Jeden rok poté…

Home Forums Watergate 2.0 Jeden rok poté…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • #4128 Reply
    leho
    Keymaster

    Na hlavní stránce Nezvědavce jsem uveřejnil úvahu Jeden rok poté…
     
    Co dodat? Žijeme ve velmi zajímavé době…

    #4149 Reply
    leho
    Keymaster

    Dnes je přesně rok od zvolení Donalda Trumpa prezidentem. “Nestranné a nezaujaté” reakce hlavních médií mohou sloužit jako nejlepší komedie všech dob:
     

    #4153 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin se v těchto chvílích dotázal, zdali jakýsi rudohnědý cenzor netrpí samomluvou. Především jeho náhubek na zdejší diskuzi nemusí být implementován žádným rudohnědým cenzorem, to za prvé. A za druhé, proč ne samomluva? Pořád lepší než pořád dokolečka odpovídat na ty samé nesmysly aby se z tohoto webu nestala módní levičácká trampofoidní agitka.

    #4161 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin opět navštívil Nezvědavce:

    Kdyz nekdo mele porad dokola ty same fanaticke nesmysly, konspirace a lzi, urazi prestizni republikany, falesne obvinuje americke obcany tak se ma diskutujici prizpusobit a opakovat je po pristehovalci, rudohnedem cenzorovi? Z tohodle webu uz se nic nestane. Ten jste … zavrazdil svou vlastni hlouposti.

     
    Holt s tímhle se pracovat nedá. A proč mi vůbec vyká? Nemá cenu ztrácet čas…
     
    PS: Nicméně se zamyslím, zdali nejsem tak trochu jako Mikin a neopakuji stále to samé. Ne, určitě ne. Sice jsem už v lednu věděl, že tzv. “dossier” je lež vyrobená ruskou rozvědkou, ale tenkrát ještě nikdo netušil, že DNC za dokument zaplatil 9 či dokonce 12 miliónů USD. A nebo že americký uran byl skutečně přes Kanadu vyvezen do Evropy, kde následně zmizel. Takže víceméně se potvrzuje, že jsem měl pravdu a to hřeje. Ale co lidé jako Mikin? Zatím zprávy většinou ignorují, čtou Roling Stone a sledují CNN, či MSNBC, sprostě nadávají, zaplavují weby nesmysly, takže musejí být cenzurováni a třeba se i zúčastňují násilností v Antifě či se jinak násilně projevují…

    #4170 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin prý minulý příspěvek nenapsal. Redakce zaznamenává.
     
    Dle Mikina jsem prý zradil svoji zemi, která mne přijala. To je konstrukce opravdu už chorého člověka, anebo lze nějak vysvětlit, že protože jsem volil nynějšího prezidenta a protože nemám žádný vážný problém s jeho politikou, jsem nějakým způsobem zradil svoji zemi? Nutno ještě k těm zrádcům připojit mnoho dalších mých bývalých kolegů a kolegyň, kteří stále slouží či jsou ve vojenském důchodu a kteří ještě vehementněji podporují svého nynějšího vrchního velitele a ještě více zatracují toho minulého. Ti všichni zradili? Takže máme armádu zrádců? Ten člověk by se měl opravdu léčit. Rozhodně to nejsem já, komu jeblo…

    #4171 Reply
    krakatit
    Guest

    pro smejdy druhu Mikin –

    Leho spradat debaty s trivialnimi cizinci odnekud z Kanady je naprosto zbytecne. Osobne jsou me k smichu. Trump a ti co pujdou po nem do WH uz nikdy blby s takovym myslenim nepodpori. America First!

    #4174 Reply
    mikin
    Guest

    A kdyz uz citujes neci komentar, cituj ho krome sprostych slov cely. Vybrat jen radek, to nedelaly ani skety z Rudeho prava.

    #4175 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilino sketa? Co prosimte jsi? Kanadan, bolsevik, nacek?

    Zvanil ktery “uprchl” z bolsevizmu na jeho konec, ma verohodnost NULA!

    Zvan da,l stejne jsi pro srandu, jak videt vsade. SMICH!

    Vrat se ke svejm, tady jsi jak ti Leho napsal nescislnekrat na nic.

    #4179 Reply
    krakatit
    Guest

    baba blechova zije nadherne a umi strilet s .45 …. co ty? jeste obdelavas tu starou krutu co si ji uhnal i s dvema dospelejma holkama abys zustal v Kande? Jeste te vyzivujou magore SMICH!

    #4184 Reply
    krakatit
    Guest

    rudochu kteryho by do USA nepustila ani Clintonka, skakej jak chces, Kennedy uz o tobe napsal roman SMICH. Jsi smesnej “diskutere”. Je zbytecny na tebe chudaku reagovat bav nas dal.

    #4195 Reply
    Daniela
    Guest

    Nejvetsi legrace by byla, kdyby Trump z uradu nejakym zpusobem odesel a dostali bychom Mike Pence. Toho si vybral D.Trump pro svou zarytost a nesmiritelne nabozenske presvedceni, predpokladam. Mne by Mike nevadil, je ze stejneho testa jako TRump. Vlastne jeste ‘horsi”, protoze, jeste pred presidentskymi volbami byl velmi drsny na mensiny, gendereove osoby a hlavne na muslimy. K homosexualum se vyjadril, ze kdyby bylo na nem, vsecny by je povesil. Muslimove pry slouzi Antikristu a proto by je vsechny zavrel a deportoval, spolu s nelegalnimi Latinci, kteri privazeji do Ameriky drogy.. Take pry prohlasil, ze by vyhodil organizaci Spojenych narodu z New Yorku, pac se tam usadila protizidovsjka sebranka. Nevim, jestli vsechna prohlaseni jsou pravdiva, jsou to tvrde nazory. Pan Pence se ted se svymi nazory na verejnosti moc nepodili. Jeste ze americky president neni diktator.

    Tak uz i syn Flynna, osoba neznama, ktera nema co s Trumpem spolecneho budi nadeji na impeachment ?
    Ja uz se neptam, “where i the beef”, protoze se nasel u Hillary v kalhotach.
    Kdyz to takhke s tou ‘collusion’ pujde dale, tak Trump ma zajisteny druhy termin presidenta USA. 🙂

    #4198 Reply
    leho
    Keymaster

    Danielo, ono je docela možné, že se dožijeme prezidentství Mika Pence v roce 2025. On není tak starý…

    #4204 Reply
    leho
    Keymaster

    …ještě dodám, že si rozhodně nemyslím, že Mike Pence něco takového prohlásil, že by např. pověsil homosexuály. To určitě ne, to bychom slyšeli určitě během kampaně hysterický řev.
     
    PS: Mám reagovat na Mikinovy nekoheretní výlevy? Nemám a nechám je ve spamu…

    #4206 Reply
    Daniela
    Guest

    Mike Pence jsem zminila, aby si trumpovci nemysleli a nedoufali, ze zmizenim Trumpa by se vse navratilo do starych koleji 🙂

    Ovsem faktem je, ze Mike Pence zrovna ted lobuje proti Obamacare a vysvetluje, v cem je napriklad kanadske zdravotnictvi horsi nez americke privatni pojistovny. Na jednom interview mluvili Kanadane, kteri pry musi cekat dlouhe mesice na operaci kycle a jeden pacient rikal, ze radsi zaplatil profesionalni peci a sel na operaci srdce do Spojenych statu. Coz vim, ze k nam jezdi pacienti z Kanady, ktere hrozne nervuje cekat, az na ne prijde rada a radsi si operace plati ze sve kapsy. Osobne mi nepripada, ze by kanadske zdravotnictvi bylo zas tak spatne, jak ho maluji kritici, vzdyt pana Rehorka udrzuji ve forme uz nekolik let, ze.
    Na druhou stranu si nemyslim, ze kanadsky model by byl vzorem pro Ameriku, Americane jsou daleko individualneji zalozeni a chteji mit ve zdravotnictvi osobni vyber…Ja mam statni pojisteni a Tricare, takze mne se ta debata moc netyka, ale je to stezejni starost milionu Americanu. V tehle oblasti by si mel stat udelat poradek….

    ——
    Na lehci notu, pobavili mne zoufali psychopati z tabora “nevertrump”, co se zorganizovali na vyroci zvoleni Trumpa a houfne, v hordach rvali a vyli svou frustraci na Mesic. Naprosti silenci :

    #4207 Reply
    Daniela
    Guest

    Oprava : Melo to byt:

    Mike Pence jsem zminila, aby si anti-trumpovci nemysleli a nedoufali, ze zmizenim Trumpa by se vse navratilo do starych koleji..

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: Reply #4207 in Jeden rok poté…
Your information: