, tim min mi vadi Rusko (ne komunisti) a vidim obrovsky problem v Islamu. Zeman je OK.
    PS: na Medarda nam tu prselo a prsi. zdravi Jirka

    #5252 Reply
    El Capitano
    Guest

    “Cim dyl jsem v Kanade, tim min mi vadi Rusko (ne komunisti) a vidim obrovsky problem v Islamu. Zeman je OK.

    Uz moc Nezvedavce nectu, ale rozdil mezi timhle a Stvorovym Zvedavcem je cim dal mensi. Nekdy bych rekl, ze ho Nezvedavec uz i predstihuje. To jsou smutne konce.

    #5253 Reply
    Alois
    Guest

    Pro Capitana,
    “Jenom blbec nemění názory”. W.S.Churchill

    #5254 Reply
    krakatit
    Guest

    Nezvedavec, je vymena nazoru. Zvedavec, je chut ovlivnovat ctenare. V tom je asi dost velky rozdil, nemluve o nutkani se hadat.

    Mozna ze se mylim?

    #5256 Reply
    El Capitano
    Guest

    Nejde o zmenu nazoru, nybrz o zmenu politicke orientace, pane Aloios, ktera zde nastala. I kdyz u George-Jiriho Hrdlicky je jasna uz ze Zvedavce. On je pritelem soudruha Stwory, tak do toho neplette citaty Churchila. I on se dost casto mylil.

    #5263 Reply
    krakatit
    Guest

    No, kdyz myslite ze tento diskuzni krouzek je zvedavec, tak proc proboha sem vstupujete? Mate jakesi nutkani tady bejt? Je spousta jinych diskuzi kde rozhodne vyniknete, ne?

    #5269 Reply
    leho
    Keymaster

    Opravdu nechápu, kde bere Mikin (nebo El Capitano) tu změnu politické orientace. Kdo se změnil byl on a to velmi rapidně otočením o 180 stupňů, což každý vidí. Ostatně, že Trump bude jednou kandidovat na prezidentský úřad už se spekuluje od 80. let a jaká je jeho politika od té doby není žádným překvapením. A ten styl, možná ani to není od věci, že ano, ale rozumím, že každému nesedí. Ale aby se člověk zbláznil, spamoval, nadával, zříkal se kamarádů, no, už jsme to probírali, že…

    #5271 Reply
    krakatit
    Guest

    no, už jsme to probírali, že…

    Virtualni valka? Spis hospodske blafy. Pokud Mikin, ci jeho blizni, prisli o zdroj obzivy, tak bych to pochopil, jinak je to komedie. Zivot jde dal, az do konce to nezmeni nikdo. SMICH

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 27 total)
Reply To: Reply #5252 in Češi as they are
Your information: