Co se (to) stalo?

Home Forums Washingtonská bažina Co se (to) stalo?

Viewing 13 posts - 46 through 58 (of 58 total)
  • Author
    Posts
  • #6185 Reply
    leho
    Keymaster

    Názorný příklad demagogie v režii demokratů při pokusu z Candance Owens udělat nacistku:
     

     
    Nutno shlédnout celých sedm minut. Jak typické! Nařknou vás z nacismu a nedají slovo aby se člověk mohl obhájit. Já před těmihle týpky jakým je konresman Nadler utekl. Kam budu utíkat, kdyby se dostali tady k moci?

    #6189 Reply
    Daniela
    Guest

    Ja verim v soudnost Americanu, vyporadali se uz s mnoha protiventstvimi, vyporadaji se s nekalymi zivly i v budoucnosti.
    Me zas irituje Ilhan Omar, ta jeji neuveritelna drzost. Posledne napadla Trumpova poradce S.Millera, oznacila jej za “bileho nacionalistu(nacistu)”, ovsem strhla se mela, protoze Miller je Zid.
    To, doufejme probudi nase levicacke Zidy.
    V tomhle gulasi identid se mi libi humor Mila Yiannopoulose, ten ma vsechny predpoklady pro multikulturni oznaceni od nasich multikulti, ovsem on neni na jejich strane a tak nevi, jak na nej jak reagovat.
    Ja se moc bavim :

    #6197 Reply
    leho
    Keymaster

    Se skandálem ohledně sledovaček Trumpa FBI, CIA a lží okolo ruské koluze se určitě systém nějak vypořádá. Ale bude to nějaký čas trvat. “Demokrati” jsou naprosto zakopaní ve svých zákopech, které už neopustí. Příští volby definují budoucnost na desetiletí dopředu a doufejme, že se do té doby nic nezmění a budou stejně pomatení, jako teď, takže jejich voliči je buď nebudou volit, nebo nepřijdou k volbám.
     
    Do té doby budou poskytovat nebývalou zábavu. Yiannopoulos je skvělý. Marka Dice mám ještě raději, z jeho výstupů se člověk kromě zábavy i něco dozví:
     

    #6500 Reply
    leho
    Keymaster

    Mark Dice je živočišný druh disidenta, jehož videa jsou předmětem přísné kontroly a část z nich už není mezi námi. Nedá se nic dělat.
     
    Můj dnešní vstup je ale o ničem jiném. Je nesmírně zajímavé si občas pustit video několik desetiletí staré a posoudit, co se vlastně změnilo a co se nezměnilo.
     
    Washintonská bažina evidentně existuje už pěkných pár desetiletí a zvláště zákeřná se stala během osmi prezidentství Barry Soetoro aka B. Husejna Obamy či jak se ten hochoštapler vlastně jmenoval.
     
    Nositel Nobelovy ceny za eknomii Milton Friedman už ve své době soudil, že z federální vlády se stalo monstrum po vzoru Frankensteina. Podle mne by určitě fandil sloganu “Drain the Swamp!”:
     

    #6549 Reply
    leho
    Keymaster

    Jenom krátce. Zde je rozhovor Donalda Trumpa s ukrajinským prezidentem, kvůli kterému ho chtějí Američtí neofašisti jinak zvaní “Demokrati”, kteří mají s demokracií pramálo společného, zbavit úřadu: https://www.whitehouse.gov/wp-content/uploads/2019/09/Unclassified09.2019.pdf
     
    A zde je Joe Biden, který pravděpodobně kvůli své senilitě, se přiznal k vydírání Ukrajiny a zbavení se nepříjemného ukrajinského žalobce kvůli vyšetřování firmy, v jejímž vedení figuroval drogově závislý Pepíkův syn Hunter Biden s pohádkovým měsíčním platem 50000 USD:
     

    #6554 Reply
    Daniela
    Guest

    Dik za postovani Bidena, jak se vytahuje o mafianskem vmesovani se do Ukrajiny.
    Zrovna jsem cetla, pro mne zatim nejlepsi analyzu Bidengate-Bidetgate na webu :

    https://www.americanthinker.com/articles/2019/09/adam_schiffs_impeachment_fun_playhouse.html

    #7285 Reply
    leho
    Keymaster

    Úryvek projevu Pomalého Pepíka jinak zvaného prezidentského kandidáta Joe Bidena na téma co by se mělo dělat s Koronou:
     

     
    …až na to, že všechno, co Pomalý Pepík vyjmenoval, administrativa Donalda Trumpa už dávno implementovala. Jojo, musíme chápat. Pomalý Pepík neboli po našem Slow Joe je prostě poněkud pomalý…
     
    PS: Převzato z Powerlineblogu:
     

    Slow Joe’s Slow Pitch

    #7286 Reply
    krakatit
    Guest

    Problem je vedeni demokraticke strany, ktere se dostalo do rukou castecne podvodniku a castecne levicackych, doslova komunistickych blaznu. Zaspali dobu.
    USA je konstitucni stat se vsemi prvky demokracie. Bohuzel za poslednich pul stoleti od doby “kvetinovych deti”, rvouci mensina se nacpala do vedeni – viz Kerry, Clintonova, Pelosi a.s.
    Biden je dozvuk te doby.
    Zajimavejsi bude to, co probehne v roce 2028.

    #7356 Reply
    leho
    Keymaster

    Před časem jsem slyšel o nějakém zatčeném profesorovi. Zde je tisková zpráva DoJ:
     
    https://www.justice.gov/opa/pr/harvard-university-professor-and-two-chinese-nationals-charged-three-separate-china-related
     
    Pan profesor nepřiznal dosti značné sumy na výzkum od Wuhan University of Technology (WUT). Ano, to samé místo, odkud se rozšířil ten zatracený virus. A byly o tom nějaké tučné titulky? Nebyly, že ano…

    #7369 Reply
    krakatit
    Guest

    Tato krize vyplavila celoglobalne ledacos. Pokus levicovych novinaru zajistit si vliv nad elektoriatem jak videt ztroskotal.
    Pred ctyrmi roky to vypadalo ze donesou Clintonovou do WH treba nabalzamovanou. K svemu prekvapeni zjistili, ze se to nestalo. Clintonova zmizela v propadlisti dejin. Soucastni predstavitele demokraticke strany jsou nevolitelni. To novinari a jejich loutkovodici vedi, tak pisou nesmysl za nesmyslem. Naposledy doufaji ze jim pomuze soucasna epidemie. To ovsem je uz uplne mimo.
    Pokud se nekdo domniva ze snad zboznuju Trumpa, at ukaze nekoho lepsiho. To co plichti podvodnice Pelosi, je jen prodlouzeni umirani “spasitelu sveta” vsech neziskovek vsade na svete.
    To ze jim byly odriznuty financni zdroje ze kterych vegetovaly po leta uvadi dobrodeje k silenstvi. Mne ne, ja nechci aby moje danne je zivily!

    #7436 Reply
    leho
    Keymaster

    Madam Mluvčí Nancy Pelosi 24. února se nebála čínského virusu a vykročila směle do Chinatownu v San Francisku:
     

    Nervous Nancy Deletes Video of Herself in Chinatown on February 24 Downplaying Coronavirus – But the Internet is Forever!


     
    Hlavně že za všechno může Oranžová obluda v Bílém domě, že ano. Diví se někdo pokrytectví “Demokratů”, kteří nemají vůbec ale vůbec nic společného s nějakou demokracií?

    #7438 Reply
    Daniela
    Guest

    Jejda, vylet Nancy do China town na zacatku epidemie mi unikl. Jen si pamatuji, jak radila, kdyz Trump zastavil lety z Ciny……Jako ze on je rasista a xenofob. Coz zrejme chtela potvrdit jeji druzbou s americkymi Cinany.
    Orange man bad… :-))

    #7478 Reply
    leho
    Keymaster
Viewing 13 posts - 46 through 58 (of 58 total)
Reply To: Reply #5198 in Co se (to) stalo?
Your information: