Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • #7121 Reply
    Kikinos
    Guest

    Je to asi poslední šance ho zvednout. On negativní komentáře nevnímá. Nepřečte si je. Jeho nadávky všemu a všem je volání o pozornost a o pomoc. Ale to si toho nejdřív, protože jak vidno o nabídky udělat čáru za minulostí nemá zájem, bude muset hodně přiznat a to spíš Yukon bude mít další zářez.
    Já na něj občas padnu a je tam regress. Teď už není schopen vůbec odpovědět. Uvidíme tak za dvě zimy.

    #7125 Reply
    leho
    Keymaster

    Něco na tom, Kikinosi, je, že Mikin si žádá pozornosti a chce zaujmout, ale není si vůbec vědom toho, co vlastně činí. Jo, uvidíme za dvě zimy. Možná i víc zim a možná i nikdy. A Kahulaku, skvělý psaní, možná se ještě vyjádřím na toto téma, a díky…

    #7128 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    Jen abyste se jeden nad druhym rudohneda luzo nerozplakali.
    Mimochodem – ten kluk co se podepisoval Dusan Jasanek odsud odesel ze stejneho duvodu jako ja. Kvuli Kulíškove krysi zakernosti a cenzure. Na podpore jsem v zivote nebyl ani ja, ani on. Ze nas z toho obvinuji ty nejvetsi vyzirky, na to jsme si zvykli.
    Cesky tramp ktery podporuje oranzoveho likvidatora prirody a americkych Narodnich parku neni tramp, ale prase.
    Stejne jako je prase cesky emigrant, ktery lze, pomlouva a zavede na svych strankach cenzuru.
    Reci o lasce vedli sveho casu i Stalin s Hitlerem, nedavno zase Trump s Kimem. Bohuzel, za chlapa mluvi ciny.
    Nazdar. 🙂

    #7129 Reply
    Kikinos
    Guest

    Napočítal jsem v textu šest nadávek a pět nepodložených tvrzení. Tohle jsem v mezilidském styku dosud nezažil. To je s prominutím chování zvířete zatlačenýho do kouta.
    Asi už je pozdě na návrat do civilizace. Já si myslím, že on by chtěl zpět mezi lidi. Ale už to neumí.
    Přináší společnosti svými nadávkami nějaké dobro? Já žádné neeegistruju. Když vidím jak si přizvukuje s bolševiky na diskuzích, tak si jen říkám: ´ To jsou paradoxy, pane Vaněk’.

    #7135 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    To jsi počítal Kulíškovy nebo Voháńkovy nadávky, anonymní komunistická špíno? 🙂

    #7136 Reply
    krakatit
    Guest

    Jsem rad Bilino ze muzes jeste dejchat. Bohuzel neznam nikoho, kdo by ti magore mohl pomoc SMICH!

    #7137 Reply
    Kikinos
    Guest

    Ne Mikine počítal jsem jen tvoje. Co s tebou, ani svý vlastní děti nemáš, to je snad jediný plus, že vyhynutím pomůžeš týhle planetě.
    Takže díky za nerozmnožení.

    #7138 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilino takle jsi nam u pr…….

    #7139 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    Poslechnete si projev budouciho prezidenta Spojenych statu. Takhle mluvi chlap a statnik, komunisticko-nacisticka luzo! 🙂

    #7140 Reply
    Mikin jako cetar Kucckkulin
    Guest

    #7141 Reply
    krakatit
    Guest

    SMICH! Bude mluvit
    https://nypost.com/2020/03/12/justin-trudeau-self-isolating-as-wife-shows-coronavirus-symptoms/

    To by te Bilino chytrolko melo zajimat nejvic.

    #7142 Reply
    Kikinos
    Guest

    Nemažte ho; nechte to tady aspoň do voleb.

    #7143 Reply
    krakatit
    Guest

    Myslim ze Leho to mazat nebude. Ty citaty Biliny- Mikina, by se meli uchovat jako material pro psychiatra.

    Chlapec by byl ozdobou kazde proletarske putyky po Cesku.

    Zoufalec SMICH. Staci se podivat jinam, kde s nim vybehnou hned jak se objevi pod jakoukoliv znackou.
    Leho ho trpi vzhledem k minulosti, patrne do doby co Bilinu drzela na kratkem retizku pani Bilinova Smich.

    Rad se smeju, tak mne chlapec dokaze vzdy rozesmat, ovsem patrne si preje, aby byl bran vazne. Takze jen dal ty citaty se budou hodit, skoda ze neumi anglicky, tomu se vyhyba jako cert krizi :). Dalo by se to pouzit jinde.

    #7144 Reply
    Kahulak
    Guest

    Mikine, potesilo mne, ze jsi prestal metat lejnama a privedl jsi si na pomoc inteligentni zviratko – “cunika”. Na konci ty tvoji zbesilosti pises, ze za chlapa mluvi ciny, tak by bylo docela zajimavy vedet, co jsi v zivote ucunil, zkus jmenovat alespon jednu tvoji chlapskou ucuneninu, rad se poucim. Zaroven mam velkou radost z tvyho vyroku – “cesky emigrant, ktery zavedl na svych strankach cenzuru”, konecne jsi dosel k poznani, ze to jsou stranky nekoho jineho a ne tvoje a ten dotycnej, kterymu ty stranky patrej, si na nich muze delat to, co uzna za vhodny. Delas mi radost chlapce hochu! Ted ti neco prozradim, delame spoustu zakazek pro Armadu Spasy, kde vidim nepreberny mnozstvi ztracenejch dusi bez domova, co jsou obcas stejne zbesili a nenavistni jako tvoje projevy, v utulku maji k dispozici jidlo, sprchu, postel, cisty obleceni…. a i presto vsechno se tam najdou zbesilci a nenavistnici ke vsemu kolem nich a kdyz je to popadne, tak nicej a demolujou zarizeni utulku a vsechno kolem sebe a napadaj lidi jak fyzicky, tak verbalne. Kdyz jsem se ptal socialniho pracovnika – pastora, zamestnance Armady Spasy, tak mne bylo receno, ze to je dopad alkoholu a drog. Doufam, ze to neni tvuj pripad a ze jsi si nevymyl repu chlastem a drogama, jako se to stava lidem na tyhle rovnobezce a vejs. Mam dojem, ze k ty tvoji zbesilosti hodne prispiva ta severni pulrocni tma a polosero a pak zase pul roku pulnocni slunecni svit. Vetsi problemy ti asi dela to zimni obdobi, to besnis zcela neuveritelne, mozna by jsi se mel obratit na odbornika o pomoc. Ja jsem tohle zazil, kdyz jsme pred lety meli zakazku na manitobsky Universite, ktera trvala celou zimu a byla to prace v technickejch tunelech. Do Vanoc to tehda bylo dobry, ale po Vanocich jsem to nebyl ja a na konci ledna jsem uz byl znacne dusevne vratkej, tak jsem zasel za Samem, to je nas rodinnej felcar a rekl mu, co se se mnou deje no a jak jsme si tak povidali, tak jsme presli na to co kde delam a Sam mi vysvetlil, ze nemam dostatek denniho svetla, rano za tmy na pansky a domu zase za tmy a at v poledne vylezu z tech tunelu alespon na hodinu ven a uzivam si svetlo, protoze svetlo jenom o vikendu je nedostacujici, coz jsem udelal a za par tydnu se to srovnalo. Jo Sam je taky emigrant, je z Jizni Afriky, kdy uprchnul pred tema vymozenostma, ktery tam zaved ten vrah terorista a velkej demokrat – vsechnokrad Mandela, nebo jak se ten lotr jmenoval. Jo nedavno jsem byl svedkem debaty mejch dvou kamaradu ( nedebatoval jsem, jenom jsem Krise a Wayne poslouchal a delal si svoje zavery ), kdy debatovali vo tom, co znamena prikazani “nezabijes”, kdy Kris, tvrdil, ze se to tejka jenom vrazdy, zatimco Wayne to prikazani rozsiril i na zatracovani druhejch, pomlouvani a nenavist. No a ja, i presto, ze jsem neznaboh a nekrtenatko, tak se nesmirne rad hrabu v Bibli a nekdy si i ctu kazani ruznejch duchovnich, ktery mne priblizej spoustu nejasnosti, ktery ve mne jsou, tak jsem se shodou vokolnosti dostal na strankach Pastorace ke kazani papeze Frantiska, kterej se v tomhle smyslu krasne vyjadril ja vam to sem bez jeho dovoleni vobtisknu, snad by mi to Fanda vodpustil, kdyby na to prisel.

    “Ti, kteří žijí posuzováním a pomlouváním druhých, jsou pokrytci. Nemají sílu a odvahu pohlédnout na své vlastní nedostatky. Pán tu neplýtvá mnoha slovy. Později řekne, že ten, kdo ve svém srdci nenávidí bratra, je vrah. Také apoštol Jan to jasně říká ve svém prvním listu – kdo svého bratra nenávidí, je ve tmě; kdo soudí svého bratra, je ve tmě. Křesťan, který vraždí…To není můj výraz – říká to Pán. A neponechává tu prostor různým odstíněním. Pomlouváš-li bratra, zabíjíš ho. Vždy, když to děláš, následuješ Kaina, prvního vraha v dějinách. Běž se za takového člověka pomodlit! Běž a čiň za něj pokání! A potom, je-li to nezbytné, promluv přímo s tím člověkem, který může napravit svou vadu. Ale nevyprávěj to celému okolí! Pavel, který byl velkým hříšníkem, sám o sobě prohlašuje: Dříve jsem byl rouhač, pronásledovatel a násilník. Dostalo se mi však milosrdenství… Nikdo z nás se možná nerouhá – možná. Jestli však někdo z nás šíří klepy, je to jistě pronásledovatel a násilník. Vyprošujme si tedy sami pro sebe a pro celou církev milost obrácení od zločinného pomlouvání k lásce, pokoře, mírnosti a velkodušnosti lásky k bližnímu”.

    Jak to vidi starej Kahulak – to Kainovo znameni zrejme neseme vsichni, ale nakonec to asi neni az tak beznadejny, jak to na prvni pohled vypada a souhlasim s tim, co na konci debaty Wayne rek a to i smerem ke mne, i kdyz jsem se debaty nezucatnil – “At se vo nas mluvi, i kdyby to melo bejt i v dobrym, vono totiz na lidskejch rozsudcich nezalezi. Vono tutove vzdycky pujde predevsim vo to, jestli jsme v sobe nasli tolik lidskosti a lidsky pokory, a alespon zkouseli milovat i ty, ktery nechapeme, nebo se nam na nich neco hodne nepozdavalo.” Mikine, na tohle jsem si vzpomel ve spojeni s tim tvym besnenim, ukonci to, skodis si. Taky pises vo nejaky oranzovy prisere co nici parky dole ve Statech, muzes to nejak objasnit a podlozit, ja si vzdycky myslel, ze Yetty je cernej nebo hnedej, no mozna ze se pletu. Tak sup ty kluku sikovnej, prozrad mi jednu z tvejch chlapskejch ucunenin a objasni tu pro mne neznamou oranzovou priseru. Kahulak

    #7149 Reply
    leho
    Keymaster

    Ne, zatím Mikina mazat nebudu a to také proto, že jsou zde prezentovány i jiné argumenty, které jsou v přímém kontrastu jeho primitivních nadávek. Já totiž teď nemám moc času, vlastně jsem ho nikdy neměl, a toto není web pro protitrumpovskou žumpu. Samozřejmě kritické názory zde mohou zaznít, ale ne výkřiky do tmy jak např. jak Oranžová obluda ničí rezervace a přírodu, což je vlastně blábol a lež. Ale bral bych to, kdyby to bylo nějak doložené, ale ono není.
     
    Je zajímavé, že Kahulak rozvinul moji dřívější myšlenku, že doufám, že se za Mikina pomodlí mí známí dobří lidé a zároveň křesťané a jak oni řeší svým pozitivním přístupem rozpory mezi lidmi. Znám takových dobrých křesťanů i v české komunitě pár. Možná to pomůže, možná to pomůže aniž se o tom někdy dozvíme, a možná také ne. Ale modlitby za Mikinovu černou duši rozhodně neuškodí…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
Reply To: Reply #7135 in Jirka Mikin – Bílina
Your information: