Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • #7179 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilina you started at the bottom and it’s been downhill ever since. 🙂

    #7180 Reply
    krakatit
    Guest
    #7181 Reply
    Kikinos
    Guest

    Já to říkám; s logikou to na něj nejde a teď je vidět, že i Ježíš ho minul.
    On se teď zase na chvíli schová.
    Ale za čas, a teď si tipnu, tu bude jeho příspěvek vyžadující:
    1. omluvu za služby Stb
    2. pohledem nevojáka zkritizuje us branné síly a jejich členy
    3. A poté zkritizuje jejich fyzické atributy.
    4. Vysměje se vojenským hodnostem.
    5. K tomu zamíchá co vyslídí
    6. Vysvětlí co dělá Trump špatně ( zde platí poznámka o logice – Bílina zásadně nikdy nekomentuje své mylné předpovědi a analýzy.
    7. Zaapeluje za matku Přírodu a planetu Zemi, vesmír a to všechno jak musí být v cajku podle něho.

    #7182 Reply
    Mikin jako cetaar Kuckcckkulin
    Guest

    Anonymniho poseru Kikinose komentovat nebudu (ten stalinisticky osel si nadelal ostudy dost sam), ale rudeho ***ra zijiciho v housing projektu pro chudinu ujistuji, ze mam na Yukonu 5 srubu, z toho 3 jsem sam postavil.
    Zavist, ***re? 🙂

    #7183 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilina you must be the arithmetic man — you add trouble, subtract pleasure, divide attention, and multiply ignorance. 🙂

    #7187 Reply
    Kahulak
    Guest

    Mikine, Mikine, ty se propadas do cim dal hlubsi dusevni temnoty, ja si te pamatuju jako normalniho kluka z brnensky osady Mesicni udoli a tak premejslim, co se se ti v zivote stalo, ze takhle trpis. Nekdy se takhle projevujou krivdy z detsvi, mozna, ze jsi byl ve skole votloukanek a terc posmechu, nebo te mozna maminka dostatecne nechovala, kdyz jsi byl miminko, mozna, ze te zapomela pohladit po hlave rict ti, ze te ma rada, mozna, ze mas trauma se sexualni orientaci a nemuzes najit dvere vod skrine, aby jsi z ni vykouk, to jsou jenom moje dohady, to neni nic co by platilo, ale je to to, co mne napada, kdyz vidim takovou temnotu a ublizenost. Pomoc skutecne existuje a funguje, a to i “on line”! Taky nedovedu pochopit, proc te trapi president jinyho statu, kterej na tebe nema jinej vliv nez ekonomickej, a ten je za celou tu dobu co Trumf uklizi v Bily Chalupe velice pozitivni, me by se na rozdil vod toho Fidelovyho bastarda v Ottawe, a co je stejne temna duse jako ty a kteryho jsi tutove volil, nekdo takovej libil tady u nas v Kanadovicich. Zpatky k ty tvoji temnote, nemohl jsem si pomoct a precet si ty tvoje vykriky a u toho mi mane prisla na mysl slova moji nesmirne moudry a citlivy maminky – “synku vis, laska a soucit jsou nutnosti, nikoliv prepychem, bez nich lidskost nemuze prezit”. Snad pro tyhle maminciny slova a nejenom ty, ale i spoustu dalsich, jsem schopnej vetsinu myho zivota prijmout muj stin a usmirit se s nim s vedomim, ze muzu ignorovat zlo, ale nemuzu a nechci bejt slepej k dobru.

    Mikine, tohle je jeden uzasnej pribeh v knizce Evangelium svatyho lotra, kterou napsal Guy Gilbert, tak mi to nedalo a vobtisknul jsem to sem pro tebe, zkus si to precist:
    Jeden dvacetiletý mladík pošpinil své rodiče. Šlo o záležitost, která rodičům zničila pověst. A otec řekl Janovi, který se špatně zachoval: “Jane, vypadni! A už se sem nikdy nevracej!”
    A tak Jan odešel, cítil se zničený, ale odešel. O několi týdnů později ho začaly sžírat výčitky a řekl si: “Já jsem opravdu špína a darebák, musím tátu požádat o odpuštění.” Ale měl takový strach, že ho otec vyhodí z domu, že mu raději napsal: “Tati, opravdu jsem vás pošpinil, žádám tě za odpuštění. Chtěl bych se vrátit domů. Píšu ti, ale nedám sem adresu. Moc se bojím, že řekneš ne. Jestli mi odpustíš, pověs bílý šátek na jabloň před domem, prosím Tě. Víš, myslím tu alej jabloní před domem. Pověs bílý šátek na poslední jabloň.”
    Za nějaký čas řekl svému bratrovi a příteli Markovi: “Prosím tě, Marku, pojď se mnou. Musím to vědět. Uděláme to takhle. Odvezu tě až domů. Pět set metrů od domu převezmeš řízení, já si sednu vedle tebe na místo spolujezdce. Zavřu oči. Ty pomalu projedeš alejí. Zastavíš. Když tam bude bílý šátek, půjdu domu…Když ne, už se nikdy nevrátím.” Jak řekli, tak udělali. Pět set metrů od domu předal Jan volant Markovi, posadil se na místo spolujezdce, zavřel oči a auto pomalu projelo alejí jabloní až k poslední jabloni před domem. A Jan se se zavřenýma očima zeptal Marka: “Prosím tě Marku, jsi můj kamarád a bratr, řekni mi, jestli táta pověsil na jabloň před domem bílý šátek!” A Marek mu odpověděl: “Ne, Jane, není tu šátek na jabloni před domem, jsou jich tu stovky po celé aleji…”
    K tomu nelze nic dodat, snad jen to, at jsi Mikine milosrdny, snasenlivy, laskavy a schovivavy a at se ti to v srdci hemzi bilejma satkama. To ti skutecne umozni navrat z temnoty osamelosti do svetla zivota Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7190 Reply
    krakatit
    Guest

    Bilina, I’m trill by your knowledge 🙂
    Anybody who told you to just be yourself couldn’t have given you worse advice.

    #7191 Reply
    Mikin jako cetaar Kuckcckkulin
    Guest

    Ahoj, ty “Winipegskej Kahulaku”.
    Co do toho pletes tramping, plesoune? Udajnej tramp kterymu se libi Trumpovo niceni prirody neni tramp, ale lejno rozvalene v mastnackem camperu znacky Mercedes, zakoupeneho z reverse mortgage. Tedy z penez ukradenych z dedictvi vlastnich deti. Hnus? Hnus. 🙁
    Cau, legendo.
    Volby budou na podzim a ty pujdes konecne do prace. 🙂
     
    Pozn. red: Jirka Mikin Bílina si zde plete Kahulaka s úplně někým jiným. Takhle si ten člověk vymýšlí a lže nejen o Trumpovi a politicích, ale i o blízkých kamarádech a známých. Jirka je zkrátka osobnost tápající v hlubokých temnotách…

    #7193 Reply
    Kikinos
    Guest

    Tvl, a to asi ví, že mi Stalinismus zničil rodinu, ale nic pánové já se loučím. Mise byla neúspěšná, to stvoření je possessed.
    Tohle není obohacující život. To bych se radši zastřelil, než být tímhle. To už je naprosto necivilizované. Pochybuji, že by cokoliv viselo byť na jedné jabloni. Tohle si žádá vymítače.

    #7196 Reply
    Mikin jako cetaar Kuckcckkulin
    Guest

    To vis, ze ti stalinismus znicil rodinu, Vysarionovicuv smradochu. Ty sam jsi toho dukazem… 🙂

    #7204 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, už mě to přestává bavit. Tvá snaha být opět zabanován byla vyslyšena. Ale pokud tě někdy napadne, že tohle co děláš je totální šílenost, dej vědět…

    #7211 Reply
    Mikin jako cetaar Kuckcckkulin
    Guest

    Nic jineho nez cenzuru stejne neznas, Stworuv rudohnedy vykale. 🙂

    #7213 Reply
    leho
    Keymaster

    Kikinos:

    Tvl, a to asi ví, že mi Stalinismus zničil rodinu, ale nic pánové já se loučím. Mise byla neúspěšná, to stvoření je possessed.
    Tohle není obohacující život. To bych se radši zastřelil, než být tímhle. To už je naprosto necivilizované. Pochybuji, že by cokoliv viselo byť na jedné jabloni. Tohle si žádá vymítače.

     
    Určitě to Mikin ví, protože on ví i o mých rodičích, co v komunismu prožili. Můj táta a můj děda z matčiny strany byli oba hrdinové protinacistického odboje. Já jsem se narodil díky sovětským osvoboditelům, protože první manželku mého táty umučili ve vězení a on pak když ho propustili na amnestii, maminka byla jediná osoba, která se ho po propuštění neštítila a nebála se s ním jít na rande. A tak jsem se narodil.
     
    A tohle Mikin moc dobře ví, protože jsme se znali 13 let. A podívej se, jak vyvádí. Fakt to asi chce vymítače…

    #7223 Reply
    Mikin jako cetaar Kukkckkulin
    Guest

    Sve rodice nechte cetari odpocivat v pokoji. Za to ze se ze synka stal rudohnedy cenzor snad odpovednost nenesou.
    A ze sveho webu jste po vzoru Vladimira Stwory udelal nenavistnou, komunisticko-nacistickou zumpu vyhradne vy. Vase bolestne kvileni a prosby pomohou jen sotva. Slusny ctenar se tohoto lejna nedotkne ani nasadou od smetaku, zustal vam jen komunista Krakatit – S. Lederer.

    #7226 Reply
    Kahulak
    Guest

    Majiteli peti srubu, falesnej cetari Tevelesi – https://www.youtube.com/watch?v=_ihcqrrB5pI , ty si nedas pokoj a porad votravujes vzduch nevysvetlitelnou jedovatosti a hnusem – prestan, tohle neni vopravdovskej svet, ten je uplne jinde. Zkus zit normalni lidskej zivot a ne zivot elektronickyho zarputilyho bojovnika, no spis mouly. To co jsem k tomu pridal pod radkou, je nadherna “Motliba ve stari”, ktera se mne – atheisty silne dotkla a na vic, nez na dlouhej okamzik mi vyrazila dech, snad proto, ze z ni vyzaruje spousta lidske moudrosti, pokory a lasky. Nejak mi pripada, ze to zapsknuti, zachmurilost a ztrata soudnosti s pribejvajici vekem povetsine spis hrozi chlapum – no bude to asi umerne se ztratou erekce:-))), babovky moc zapskly a zachmurily na stary kopyta nebejvaj a kdyz se nad tim zamyslim, tak ta motliba neni vubec smutna, je to zivot a je potreba si tyhle veci uvedomovat, protoze urcite obcas a s pribejvajicim vekem vic nez obcas propadame ruznym naladam, ktere je potreba nejen pro vlastni prospech, ale i ohledne druhych a mladych lidi korigovat. K tomu odprosteni od te starecke zapsklosti a kyselactvi mi nesmirne pomaha to, ze se nezapominam v tom zivotnim spechu casto zastavit a vnimat okoli, abych zachytil tu kazdodenni zivotni krasu a dost casto se mi stane, ze neco napadneho, treba vychod slunce, horske panorama, usmevava kyticka, hezkej a prijemnej clovek, mila vzpominka, hezka melodie, nebo zajimavej obrazek ve mne vzbudi udiv a ten prima pocit nadhery z toho naseho bajecnyho a prekrasnyho sveta. A alespon pro mne je dulezite se na tech prijemnych zazitcich podilet a ne je pouze pasivne prijimat, z toho pasivniho prijmu se obycejne behem par okamziku vytrati ten nadhernej emocialni naboj a cele to ztraci tu bezprostrednost. Je mi naprosto jasny, ze to nejde se vzdy a snadno radovat a ze mne muze zablokovat neuspech nebo kritika ci osklive slovo, ale to aktivni vyhledavani kazdodenni radosti mi pomaha k odstraneni zapsklosti a kyselacstvi. Zkus to falesnej cetari Tevelesi a nesir kolem sebe tu tvoji dusevni hruzu a co je taky dulezity, privonet si ke kytkam, nebo k druhymu pohlavi, to zalezi na tobe, ale kazdopadne je to v obou pripadech prijemne a povzbuzujici a zahani to zapsklost, nesnasenlivost, zlucovitost a zavist. Jinac uz se i tady u nas ve Winnipegovicich zacina trosicku prosazovat jaro a s pomoci letniho casu prodluzovat den, a pri pozdne-odpoledni prochazce lesoparkem okolo Cerveny reky nas s milovanou prijemne hralo slunicko do zad, ale kdyz jsme vysli z lesa, tak nam studenej vitr a stale jeste spousta snehu pripomely, ze se zima nevzda tak lehce a bude nas trapit az do Velikonoc. Ale uz jsem videl a slysel hejno divokejch hus dosedat na maly kousek otevrene reky a to je jasne znameni zlomu v pocasi. Mam ty divoky husy rad a to nejen na jare a na rece, ale i na podzim v troube. Pokoj a Dobro. Kahulak

    Jo ten falesnej cetar Teveles je ze Svejka – jak skoncil si precti sam.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 87 total)
Reply To: Reply #7180 in Jirka Mikin – Bílina
Your information: