Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • #7036 Reply
    Krakatit
    Guest

    si nasel novy druh zabavy na FB. Chudak, nejak mu na tom severu zamrz mozek SMICH. Ted je “jara” zdravotni sestra …… Leho tak ti dekuju za takovy prinos.
    Jeste by mohl osvezovat publikum mimo nadavek do komunistu, povidkama o Coronaviru, to ted leti …… paneboze urcita kategorie nasich krajanu predstihuje v pitomosti i primitivy z Amazonie.
     
    Pozn. red.- téma se týká tohoto příspěvku Jirky Mikina Bíliny, který dal do diskuze na Facebooku Janu Kulískovi:
     

     
    Jirka, bývalý kamarád Honzy i na Facebooku, po tomto příspěvku Honzu totálně zablokoval asi aby mu nekazil náladu…

    #7037 Reply
    leho
    Keymaster

    Lidská blbost je mnohdy vděčným zdrojem zábavy a i možná poznání. Tedy poznání, kam až může zajít. Jinak řečeno, máme zde jednu z definic nekonečna…

    #7064 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    Hezky to zde vedete, cetari, cenzore a vylizovaci Putlerovy zadnice. Uz vam zustal jen kuchar Vohanka a vasi bratri – rudohnedy Stwora a vas soudruh Roberts.
    Z Bidena jste se bando komunisticka i s vasim oranzovym geniem pokaleli hruzou. 🙂

    #7066 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilino ty jeste zijes? Uz jsme meli obavu ze jsi posel na “Coronavirus”. SMICH!

    #7069 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, tohle mě docela zajímá: Pořád zmiňuješ nějakého kuchaře Voháňku. Možná máš na mysli krakatita, ale ten kuchař nikdy nebyl a pokud vím, vaření ho vůbec nebaví. Ještě bych se zeptal na Robertse, ale bylo by toho moc a ty by jsi se v těch otázkách pak ztratil.
     
    Takže kdyby jsi zodpověděl tu o tom kuchaři, byl bych velmi rád…

    #7080 Reply
    Kahulak
    Guest

    Mikine, chodim na tuhle stranku cist nazory lidi na veci, co mne zajimaj. Pokud mam jiny nazor, nebo citim, ze s tim co je zde publikovano nesouhlasim, tak se necurim a snazim se to pochopit a porozumet. Dnes je to poprve, co se k necemu na Nezvedavci vyjadruji. Je dobre, ze te Leho tentokrat nesmazal a pridrzel tady ty tvoje hlubokomyslnosti a ja na ne mohu zareagovat. Mozna, ze by ti pomohlo, se rozjet, no spis rozlitnout do Brna a tam zajit do hospody na pivo a ve vycepu byt ke stamgastum takhle hlubokomyslnej – sam dore vis, co by te cekalo. Zkus zacit mit rad sam sebe, to ti umozni mit rad lidi a svet kolem tebe – neradim, jenom publikuji vlastni zkusenost, ktera mi ulehcuje zivot. Preju vsem vse dobre. Kahulak

    #7081 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj Kahulaku, abych trochu objastnil, Mikin je naštvaný, že jsem ho začal před asi čtyřmi lety cenzurovat. Nestačil jsem totiž reagovat na každý jeho příspěvek a kdybych to neudělal, Nezvědavec by byl levičácký antitrumpovský web. Samozřejmě jsem ho víc než 10x varoval, ale on nedbal. Takže on se mstí. Sám mi říkal ještě když jsme byli kamarády, že je mstivý. On to cenzurování pokládá něco jako za zradu. Takže mám co jsem chtěl, že ano…

    #7084 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    O jakych nazorech mluvis, ty “Kahulaku”? Pise sem jen rudy cenzor Kulisek a obcas Vohanka.
    A jako se se soplivym nenajis, s cenzorem se nedomluvis. Kazdy cenzor je posera, ktery se boji nazoru jinych. A nejvetsi posera ze vsech je cenzor, ktery meni i obsah komentaru.
    Bez kvokat zpet do Halo novin. 🙂

    #7099 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, je úplně jedno jestli sem píše milion lidí nebo jenom já. Názory mohou být vyjadřovány pouze jedním člověkem a poté mohou, ale samozřejmě vůbec nemusí být sdíleny více lidmi.
     
    Problém je, že ty se domluvit nechceš a mstíš se za totální a bizarní pitomost. Mě hlava nebere ta tvoje pomsta neuvěřitelným a bizarním lhaním o mě a o jiných, kteří se mnou souhlasí a kteří sem třeba i občas přispějí. Ale tak to je a zřejmě se nedá nic dělat…

    #7101 Reply
    Kahulak
    Guest

    Mikine, ty vosude nestastnej, po precteni tve reakce na muj pripis jsem se nad tou tvoji cernou dusi plny zlucovityho vzteku a nenavisti voklepal, jako kdyz na mne smrtka sahla. Clovece jak muzes v takovy hruze zit, jak je mozny, ze v sobe pestujes zlucovitej vztek a nenavist, jsem si vedomej, ze mysleni a vyvoj nasi generace je castecne zdeformovanej zivotem v ty zatraceny bolsevicky bazine, ale tvoje zast k lidem a k okolnimu svetu z tvejch projevu doslova cisi. Zkus sam sobe vodpustit a prijmout sam sebe se vsema stinama a chybama, duse se ti vycisti a zacnes mit rad lidi a vokolni svet a zivot se ti rozjasni stejne jako den, pri nadhernym vychodu slunce do modry oblohy. Vopravdu to stoji za to se prestat rvat sam se sebou a mit se rad. Zkus si rano uvedomit – Novej den – Novej zacatek – nemusim zvladnout vsechno, nemusim vsechno pochopit, nemusim vsem udelat radost, nemusim vypadat perfektne a nemusim dokonale reagovat, vlastne nemusim vubec nic, ale rozhodne toho hodne muzu – treba se rozhodnout cemu venuju svuj dech a silu – rano je proste uzasnej dar – ptacci to vedej, rostliny to vedej, pokud na tuhle nadheru zapomenes, tak prestanes verit na zazraky a pokud je pro tebe tenhle den samozrejmost – kdy vsechno vis dopredu, pak urcite ten den skutecne nic neznamena – ale co kdyz je todle rano zazrak – co kdyz je zazrak kazdej nadech – co potom – je velice dulezity sdilet svoje nazory, myslenky, velky ideje, radost i smutek – kazdej z nas potrebuje sdilet tydle hloubky, nekdy svuj vlastni chaos v dusi, jindy proste jenom votazky bez potreby vodpovedi a tu vohromnou touhu po smireni, ktery jsou urcite pro kazdyho spojeny s pohledem do voci – hlave nic nepopirat – vsechno co v sobe popiras te vobycejne pronasleduje – to co prijimas te transformuje. Zkus to si takhle vodpocinout a rozjasnit si ty svoje temnoty v podobe sprostej vypadu, kdy v pripade nesouhlasu s druhym ti nestaci ten nesouhlas slusne vyjadrit, podle tvych vypadu se snazis oponenta kompletne rozbit, ublizit mu a zadupat ho zeme a to je nedobre nejen pro tebe, ale ani druhym lidem to nesvedci. Tohle vsechno, co jsem napsal se da snadno zkratit do jedny vety – “Zkus verit ve Slunce i kdyz nesviti”. Vis Mikine, podle hvezdopravcu se vod nas mesic vzdaluje vo 4 centimetry za rok – moc bych si pral, aby se lidi vod sebe nevzdalovali ani vo milimetr a aby se dovedli navzajem podpirat a tim snad i posvecovat ten nadhernej zivot. Jo bud vod ty dobroty a nevodpovidej mi, nechci, aby z tohodle hezkyho mista kam rad chodim a kde se dozvim spoustu informaci o vesmiru, o globalnim voteplovani a nakonec i vo tech vsech svinstvech demokrys dole ve Statech, bylo valecny kolbiste. Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7102 Reply
    George
    Guest

    ahoj kahulaku, nejsi ve Wpg ? Ja tam zil 34 let/ Jirka N.

    #7103 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    To vis ze jsi Kahulak, ze uz sem roky chodis cist cetarovy moudrosti, ale panicky stud ti dosud branil prispivat.
    Hlavne ze jsi skoncilo, Husakovo lejno. Ale ze to ti trvalo! 🙂
    Meli jste i s cetarem Kulíškem zdrhnout do Ruska. Tam je to zrejme podle vasich predstav. 🙂

    #7186 Reply
    Baronet
    Guest

    Kahuláku to se tedy v tobe za ty léta co jsi sem chodil jen číst nahromadilo celé jezero černé žluče, to ti teda povím. Já už jsem to tady vzdal dávno, nebot to jen zbabělá honba dvou mstivých nešťastníků na Mikina. Nemůžete skousnout, že on je na rozdíl od vás poctivý chlap. Osočovaní a lži. Ale jestli sem chodiš pro ,,Skvělé informace” o vesmíru, globálním oteplování, a svinských demokratech, kteří tvfoří dost velkou část americké poulace, kterou tímto výrokem nenávidís, tak se nedivím tomu, co jsi sem vyzvracel. Já bych ti poradil, dej si zase na dvacet let přestávku. Je to bolestné.

    #7119 Reply
    Kahulak
    Guest

    Jo jo Mikine, skutecne si sem chodim cist uz vod nepameti, nasel jsem tuhle stranku na Domovu Trampu, jenom si nedovedu upamatovat, jestli to bylo soucasti ty prima Baronovy stranky, nebo jestli to tam bylo uvedeny jako odkaz. Nekdo tam tehda vkladal vesele verse pod jmenem Dusan Jasanek a delal si srandu z toho ostravskyho zlucovityho zvedavyho Mikina. S tim tvym ostravskym jmenovcem mate mnoho spolecnyho, obcansky jmena mate rozdilny, ale cernou nenavistnou a nesnasenlivou dusi mate naprosto stejnou a i stejne vypadate, voba jste takovy uvaleny a zaboudly a zlost vam voboum z obliceju jenom cisi. Navrch jste voba neskutecny paraziti, co se vetsinu zivota tady v Kanadovicich valej na podpore. Je na vas Mikinove velice smutnej, no lepe receno velmi zalostnej pohled. Ted ti napisu neco z nasi ulice, kde vobcas potkavam a vidim Lasku dvou lidi, ktera je dojemne silna, krehce viditelna, nezne hmatatelna a kristalove krasna Laska, je takovym motylim vankem vokolo dvou starickejch bytosti, muze a zeny, ktery vobcas vidim poranu kdyz jdu na pansky a nekdy vodpoledne, kdyz se s panskyho vracim. Von v cepici do cela, v tonech trampa oden, kraci hrde s hlavou vzhuru. V pravy ruce ma hulku, vo kterou se zlehka vopira. Vona, v kalhotach s nazehlenym pukem a ve staromodnim kabatku je zavesena do rame jeho levy paze a hlavu v pletenym kloboucku duverne chouli k jeho ramenu. Usmivaj se a nenasilne se propletaj mezi studenty, co jdou bud na Universitu nebo z University, jdou za nosem, nic je nezastavi. Ani ten vokamzik, ve kterym ten milej pan namiri nacvicenym grifem svoji hul, svihne s ni, a bodcem na jejim konci nabodne lezici zmackanej papir, co nekdo nemel silu hodit do nedalekyho vodpadkovyho kose. Pokazdy, kdyz ty starecky vidim, tak sleduju s uctivym vobdivem, ty dva milujici se lidi v jejich osobity sounalezitosti, jak pri prochazce soucasne cistej mesto. Pan bojuje s vetrnejma mlejnama v podobe nevychovancu, co vodhazujou vodpadky na zem, a pani je vodhodlana mu bejt v tydle marnosti voporou – tendle vopakovanej vobcasnej pribeh, mne naplnuje hlubokou a velice pozitivni melancholii, muzu pozorovat Lasku – pravdivou, tvrdohlavou, nepodminenou a svetylkujici – proste nadhera. Dneska rano jsem tu jejich Lasku zase videl, proto vo ty nadhere pisu. Zkus Mikine misto zloby a nesnasenlivosti zvolit Lasku, zkus milovat a vobejmout ty svoje vnitrni nepratele, ktery jsou tvoji soucasti a kterejm tezko rozumis a veznis je nekde hluboko v ty tvoji cerny zlucovity dusi – urcite se ti pri vodpusteni a lasce k sobe samymu ulevi. Jo zkus neco jinyho nez kolem sebe hazet lejnama, kdo lejnem hazi, je vobycejne vod lejna zamazanej a i jako lejno smrdi. Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7120 Reply
    Kahulak
    Guest

    Jo jo Jirko, bydlim ve Winnipegovicich od 87 jsem tady moc spokojenej, slusny lidi, malej kousek do lesa a jezerum, proste pohoda. Cesky tady nevocuravam, tak temer nikoho z ceskejch osadniku neznam a snad jen dodat – nechybi mi. Preju vse dobre. Kahulak

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 87 total)
Reply To: Reply #7103 in Jirka Mikin – Bílina
Your information: