Kdepak máme Mikina?

Home Forums Diskuze a fórum Kdepak máme Mikina?

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    Posts
  • #8384 Reply
    krakatit
    Guest

    V Kanade je revoluce a levicacky mudrc nikde… asi zalezl jako Trudeau!

    #8575 Reply
    Mikin
    Guest

    Zda se, ze ti Stworuv komunisticko-nacisticky osliku Kulíšku po potupne porazce Putinova vlezdoprdelky Donalda J. Trumpa definitivne ruplo v bedne a bavis se zde sam se sebou. Pokracuj v krasojizde, ty nas malinky Gerasimove. Slava Ukrajini! 😉

    #8576 Reply
    Mikin’s nemesis
    Guest

    Mickey if stupidity was painful, you’d be in agony.

    #8593 Reply
    Kahulak
    Guest

    Zmuzes se nekdy v zivote na neco jineho, nez na tuhle zlucovitou zlobu, ty umolousany podivny socialni pripade v uvalenem a nevyzehlenem obleceni, ve kterem jsi videt na Ty-trubicko videu, kde si hrajes na znalce ohledne hrobu stejneho podivina “eskimo welzla”. Ta mala pismena ve jmene podivina nejsou pravopisnou chybou, to pouze vyjadruje mou neuctu a nechut k podivinum. Z toho tveho podivneho zlucoviteho vylevu vyzaruje vrely cit k tomu popletenemu falesnemu bidetu co je nainstalovan v Bilem Dome. No poliklinika Bily dum s psychiatrickym oddelenim je na Zerotinove namesti cislo 6 ve tvem domovskem Brne – mozna by bylo ku tvemu prospechu tam zajit, pozadat o pomoc a nechat se vysetrit. Mam s lidmi soucit a porozumeni, ale tebe mne lito neni, ty jsi zhmotnele zlo a s tim mit soucit a porozumeni proste nejde. Kazdopadne ti ale nic zleho nepreji.

    #8594 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj Kahulaku, ono to je tak, že Mikin není žádný zvláštní případ zasluhující si psychiatrickou léčebnu. To jsme spíše my, kterých je menšina, kterou bych odhadoval maximálně na 10-15% z celkové populace. Internet a sociální sítě zvlášť způsobily, že většina získala moc a ta většina bohužel zahrnuje individua jakými jsou například Mikin a Míla Benešovský aka Ben Hur. Dříve v době kamenné bez Internetu a sociálních sítí jsme je míjeli tak jako psí lejno na chodníku aniž bychom k němu přičichli či dokonce vnímali jejich existenci. To byli oni, kdo zabíral většinu míst v hospodách ve 4. cenové skupině a kvůli kterým jsme těžko našli volný stůl. Jinak jsme ale v těch předpotopních dobách s nimi nepřišli do styku, nekomunikovali jsme s nimi vůbec, maximálně jsme se zeptali zdali je tahle židle volná. Ale oni tu jsou teď všude, vyplňují drtivou většinu veřejného prostoru a musíme je nejen snášet, ale i s nimi komunikovat a poukazovat na jejich neuvěřitelný zápach a hnus, protože nelze připustit, aby měli ještě větší moc než nyní mají.

    #8671 Reply
    Kahulak
    Guest

    Ahoj Leho, setkat se s takovou zlobou, ktera je specificka pro lidi z Ceskoslovenska, je skutecne priserny zazitek a nikde jinde jsem se s tim v takove mire nesetkal, ale ten nestastnik je v mem pohledu jednou z mnoha obeti te silene bolsevicke deformace zpusobene negativnim prostredim, ve kterem jsme vyrustali a ktera dokazala spoustu lidi zdeformovat tim zpusobem, ze cerpaji energii a podivne a kratkodobe uspokojeni z negativu. To kratke uspokojeni je ale nuti sirit negativitu a zlucovitou zlost kolem sebe porad vic a vic, protoze ta doba toho jejich zlobneho a zvraceneho uspokojeni je stale kratsi a kratsi. Bohuzel ten fenomen moderni doby – elektronicky verejny prostor skutecne rozsiril moznost sireni te silene zvracenosti v podobe negativity v obrovskem meritku. Ja mam ale dojem, ze spousta tech nestastniku si tu zvracenost, kterou sami sebe trapi uvedomi a zacnou drive nebo pozdeji vnimat svet pozitivne a uvedomovat si, ze jim ten pozitivni zpusob zivota prinasi na rozdil od te negativni zvracenosti skutecnou a dlouhotrvajici radost, spojenou s uspokojenim. Nekterym tem zvracenym negativnim podivinum to vsak nikdy nedojde a ziji v te nenaplnenosti a negativni dusevni bide cely zivot. Zaver – jsem si jisty, ze je na svete stale vic dobra nez zla, akorat to zlo je hlasitejsi, proste rve, tak je vic videt, coz je pripad vsech tehle negativnich nestastniku.

    #8672 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj Kahuláku, jistě máš pravdu v tom, že sociální sítě daly prostor specifickým jedincům, kteří dříve byli kdesi v koutě a nikdo si jich moc nevšímal. Byli to podivíni, o kterých jsme ani nevěděli, že existují. Ale najednou jsou tu, řvou na celý svět ty jejich jedovaté slinty a my koukáme, co se to děje. Já nesdílím tvůj názor, že tihle jedinci jednou prozřou a přijdou na to, jak hrozné je jejich počínání. Možná pár jich bude, ale jsem přesvědčen, že drtivá většina odejde z tohoto světa bez jakékoliv sebereflexe. Historie poskytuje mnoho příkladů lidí s temnou myslí zatímco je známo pouze několik jedinců, kteří si uvědomili svá zlá počínání. Kolik komunistů se zřeklo své víry? Kolik nacistů? Velmi málo. A to týká všech. Měl jsem možnost mluvit o tomto s odborníkem, který se divil, že jsem třeba na některé docela zásadní věci změnil názor 180 stupňů. Prý se s nikým takovým ve svém oboru ještě nesetkal. Ale nemyslím, že jsem nějak vyjímečný. Možná je ta má flexibilita dána oborem, kterému se věnuji, což je vědní obor počítačového inženýrství, kde musím mít otevřenou mysl a být vždy připraven, že danná hypotéza je špatně a musím změnit přístup bez toho, abych se naštval.
     
    Takže co s Mikinem a jemu podobnými? Nic zvláštního. Pokud se s nimi setkáme ve veřejných diskuzích na Internetu, pak by se jim mělo oponovat, ale ne za tu cenu, že nám to zkazí den. To je pak lepší je totálně ignorovat a vrátit se v myšlenkách do dob, kdy jsme o nich nevěděli, protože byli někde zalezlí v dírách, kam jsme nechodili. A když se rozhodneme jim oponovat, pak bez emocí, bez nadávek, slušně a věcně. A to pak neděláme pro ně, ale pro sebe, abychom si také my ujasnili, jak vnímáme ten bláznivý svět a co s tím, a samozřejmě dát ostatním najevo, že existují i rozumné bytosti na tomto světě. Tož tak nějak…

    #8673 Reply
    Kahulak
    Guest

    Zdravim Leho, to, ze si myslim, ze se lide zmeni je asi dane tim, ze mam lidi rad a verim v dobro. Navrch si myslim, ze spousta tech podivinu si skutecne po case uvedomi, ze tim skutecnym zlem pro ne je, ze dobro, ktere je v nich neznaji a tahle jejich neznalost je potapi na az dno zoufalstvi. Ale rozumim i tomu, co vyjadrujes ty. Pokoj a Dobro, Vsem a Vsemu, Kahulak

    #8719 Reply
    leho
    Keymaster

    Já také věřím v dobro a rád bych věřil, že ti všichni podivíni nakonec přijdou na svůj omyl. Ale nevím, protože mnoho z nich podléhá davové psychóze tak, jak se stalo už nejednou v minulosti. Nejsem si rovněž jist, jak tohle sem patří, ale co se dnes děje popsal už před mnoha lety George Orwell. Zmínil jsem nejednou, zmíním zas:
     
    “Every record has been destroyed or falsified, every book has been rewritten, every picture has been repainted, every statue and street and building has been renamed, every date has been altered. And that process is continuing day by day and minute by minute. History has stopped. Nothing exists except an endless present in which the Party is always right.”
     
    Citáty z díla tohoto velkého muže zde: https://www.goodreads.com/author/quotes/3706.George_Orwell

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Reply #8594 in Kdepak máme Mikina?
Your information: