Klidne Vanoce a uspesny NR z

Home Forums Diskuze a fórum Klidne Vanoce a uspesny NR z

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
  • Author
    Posts
  • #5747 Reply
    krakatit
    Guest

    #5748 Reply
    leho
    Keymaster

    Také přeji jménem redakce Nezvědavce veselé Vánoce a šťastný Nový rok!

    #5749 Reply
    Daniela
    Guest

    Leho, i ja se pripojuji – Stastne Vanoce !
    Letos jsme skoro meli Vanoce bile, za mym domem je v lese jeste trochu snehu. Ale bylo toho snehu moc, snad nejlepsi je snit o Vanocich bilych…
    Tenhle evegreen znam uz cely zivot – Kolaborant Gottak to zpiva pekne, s tim nic nenadelam.

    #5750 Reply
    George
    Guest

    Vse nejlepsi do 2019 preje Jirka
    It is our Trudeau’s birthday. We hope it is last. That would make 2019 perfect.

    #5751 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj George, redakce rovněž přeje vše nejlepší!

    #5752 Reply
    krakatit
    Guest

    Vanoce na jihozapade …..

    #5753 Reply
    George
    Guest

    Diky Krakatite za ty 2 videa o Arizone. Koukam, ze jsi Arizonsky zapadly vlastenec, a ze toho jeste hodne o Arizone nezname. Budu muset pri pristim vyletu poznavat nova mista. Je mi jasne, ze poznat hodne o Arizone by chtelo nekolik zivotu. Ale to same se da rict o nasem ostrove. Vancouver island je jak 1/3 Slovenska, ale pobrezi ma hrozne clenite, mnoho 1000 km, hory pres 2000m, lyzovani 35 min od domu a marina 3 min. Za tech 15 let co tu jsme zname jen male %. Nutno podotknouti ze hodne casti je skoro nepristupnych. posilat videa zatim nebudu, ale Tvoje uvitam. zdravi Jirka

    #5755 Reply
    krakatit
    Guest

    Jirko byl jsem ve sve dobe ve Vancouveru i okoli, stravil jsem den v Bush garden, mimochodem to je nadherna zahrada! Ono lze najit zajimavy veci na mnoha mistech teto planety jen zivot kdyby mel delsi casolajnu. Zdravim a perju Uspesny a klidny 2019.

Viewing 8 posts - 1 through 8 (of 8 total)
Reply To: Reply #5755 in Klidne Vanoce a uspesny NR z
Your information: