Komety

  • This topic has 71 replies, 1 voice, and was last updated 6 years ago by Prazak.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
  • Author
    Posts
  • #4842 Reply
    leho
    Keymaster

    Přesně tak. Co je ale na této době šokující, je pokrytectví některých hlavních médií, které nezná mezí. Jedna z velkých anti-trumpovských demonstrací byla organizována ruskými trolly a CNN s MSNBC jim to spolkly i s navijákem:
     

     
    Že i sám Michael Moore byl na této demonstraci je groteskní třešnička na tom ruském dortu:
     
    http://www.foxnews.com/politics/2018/02/20/michael-moore-participated-in-anti-trump-rally-allegedly-organized-by-russians.html
     
    Zde je ono neuvěřitelné pokrytectví, člověk by si myslel, že zalezou do děr jako Mikin a už nevylezou:
     

    #4846 Reply
    krakatit
    Guest

    Ty aktivity proti Trumpovi jsou jim platny jako mrtvymu zimnik!

    Nedavno nam signalizovali ze za postrileni tech deti na Floride zavinil Trump – ergo ted uz cekam, kdy ho obvini ze zprznil vdovu po Martinu Lutherovi King! SMICH.

    Tady na AZUNI mame rovnez par dementu co by radi vyvolavali pozdvizeni, avsak nic. Holt uz jim doba nepreje 🙂

    ______________________________

    Dano, jedna z observatori, co by te mohla zajimat –

    https://www.noao.edu/news/2018/pr1802.php

    AZUNI ma tak jako i z Mt. Graham a Catalina mt prime prenosy.

    #4847 Reply
    mach 5
    Guest

    Další věc co machovi 5 uniká je, že důchodci zpravidla vlastní nějakou tu nemovitost alespoň pár desítek let, jejíž cena vyrostla za tu dobu několikanásobně, ovšem taky záleží na lokalitě, že ano.

    Neuniká. To chce jenom pozorně číst:
    February 19, 2018 at 5:10 pm
    “Člověk musí někde bydlet, a pokud nemá vlastní dům – což se v USA ale neočekává, že by to tak bylo – tak se situace může zásadně změnit.”
    *
    V USA bylo zvykem že důchodci už splatili půjčku na svůj dům, a tak si mohli udržet dost vysokou životní úroveň i v důchodu. Jenže tenkrát neexistovalo takové riskantní finanční prostředí jako dnes:
    While the U.S. economy is predicted to take off this year, it also still seems to lie in the shadow of the Great Recession, a period in which more than eight million Americans lost their jobs, ~~nearly four million homes were foreclosed each year~~, and 2.5 million businesses were shuttered.
    *

    Ještě dodám, že mach 5 s Miroslavem Vitoušem je totálně mimo, jelikož se jedná o známého umělce, který v Česku bude mít vždy své publikum a to v rodné zemi a v rodném jazyce.

    Ale vždyť já jsem poskytl odkaz na jméno Miroslav Vitouš hned jak o něm padla zmínka:
    February 16, 2018 at 10:48 pm
    “Když jsme u basistů jako je Kummer, Miroslav Vitouš, jeden z nejlepších světových basistů co kdy byli, opustil Ameriku, ale místo do Česka se odstěhoval do Itálie.”
    On se ten odkaz dá snadno přehlédnout kvůli té nevýrazně šedivé barvě textu.
    *
    Takže podle vás bude mít Miroslav Vitouš v Česku “vždy své publikum a to v rodné zemi a v rodném jazyce.” To jste se ale ocitl s takovým tvrzením sám “totálně mimo.” Na rozdíl od vašeho způsobu diskuze, já vám ukáži kde jste pochybil:
    “Zato slyšet dnes v Redutě Miroslava Vitouše není jen tak. Někdejší emigrant, který v 70. letech coby spoluzakladatel kapely Weather Report zanechal nejvýraznější českou stopu ve světovém jazzu, žije v Itálii a kvůli vysokým nárokům na honorář vystupuje zřídka. ~~Český posluchač tak za ním musí vyjíždět~~.”
    https://archiv.ihned.cz/c1-64684680-vitous-stivin-vasulka-reduta-recenze
    * * *
    Tak, a teď budou hrát důchodci…

    #4848 Reply
    krakatit
    Guest

    “Člověk musí někde bydlet, a pokud nemá vlastní dům – což se v USA ale neočekává, že by to tak bylo – tak se situace může zásadně změnit.”

    The average Social Security benefit currently being paid out to a retired worker is about $1,372 per month, or $16,464 per year.

    Kdo si myslite tajemny clovece ze by se chtel do tohoto vratit?

    necelé dva měsíce po 70. výročí Vítězného února (vítězného jak pro koho) prezident Zeman pronese zdravici na mimořádném sjezdu komunistů. Jelikož vycítil, že v ČSSD už se kvůli jeho bonmotům a nápadům hrudě dmout nebudou (i Foldyna mlčí), vyrazí lánský nájemník za komunisty. Jelikož ti měli v posledních volbách nejhorší výsledek v dlouhé historii, cesta k nápravě by mohla vést přes Zemanovo nastolení do funkce generálního tajemníka. Starší generace by si rychle zvykla na titulování “generální tajemník a prezident republiky”. Ta to totiž za Husáka už slyšela a mladým je to stejně jedno. Ti když tak odsud utečou. Z ceskeho tisku

    Melete nesmysly to muzete blabolit treba n Zvedavci nebo Aeronetu – SMICH.

      Koncim ztrata casu.
    #4849 Reply
    Daniela
    Guest

    Je mi lito, nejaky pan Vitous ci Vasulka Sesulka mne moc nevzrusuji, je to ovsem otazka vkusu, proti gustu zadny disputat, ze.

    Za to reality v US mne zajimaji, neb jsme zacinali v 80 letech pujckou na maly domecek, mortgage na 15 let, s velkym procentem uveru, celych 14% ! To bylo riskantni prostredi. Takze jsem to za par let prodali a za ziskany profit koupili dalsi dum, hypoteku- tentokrate uver 7%. .
    Vlastnit dum nebo nemovitost je v me casti US nsaprosto normalni, i uplni chudaci vlastni svuj trailer…
    Podivala jsem se na statistiku a v USA vlastni svuj domov, dum ci byt 67 procent obcanu. To je dost velke procento. Pod nami, ve meste Charlotte je ceska komunita, kde svuj dum vlastni drtiva vetsina novych, mladych emigrantu.. Ovsem ti tvrde makaji, ze…..

    #4850 Reply
    Daniela
    Guest

    Jo, krakatite, nektere narody holt pro demokracii nikdy vhodni nebudou. Potrebuji nad sebou opresi a jedine strach je nuti jednat v ramci civilisace. Teda te, kterou urci nekdo z jejich vladcu.. Bohuzel, v ceske kotline prevlada mentalita nevolniku, zrejme se jim styska po “tvrde ruce”.. Nastesti, my zde za oceanem s tim nemame uz nic spolecneho….
    ————

    Krakatite,
    kdyby se zitra nad Kitt Peak objevili mimozemstane, jako ve filmu Close Encounters of the Third Kind, tak jedine v tom pripade nevaham a jako Dreyfus podlehnu silnemu nutkani jet do Tuscon 🙂

    #4851 Reply
    krakatit
    Guest

    kdyby se zitra nad Kitt Peak objevili mimozemstane, jako ve filmu Close Encounters of the Third Kind, tak jedine v tom pripade nevaham a jako Dreyfus podlehnu silnemu nutkani jet do Tuscon 🙂

    Dano kdyz posloucham prednasky z Vatikanske observatore myslim ze k tomu casem dojde, patrne drive nez pozdeji 🙂

    #4852 Reply
    krakatit
    Guest

    #4855 Reply
    mach 5
    Guest

    Podivala jsem se na statistiku a v USA vlastni svuj domov, dum ci byt 67 procent obcanu. To je dost velke procento. Pod nami, ve meste Charlotte je ceska komunita, kde svuj dum vlastni drtiva vetsina novych, mladych emigrantu.. Ovsem ti tvrde makaji, ze…

    67% není špatný výsledek, ale pořád je to o 12% méně než v Česku, kde se lidi
    tradičně nepředřou.
    https://byznys.ihned.cz/c1-64924870-jak-bydlí-evropane-většina-cechu-ve-vlastním
    -břitove-v-domcích-a-rumuni-poněkud-namačkáni
    (Pozor na rozdíl mezi vlastnictvím a užíváním.)
    *
    Charlotte…Charlotte… Není to někde v Severní Karolíně? Musím se podívat…
    Nojo, je to tam – jenkydůdldendy městečko. Ať žije generál Lee!
    http://www.bbc.com/news/world-us-canada-41284464
    Copak, copak?
    *
    Jo, jak se začnou odstraňovat sochy, tak je něco ve vzduchu. To my jsme to tu
    měli vícekrát. V roce 1918 povalili anarchisti Mariánský sloup na Staromáku aby
    bylo všem jasné že Habsburk tady definitivně skončil. Následovala socha maršála
    Radeckého… No a za 30 let později babička vykoukla s okna a prej propanajána
    Tomíčku, kam jsi se poděl? Za dalších 40 let se Masarykova socha vrátila tam
    kde byla a zase mizely ty Leninovy a Gottwaldovy sochy. To by se nikdo v Texasu
    před takovými 30 lety ani neodvážil zmínit že by socha milovaného generála měla
    zmizet. Ale dnes je holt jiná doba, a vy na tu dobu dojedete – to je jen otázka
    času.

    #4856 Reply
    krakatit
    Guest

    Ale dnes je holt jiná doba, a vy na tu dobu dojedete – to je jen otázka
    času.

    Otazka je, kdo dojede driv SMICH. Kazdopadne ti to nepreju. On kazdy takovy “dojezd” je pro povidalky velmi neprijemny. At ve vychodnim Prusku, ci na Morave nemluve uz o Rusku.

    #4857 Reply
    krakatit
    Guest

    Povidalku petko – staci si najit statistiky, pak je analyzovat a necucat si cisla z rukavu SMICH, jenze ono to bude s tou tvou anglictinou jako ze vsim ponekud neprehledny, ze ano? 🙂

    Jinak jses bavic, to ano.

    https://www.uur.cz/images/2a-bytova-politika-a-pamatky/VUoB/Bydleni-v-cislech-2015-angl.pdf

    #4858 Reply
    leho
    Keymaster

    Na jakou dobu má kdo dojet? Mě mach 5 připadá jak Ježíš Kristus, vyjadřuje se v podobenstvích. Možná si i tak připadá…

    #4859 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, myslis Mach spasitel?

    #4860 Reply
    Daniela
    Guest

    Jednou vsichni dojedeme, o tom zadna.
    V Americe zatim stale dojizdime, uz co si pamatuji, jen 40 let a po celou tu dobu ruzni prorokove syckovali o sto sest. Naposledy byl v krizi 2008 aktualni pad dolaru, to uz nateseni anti-ami ocekavali kazdou hodinu bankrot Amiku.. Ted mame konjunkturu a dalsi krize urcite prijde a pak se zase otevrou mlyny predpovedi konce Ameriky. Stale dokola.
    Pamatuje si zde jeste nekdo davneho diskutera Nostradama Gajdose ? Ten cekal konec USA kazdym dnem. 🙂 Opravdu nerozumim, proc jsou nekteri Cesi tak na Spojene Staty fixovani, kdyz USA se o Cesko vubec nestara, Cesko je prece pod vedenim Evropske Unie. Navic jsou ted u vesla EU neomarxisticke zivly, to by snad melo ceskym kryptosoudruhum vyhovovat, pac ti Barrossove take USA pomlouvaji…

    Zde je uplne jiny, nostalgicky uhel na dojizdeni:

    #4861 Reply
    mach 5
    Guest

    Povidalku petko – staci si najit statistiky, pak je analyzovat a necucat si cisla z rukavu SMICH, jenze ono to bude s tou tvou anglictinou jako ze vsim ponekud neprehledny, ze ano? 🙂

    Jinak jses bavic, to ano.

    https://www.uur.cz/images/2a-bytova-politika-a-pamatky/VUoB/Bydleni-v-cislech-2015-angl.pdf

    Ale já si žádná čísla z rukávu necucám. Vždyť jsem uvedl odkaz na zdroj kde se zmíněný poměr – těch 79% – uvádí hned v podtitulcích, takže jsem vynechal citaci.
    “Naopak 79 procent Čechů vlastní dům nebo byt, čímž jsou nad unijním průměrem.”
    https://byznys.ihned.cz/c1-64924870-jak-bydli-evropane-vetsina-cechu-ve-vlastnim-britove-v-domcich-a-rumuni-ponekud-namackani
    *
    Vy ale zaujmete ad hominem postoj a uvedete PDF materiál, který má 38(!) stran, bez toho abyste citoval tu část, která je podle vás v rozporu s tím co jsem uvedl. To vás tam v té Americe učí pěkné věci…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 72 total)
Reply To: Reply #4848 in Komety
Your information: