Co se (to) stalo?

Home Forums Washingtonská bažina Co se (to) stalo?

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
  • Author
    Posts
  • #4217 Reply
    mykynn
    Guest

    Aneb….. vitejte na Zvedavci #2. Naleteli jste na stejnou rusackou propagandu jako Stwora. Jenze pozdeji. Je to dostatecna omluva? I don’t think so…

    #4218 Reply
    leho
    Keymaster

    Rusácká propaganda je všude v médiích i v těch hlavních. Jak se vůbec pozná ne-rusácká propaganda? Od Mikina se to těžko dozvíme, ale někdy se mohu pokusit odpovědět na tuto ne zcela jednoduchou otázku.
     
    Takže, jak to tedy bylo s tím dokumentem zvaným “dossier”? Washington Post zde:
     
    Clinton’s link to Putin is the underreported ‘dossier’ bombshell
     
    Nebo Uranium One? Nejenže Clinton Foundation dostala z ruských zdrojů 145 milionů USD, ale americký uran byl vyvezen přes Kanadu do Evropy, kde po putinsku hezky zmizel (možná do Iránských atomovek, ale to by byla asi konspirační teorie, že ano). Web The Hill zde:
     
    Uranium One deal led to some exports to Europe, memos show
     
    Nebo jak Clintonka proprala desítky milionů USD zkrze DNC? Na webu Politico zde:
     
    Inside Hillary Clinton’s Secret Takeover of the DNC
     
    Mám pocit, že se už po mnohokráté opakuji. Ale opakování je někdy matka moudrosti, že ano…
     
    PS: Mikinovi byly tyto odkazy naservírovány nejednou v diskuzích iDnes. Chudák má z nich asi velký strach, ani na jeden z nich zatím neklikl…

    #4230 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikin je takovej cesko kanadskej vesnickej trouba.

    Co si na nem vzit? – Smich

    #4231 Reply
    leho
    Keymaster

    Ne, člověk si na Mikinovi a jemu podobných moc nevezme. Snad akorát poznání, jak se lidé nechávají zblbnout a, to hlavně, že kolikrát nelitují se zříci letitých přátelství a rodinných vztahů. Už jsem zmiňoval, že jeden z mých velmi dobrých kamarádů z mládí se oženil v USA a jeho rodina je rozdělená přesně podle příslušnosti v ozbrojených složkách a statutu civilního. Civilové volili Clintonku, vojáci Trumpa a nenávidí se podobně jako Mikin nenávidí mne a Krakatita.
     
    Holt v takovém světě žijeme.
     
    Je opravdu sranda, jak Mikin se bojí kliknout na mé odkazy. V diskuzích na iDnes (například zde) je ještě jeden podobný charakter a ten žije nedaleko mne v Kalifornii. Holt jedná se o velmi zranitelné a křehké povahy velmi snadno zblbnutelné. A jejich smutná stránka je jak kvůli jejich snadné zblbnutelnosti (…a zřejmě jisté dávky hlouposti) opouštějí své rodinné příslušníky, známé a kamarády…

    #4232 Reply
    krakatit
    Guest

    Ja jen nedokazu pochopit proc jako to Mikin dela? Me je uplne jedno koho si voli, s kym spi, nebo kde nakupuje, ci s cim jezdi a kam. Kolikrat me napadne, co jako s tim sleduje….
    V teto situaci je uz uplne lhostejne co si kdo mysli, stejne nikoho nepresvedci. Jediny co nedokazu pochopit jsou trivialni osobni utoky. Bohuzel jsem mu na to parkrat skocil, a ted si rikam dojit na Mikinem provokovanou rovinu je uzasna hloupost.

    Ergo preju hezkej den, Prazakovi prijemnou cestu a hlasim, ze zde slunecno, teplo ale v horach uz se ochlazuje.

    Natocila Hanka …

    #4233 Reply
    leho
    Keymaster

    Krakatite, Mikin bojuje za pravdu i když není schopen rozpoznat blábol od faktu. Poměrně jednoduché…

    #4234 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho v prve rade, za ci pravdu? Pak na to, stoji nekdo o jeho pravdu? Povazovat za pravdu neco co si prectu daleko v novinach ci vidim na bedne, ma zatracene daleko do pravdy. Je to spis papuskovani nesmyslu na neci pokyn, pripadne ze to papouskuje sam od sebe, pak je to totalni zmatenec. Nemam cas abych v psychiatrii vyhledaval chorobu kterou trpi. A nemam ani zajem jeho problemy resit.

    #4235 Reply
    leho
    Keymaster

    krakatit:

    Je to spis papuskovani nesmyslu na neci pokyn, pripadne ze to papouskuje sam od sebe, pak je to totalni zmatenec.

     
    Rozhodně to druhé. Dle času a nálady je možno se nad tím zamyslet, což je činěno i jinými a daleko povolanějšími než zde na Nezvědavci. Viz už zmíněná choroba trumpofobie neboli TDS (linka zde).
     
    Člověk by si myslel, že po roce buď tyhle typy zalezou do děr nebo uznají, že neměli pravdu. Ale zpravidla se ani jedno neděje, oni spíš jsou stále agresivnější.

    #4362 Reply
    leho
    Keymaster
    #4367 Reply
    leho
    Keymaster

    Prý jestli sleduji zprávy. Asi má dotyčný na mysli Trumpovy tweety, které mu zřejmě vůbec nevoní. Ale mě celkem ano, zvláště ten tweet ohledně “Pocahontas” neboli senátorky Elizabeth Warren. Podle mne upozorňování na účelovou lež této senátorky je velmi potřebné, třeba se její voliči vzchopí a nebudou už ji volit. Demokratická strana nejenže kolabuje kvůli sexuálním skandálům, ale je zostuzována i jinak. Jsem opravdu rád, že Trump byl před rokem zvolen!
     
    PS: Pocahontas si tu ostudu zaslouží. Kdyby byla zvolena Clintonka, byl by určitě “klid”:
     

    Real Indian Trolls the Hell Outta Fake Indian Elizabeth Warren Following Trump’s ‘Pocahontas’ Slam

    #4575 Reply
    leho
    Keymaster

    Z dnešního výslechu ředitele FBI Christopher Wraye:
     

    #4582 Reply
    leho
    Keymaster

    Z Mikinovi odpovědi vyjímám a omlouvám se za jeho slovník. Alespoň je zcela evidentní, proč sem nemůže neomezeně přispívat:
     
    Mikin:

    Ale, ale…zminili se soudruzi o odpovedi kterou jim Wraye dal kdyz hajil FBI, nebo se jako vzdy posrali? další nadávky jsou vypuštěny

     
    Ředitel nebyl schopen odpovědět na otázku kongresmana Jima Jordana proč nemůže říci co bylo zdrojem informací na objednání sledovaček FISA kromě řečí o vyšetřování Kontrolního úřadu a že není připraven zodpovědět tuto otázku. Prostě mlčel. Zkrátka, není žádný důvod nepotvrdit či nevyvrátit domněnku nebo spíše fakt, že fámy o ruské spojce s Trumpem jsou založeny na dokumentu zaplacené u Fusion GPS Clintonkou a DNC. Aby mne zase někdo jako Mikin neobvinil, že se snažím vymývat mozkovnu, předkládám slyšení celé. Otázka je, nebo zpíše není, zodpovězena během minuty 1:40:00 v následujícím videu:
     

     
    Důvod je podle mne celkem jasný: jedná se o skandál daleko horší než Watergate, vlastně tohle je nejhorší skandál v historii USA. Ono je klidně docela možné, že je potřeba více času na připravení obvinění pro velké množství osob včetně B. Husejna Obamy, ale jestli dossier hrál či nehrál roli by mělo být zodpovězeno hned.
     
    PS: Ještě bych chtěl zmínit video, podle kterého lze dobře odhadnout, že se vlastně není čemu divit tomu šílenství okolo Trumpova prezidentství:
     

     
    A ještě bych dodal, že odpověď Christophera Wraye je přinejmenším neuspokojující, ale spíše znepokojující, protože on přišel ke slyšení o ruském vměšování do voleb minulý rok a on nebyl připraven na otázky ohledně dossier, které musel vědět dávno předem? Možná je to tím, že velká část veřejnosti prostě nesleduje FoxNews a o věci se nikde jinde nemluví, takže ani v Trumpově administrativě není cítit žádoucí tlak na vyřešení tohoto skandálu. Místo toho demokrati a Mikinové mluví o jakémsi tajemném ruském “vměšování”, ale co tohle “vměšování” vlastně konkrétně obsahuje, nikdo neví. Viz zde:
     

    New Poll Finds 92% of Democrats Uninformed, Ignorant and Easily Played


     
    Jediné, co vlastně proti Trumpovi mají, že se Donald Jr. naprosto veřejně v Trump Tower sešel s ruskou právničkou na 20 minut. A to je všechno? A tenhle špatný vtip oni myslí vážně…

    #4604 Reply
    Mikin
    Guest

    Evidence je kazdym dnem vic. Proto zacala nacisticka luza tak zurit a obvinovat vysetrovatele.
    Bud rad cenzore, ze to tady jeste nekdo vubec cte.

    #4607 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin:

    Jeste bych chtel dodat, ze FBI je apoliticka agentura pro vysetrovani zlocinu federalniho charakteru.

     
    FBI právě apolitická agentura by být rozhodně neměla, ale ona bohužel je. B. Husejn Obama slíbil, že fundamentálně změní Ameriku a část té změny spočívala přeměnu federálních agentur v instituce pro prosazování politiky demokratické strany. Už to před ním dělal Clinton a jím dosazení krtkové a švábi nebyli nadcházející Bushovou administrativou bohužel zdaleka ne všichni vymeteni ven. A B. Husejn Obama dílo dokončil, takže FBI a CIA se staly obdobami sovětské KGB. Nebyl tedy problém objednat a zaplatit u Rusů, bývalých agentů KGB či aktivních z FSB, špínu na Trumpa, poté vypracovat dokument “dossier” a případ předat tajným službám k patřičnému sledování. Ale staly se dvě neočekávané věci: sledovačky neobjevily nic, co by se na Trumpa dalo použít a pak ještě k tomu byl Trump zvolen prezidentem.
     
    Vyhnat Clintonovy a Obamovy šváby a krtky nebude vůbec lehký problém. Oni se brání, jelikož jim hrozí v případě prozrazení dlouholeté tresty za zradu. Jejich obrana je, bohužel, velmi účinná, protože mají na své straně megafony v podobě všech médií, Hollywoodu a univerzitních elit s jedinou výjimkou a tou je FoxNews. Těžko říci, jestli FoxNews svoji úlohu dotáhne do konce, ale s prudce se snižujícím vlivem Clintonů a Hollywoodu, který byl Clintony masivně protěžován, se to může podařit a pravda nakonec zvítězí.
     
    Mikin:

    A ze ani prezident nema pravo narizovat kdo ma byt vysetrovan a kdo ne.

     
    Ale má. Je vidno, že nemáš ani základní znalosti jak funguje americká demokracie. Prezident je hlavou výkonné složky státu a může nařizovat svým ministrům jakou mají provádět politiku. Pokud uzná za vhodné, může nařídit ministru spravedlnosti aby ustanovil komisi na vyšetření jak to bylo s tím dossier, což je zatím jediný dokument, o který se opírá obvinění konspirace Trumpa s Rusy a který zaplatila Clintonka a DNC a objednala prostřednictvím Fusion GPS u Rusů. To, že FBI a CIA dokument použila, začíná být zcela evidentní. Na co se teď musí přijít, kdo to všechno nařídil a kdo v tom jel. A všichna tato individua pak musí jít před soud za zradu. Platit rozvědku nepřítele za to, že poskytne informace na protivníka v kampani a tajné služby pak sklapnou kramfleky a jednají podle ruských instrukcí, to je těžká zrada. Rosenbergovi skončili na elektrickém křesle. Tihle by měli bručet alespoň doživotně s Clintonkou a B. Husejnem Obamou v čele.
     
    Mikin:

    (nadávky a vulgarismy vypuštěny. pozn. red) A ty pokracuj v cenzure, … . Cim dal vic me pripominas … s jejich rusickami Svobodne Evropy, kteri si mysleli ze tim umlci pravdu. A par rad nakonec.
    S … si radeji vymenuj maily. Nebude to vypadat tak trapne. A kdyz napises 5 komentaru po sobe jen ty sam, tak uz to davno neni diskuse, ale samomluva.
    A komunistum se kterymi se ted tak bratris na iDnes se omluv za sve drivejsi urazky. Budou te mit jeste radeji. 🙂

     
    Děkuji za rady. Jistě byly míněny upřímně. Ale nebudu je samozřejmě brát v úvahu. Především mi samomluva vůbec nevadí, spíše naopak. A jestli si Krakatit chce psát tady místo do mailu, tak proč ne. Je to můj web, na to jsi asi zřejmě ještě nepřišel.
     
    Mysli si, Jirko, co chceš, mě je to po tom všem úplně jedno. Možná bych ti měl poděkovat za to, že jsi mi ukázal, jak hluboko může někdo klesnout i když se považoval velmi dlouhá léta za mého kamaráda. Od člověka považujícího se za člena trampské komunity a ještě považujícího se za skauta, to tedy sedí jak zadnice na hrnec, jen co je pravda.
     
    Pamatuješ své příspěvky na Zvědavci? Napsals, mimo jiné: “SGT, I salute you!!!!!. Bylo to v diskuzi pod článkem Tisk kašle na své povinnosti v Iráku. To bylo v únoru 2005. Že jsi tenkrát neměl žádné problémy s moji kritikou hlavních médií, to je zajímavé, není liž pravda? Jak vidno, změnil jsi od té doby dosti radikálně názor. Proč asi? Že by manželčin vliv? Nebyl bys první kamarád, který vyměnil kamarádství za manželku, to se stává docela často.

    #4624 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin:

    Potom co jsi skocil na stejnou rusackou propagandu jako Stwora, dal se k nackum a zacal ve svem fanatismu cenzurovat ti odsud odesli prakticky vsichni, nejen ja. nedůležité kecy vypuštěny

     
    Já pořád nějakým způsobem věřím, že snad, Jirko, prohlédneš a přijdeš na to, že nemáš pravdu. Je to určitě marné, ale pořád nějak neztrácím naději, která má prý umírat poslední.
     
    Už jsem se ptal tolikrát a zeptám se tedy znovu: na jakou rusáckou propagandu jsem skočil? Konkrétně, prosím. Já totiž ani žádné ruské zdroje nesleduji, ani nevím, co se tam píše a co se tam ukazuje. Už přes 20 let koukám hlavně na FoxNews, ale podívám se i na CNN, NBC a MSNBC, kromě jiných zdrojů jako např. National Review. Mrknul jsem i na tvoje zdroje, jako těžce levicový The Economist na rozdíl od tebe, který na mé linky zásadně nekliká a fakta ignoruje.
     
    Dál nechápu, jak můžeš tak lehce šoupnout i americké kongresmany jako Jima Jordana mezi rudohnědce a nácky. To mi prostě hlava nebere. Nemůžeš to nějak objastnit? A pak nechápu, jak můžeš ignorovat ten skandál s Fusion GPS. To mi taky hlava nebere. Ještě sem přidám Jima Jordana s Harris Faulkner dneska ráno na Foxu. Nemyslím si, že by jsi, Jirko, na tohle klikl, ale člověk nikdy neví. Alespoň to sem dám sám sobě, když už ne nikomu jinému, že ano:
     
    Jordan: ‘There Has to Be More’ to the Story of Why FBI Agent Was Kicked off Mueller’s Team
     
    A více než posté připomínám, že pokud nebudeš sprostě nadávat včetně do nácků a rudohnědců a rudohnědých cenzorů, tak tě cenzurovat nebudu. Já se žádné pravdy nebojím, naopak, rád pouvažuji i nad těmi “alternativními” pravdami. Ale takhle to prostě nejde…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
Reply To: Reply #4218 in Co se (to) stalo?
Your information: