Galaxy?

Home Forums Diskuze a fórum Galaxy?

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #6081 Reply
    krakatit
    Guest

    #6092 Reply
    Daniela
    Guest

    Recnik je jiste zakem Sitchina. Jako byl sveho casu prulomovy Erich von Daniken, tak ted to prevzali Sitchinovci.Nabourava to zaudovane predstavy rigidniho verejneho mineni. Ja si myslim, ze tyhle spekulace jsou dulezite pro urcitou eru a ddalsi badani a dialogy vynesou zase jine, pokrokovejsi nazory. Proste se to tema posune zase o kousek dal. Ja to sleduji, zrovna nedavno jsem sledovala recke megality, jako je ten Gobekli Tepe, ta struktura vubec nevypada primitivne a to ji archeologove odhaduji na 12 tisic let starou.Tisice let starsi, nez egyptske pyramidy.
    Zrovna ted jsem na YOUTube shledla video o zahadach Mesopotamie, kde sochy bohu vzdy drzi kabelky. Ty kabelky mne vzdy fascinovaly, vypadaji tak moderne v rukou svalousu. Tyhle kabelky se vyskytuji i v azteckem umeni, na druhe strane sveta od Blizkeho Vychodu. Dohadovat se, cemu kabelky slouzily, je docela zabavne.

    #6095 Reply
    krakatit
    Guest

    Dano – narazil jsem na film UFO, idea ktera je osou toho filmu me zaujala. Ono neslo ani o efekty, pripadne emocni vystupy ajimajici divaka. Ta matematicka hadanka me spis privedla k myslence, proc by se cokoliv nebo kdokoliv mel zajimat o denni na teto planete pokud nebude na rovine s tim “poslem/jevem” z prostoru.

    Zkus si to najit na netflixu ci jinde. Pak dej vedet co si myslis.

    #6100 Reply
    Daniela
    Guest

    Nemam Netflix, krakatite
    tak jsem se trochu informovala o filmu UFO jinde.
    Matematicke poselstvi. Binary code. Nu, kdo vi.
    Ze je vesmirny rad nastaveny matematicky, tak v teorii by to asi mozne bylo. Cisly jde vyjadrit prakticky vsechny akce energie, uz prvni astronomove vypocitavali drahu planet a equonoxu. Pak jsou zde cisla a cislove sekvence. Ja nejsem matematicka, ale presto pouzivam prirodni zakon Golden mean-Zlate ratio v malovani, coz je vzestupna tendence cisel, jak to vyjadril matematicky Fibonacci. Je to tezke popsat, ja pozoruji tyhle vzory v prirode.
    https://www.mathsisfun.com/numbers/nature-golden-ratio-fibonacci.html

    Jak by se ale mohli mimozemstane dorozumivat matematickymi vzorci, to mi nejak nesedi. I kdybysme ty data mohli cist, nemuseli bychom znat ten smysl. Neco jako kdyz si ja jeste pamatuji ruskou azbuku, slova prectu, ale jelikoz uz jsem rusky jazyk zapomnela, tak nevim, co ta slova znamena.Neumim si to prelozit do cestiny. To same s Mimozemstany. Binarni kod mluvi nejakou reci, ted je to anglictina, protoze vedci pracuji s anglictinou. Cinstina by dle meho nazoru mela jinou sekvenci v tom matematickem usporadani.

    Vzpomnela jsem si na prvni programovani v Nemecku, kdyz se jeste “lochovalo” na datovych kartach. Ten program byl na dnesni pomery primitivni a skladal se z cisel, ktere v sekvenci urcovaly nejakou akci. Dorozumivani se rovnalo povelu k akci. Programovaci karta se pak s tema dirkama pripevnila na bubinek, ktery zase cetla ta masina. Na programovaci karte bylo misto pro 81 direk. Tam treba rec zasadni nebyla, protoze toto jednoduche programovani je urcovalo akci- odecist, secist, nasobit, pauza, vysledek.
    I dnesni dalekosahlejsi programovani by v konverzaci s UFO nepomohlo, protoze poselstvi nemuze zahrnovat povely, akci…
    Jedine, ze by se umela inteligence zacla s vesmirem domlouvat sama. 🙂

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Reply #6095 in Galaxy?
Your information: