Jirka Mikin – Bílina

Home Forums Diskuze a fórum Jirka Mikin – Bílina

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 87 total)
  • Author
    Posts
  • #7231 Reply
    leho
    Keymaster

    Kamila Moučková, velmi inspirativní dáma a ona ještě žije! Je jí 91 let. Do dneška jsem nevěděl, že byla velkou kamarádkou Jiřiny Švorcové. Zajímavé video:
     

     
    Asi člověk má být schopen odpustit. Ale nevím, jestli já bych byl schopen odpustit úplně všechno. Ale Jirkovi jo…

    #7239 Reply
    leho
    Keymaster

    Další ukázka hlouposti Jirky na Denníku N v diskuzi k článku „Tunelom smrti“ za slobodou. Je to prostě neuvěřitelné:
     

    #7249 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, ze te to bavi SMICH.

    #7270 Reply
    Mikin jako cetaar KFdfckkulin
    Guest

    Zmylil jsem se v necem? Zustal jste zde desátníku diky sve cenzure a podrazactvi sam. Jen s otylym krakatitem – ***em z ***. 🙁

    #7276 Reply
    blbmikulin
    Guest

    stále kecá soudruh Mikin z Kanady.

    #7277 Reply
    Kahulak
    Guest

    Jo,jo Leho, pani Mouckova je velice zajimava postava, pani Petra Braunova napsala skvelej zivotopis pani Kamily Mouckove “Nejsem zadna lvice”, to stoji za precteni. To kamaradstvi se Svorcovou docela vysvetluje ta kniha, ve ktery pani Mouckova popisuje jeji zapal pro komunisty v mladych letech a i to, ze byla clenkou strany elitni, nez ji sezral jeji vlastni moloch.V tom jejim zivotopise, se o kamaradstsvi se Svorckou zminuje a to docela siroce. Kahulak

    #7278 Reply
    Kahulak
    Guest

    A hele, petisrubovej falesnej cetar Teveles uz zase prska svoje jedy, kyseliny a omyly. Ted ti neco reknu petisrubovej falesniku, mame prima kamarada, se kterym si velmi rozumim a mame spoustu spolecnejch zajmu, rybolov, lov, vcelareni, jsme ve stejnym Rotary Club, ve stejnym debatnim spolku…, a kterej pracuje jako psycholog v utulku pro zneuzity deti. Pred nekolika dny, byli u nas s jeho pani na veceri, moc prima spolecnost veselejch a prijemnejch lidi. Normalne si o praci s nikym nepovidam, ale tentokrat jsem udelal vyjimku a prelozil jsem spoustu tech tvejch zurivejch sprostaren a nevysvetlitelnych vzteklych vypadu a pozadal, aby si to Todd precetl a rekl mi, co si o tom mysli. Todd nesmirne zpozornel a ptal se, jestli te znam. Odvetil jsem, ze velmi povrchne z mladi, ze jsi sice z jineho mesta, ale ze jsem te obcas vidal a byl jsi normalni a prima kluk. Todd mi potom vysvetlil, ze z jeho pozice a zkusenosti vyplyva, ze clovek, kterej je takhle posedlej zlobou, vztekem a nesnasenlivosti byl v detsvi bud fyzicky, nebo mentalne zneuzivanej a nebo uplne bez lasky a pohlazeni. Tenhle problem nenavisti vuci lidem, ktery si vybere jako terc sve pomsty ty hruze, ktera se mu stala, se zacne projevovat v pokrocilejsim veku, coz je zapricneno nejen ubytkem fyzickych sil a tim i dusevnich, ale i sumirovanim celyho zivota, a kazdej tenhle zneuzivanej jedinec uz neni schopnej tu dusevni bolest ujarmit a zacne bejt neprijemnej k okoli a to uplne bez zjevnyho duvodu, nebo priciny. Zduraznuju, ze k tomu tvemu krobianstvi zadnou pricinu a ani duvod nemas! Pak se na chvilku odmlcel a zacal s druhou alternativou s tim, ze nektery lidi maji tu zvlastni touhu, no Todd to definoval jako ouchylku, ale ja zustanu u ty touhy, s nekym bojovat a ponizovat druhy, coz urcite prameni z nenaplneny touhy po nejakem viteztvi, nebo snad uspechu, at uz je jakejkoliv a za jakoukoliv cenu. No co dodat, nejsem vzdelanim psycholog, ale jsem schopnej tu tvoji bolest pochopit a myslim si, ze neni ani v pozdnim veku zajit k vrbe – psychologovi a pozadat o pomoc. Tak se zkus petisrubovej falesnej cetari Tevelesi polepsit, ale to uz jsi vlastne udelal, ani jedno sprosty slovo v tech tvejch zlucovitejch vylevech. Vopatruj se. Kahulak

    #7306 Reply
    cetrtyyht
    Guest

    Chtel bych mit tvoje starosti, Huhulaku. Kydat na nekoho spinu v neonacistickem platku i kdyz vis, ze se ten clovek nemuze diky cenzure prakticky branit, to je teda hrdinstvi. Tos dopadl, anonymni komunisticky posero. Kdybychom se nekde potkali, kvikal bys tenkym hlaskem ze to byla “jen takova legrace”.
    Tady mas neco o svem Führerovi, ktereho zde s takovym fanatismem branite. 🙂

    #7308 Reply
    Kikinos
    Guest

    Mohl by mu někdo klidnější vysvětlit jurisdikce federálu, státu, okresu, města a k tomu i financování a zdroje fondů.
    Já si myslím, že za většinu u něj může teď již brzy fatální, neznalost výše uvedeného.
    https://www.cdc.gov/flu/weekly/
    Tady Jyrko, čísla a statistiky, neboj, to dáš.

    #7311 Reply
    Kahulak
    Guest

    A hele, petisrubovej falesnej cetar si uz zase zmenil jmeno, tak budu ti rikat petisrubovej falesnej cetar Kikin. Tak asi takhle, mily petisrubovy falesny cetari Kikino, co to porad vopakujes za nesmysl o neofasistech a komunistech. Ja zadny takovy individua kolem sebe nevidim, krome tech zdejsich vymastenejch demokrys a liberaru a tech zelenejch aparatciku, co nam kazej zivot, a ktery tutove ve svym vomezenym mysleni volis. Jen pockej, az se ten cinskej vejr rozebehne u tebe v zavejich, kdy podle posledni statistiky to uz v zavejich je, to se budes divit i nohama, jak jsou na to ten nas Truedope a ministryne zdravotnicvi pripraveny. Truedope je snowboarding instruktor, nebo snad ucitel baletu a ta ministryne zdravotnictvi je graphic designer, to jsou panecku odbornici, a kdyz se jich reporteri na neco ptaji vohledne toho cinskyho vejra, tak kazdej jeden kouka s vytrestenejma ocima, jako jelen chycenej ve svetle reflektoru. Taky je mi zahadou, proc neustale meles neco o stavu politiky dole ve Statech, starej se vo Rusko, tam to mas pres Beringa vo kus bliz a mozna, ze tam tem tvejm moudrostem ty bolsevicky vynalezci bidy budou naslouchat, znis stejne jako oni. Jenom jestli si pamatujes ze zakladky jak psat ty jejich bukvy, aby ti vubec rozumeli, latinku tam ty smudlo neznaj. Ted otazka petisrubova falesna Kikino, proc si myslis, ze kdyby jsme se potkali, tak bych mluvil tenkym hlaskem, ja tenkej hlasek nemam, zkus mi to nejak vysvetlit. A s tou srandou je to asi takhle, mam skutecne dojem, ze mas nenaplnenej zivot, a ze ti nekdo v davne minulosti, nejspis v detsvi hrozne ublizil a potrebujes tu jiz zminenou vrbu, pokud to tak neni a jses jenom zurivej cvok, tak to sranda je. Mozna by jsi sem mel napsat neco rozumnyho a trosku se nejak komplexne bez sprostaren a krobianstvi vyjadril, aby si clovek udelal obrazek, co vlastne chces, sledujes a jakym smerem se ubira tvoje mysl. To jsi zatim za ty roky co si sem chodim cist neudelal, stejne jako jsi neuved zadnou z tvejch chlapskejch ucunenin, kdyz jsi se holedbal, ze za chlapa mluvi ciny, pokud tedy nepovazujes to tvoje nechutny sprostactvi za chlapskej velecin, toho cunis vic nez dost.Jo taky nemel nic vo cenzure, kdyz se budes chovat slusne, tak si myslim, ze to majitel vebu nevymaze. Jinak sedim venku za chaloupkou, mam pustenou muziku a uzivam si tu nadhernou jarni slunecni lazen, sice v bunde, je jenom sest na nulou, ale to slunce je uzasny a ten solar heat gain citim nejen na bunde, ale i ve tvari. Rousku nemam a s milovanou a detma dvoumetrovej bezpecnostni vodstup nedodrzujeme. Zkus vylezt z tech peti srubu na vzduch falesniku, mozna, ze to je to co potrebujes. Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7312 Reply
    George
    Guest

    Ahoj Kahulo, zname se z dalky. Nemam nic spolecneho s Jirkou na Yukonu. Byl jsem married k Dvorakovic dceri, ale to uz je vic nez 30 let zpatky. Potkali jsme se nekolikrat v klubu a v Tvem business. Jsem rad ze mas nazory ktere jsou vic nez normalni = moje. Nekdo nas narkne ze jsme abormalni, ja tomu rikam byt “right as much as you can.” Kdyz se muj zivot znormalizoval a sel jsem do pense, tak jsem se rozhodl vytahnout koreny v r.2003 a odjet na zapad na Vancouver island. Obcas navstevuji klub, Wpg, dceru ale diky tomu, ze mam moc znamych tak nemam cas na vic. Pises jako kniha. Glad to hear from you, taky vic ctu nez pisu. George=Jirka

    #7314 Reply
    Mikin jako cetrtyyht
    Guest

    Fakt nevim, proc zde vy komunisticti anonymove tak zbesile hykate? Coz nema vas oranzovy vlastizradce vitezstvi v kapse? Neporazil snad stabilni genius “Cinsky virus”? Nejsou volby uz predem jeho?
    No vidite. Kdyby tomu tak bylo, nekviceli byste zde jako pubertacky pri zahajeni te vasi Spartakiady.
    Tramp, milovnik prirody a emigrant ktery prisel za svobodou se stava lidskym lejnem ve chvili, kdy se zastane oranzoveho smradocha, ktery tyhle hodnoty nici.
    Zapiste si to za usi, zradna rudohneda luzo.

    #7317 Reply
    Kahulak
    Guest

    Sedice venku za chaloupkou jsem nasel tuhle nadheru na “Ty Trubicko” https://www.youtube.com/watch?v=FW-sgPhTsgs&list=RDFW-sgPhTsgs#t=0 a pak tu o tom “malym zrnku pisku, co velkou silu ma” a uz jsem v tom byl zaborenej az po usi. Hlavne mi doslo, ze ta jejich muzika, je uzasna kombinace toho vnitrniho rytmu, tech tahlejch moravskejch pisni, pulsu, kumstu a citu muzikantu a z ty kombinace jsem najednou zjistil, ze cimbal je bici nastoj a ze puls housli, tak jak je hrajou v tech moravskejch pisnich je rytmus, kterej nema ve svetovy hudbe obdoby. Ja si ty sourozence pamatuju uz jako kluk, kdy Petr a jeho talent byl rychle udusanej kratce po osmasedesatym za to, ze hned 21. srpna nazpival zive do ilegalniho rozhlasu pisen “Zachvejte klid” se slovy – “pravdu neznici tanky, jdete pryc, my mame pravdu, vy jenom bic, zradu a bic………, tak nejak ten text byl a tohle je jenom par versu, ktery si z toho pamatuju. Pak si pamatuju jeho tvorbu z monotematickejch alb – ” Nikola Suhaj loupeznik, Mec a preslice, Marketa Lazarova. Jeho sestra Hana sice v roce 71. jeste stacila vyhrat Bratislavskou Lyru s pisni “Spoutej me”, kterou slozil a otextoval nekdo jinej, ale pak se taky vytratila z verejnosti, nechtela zpivat sama, chtela proste zpivat s brachou. Poslouchal jsem jejich pisnicky temer cely dopoledne a radosti jsem se jenom tetelil, kdyz do jejich typicky ladenyho dvojzpevu vstoupi cimbal a housle a cely to primo sala tim uzasnym ceskym a moravskym folklorem, kterej tak zvlastne oba vkomponovali do tech jejich uzasnej pisni, jako jsou “Bylinky, Ententyny, Jizda kralu, Zvlastni znameni…. kdy zvlasni dojeti mi prinesly pisne “Az jednou cervanky a s “Lipou zelenou”. Vedle vsech tech uzasnejch pisni, v cele s ikonickou pisni o javorech, se mne nesmirne dotkla ta uzasna pripichnuta “Modlitba”. No nic, jenom jsem si s tim zprijemnil den a chci se vo to rozdelit. Taky mozna odlehcit tu hruzu, co tady ten severskej Yeti predvadi, kdyz se vysouka ze zaveje a dostane se ke klabosnici. Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7320 Reply
    Kahulak
    Guest

    Jeee Jirko, to je docela legrace, jak je ten svet malej. Tvoje bejvalka ucila jeden cas na Linwood Elementary School, kam chodil nas mladej a jednou kdyz prisel domu ze skoly, tak za mnou prisel do garaze a sdelil mi, ze ve skole je pani ucitelka, ktera mluvi cesky. Ja na to zareagoval, ze to je prima a ze si s ni muze obcas povidat. Synek nekam vodbehnul a za chvilku priskakal zpatky a voznamil mi, ze mi ta pani ucitelka bude vecer volat domu a nez jsem se stacil zeptat proc, uz byl zase pryc. No rek jsem si, uca bude volat, tak bude volat, kluk asi udelal nejakou lumparnu a dofukoval jsem kola u picyclu moji milovany a kloucka, aby jsme mohli ject na projizdku tou uzasnou lesostezkou tim luznim lesem podle Cerveny reky. Kloucek se opet po chvilce objevil a ptal se, jestli uz pani ucitelka volala, ja mu rek ze ne a pidil jsem se po duvodu toho telefonatu. Kloucek se cervenal a voznamil mi, ze naucil par deti ze tridy cesky sprosty slovo, a ze to kricely vo poledni prestavce venku na hristi, v domeni, ze jim nikdo slovo ho*no nerozumi. Byl chycenej a muzu rict, ze pani ucitelka nikdy ohledne toho nevolala, ale takticky ho prinutila, aby se k lumparne sam priznal, chytra zenska. Svet je uzasny misto a zivot je nadhernej. Pokoj a Dobro. Kahulak

    #7321 Reply
    Kahulak
    Guest

    No to jsi se zase vyznamenal falesnej petisrubovej cetari Kikino, to z tebe zase litaj lejna, jak drobny z Forbesu. Zkus se vymanit z ty dusevni temnoty, proc se porad valis ve vlastnich vykalech a dusevni bide, mas to skutecne zapotrebi, ja si nemyslim. Dojdi si do jancirny, tam ti urcite pomuzou a zivot bude vo moc snadnejsi a hezci. Hlavne timhle besnenim a zurivosti nic na chodu udalosti dole ve Statech nezmenis, na to nemas zadnej vliv. Na co mas vliv a co by ti skutecne pomohlo a vsem nam tady Kanadovicich, kdyby jsi volil nekoho jinyho a ne ty bolseviky, dobrosery a ekoteroristy, co nam tady vladnou. Zamysli se petisrubovej falesniku Kikino, to neboli a nebo jo? Pokoj a Dobro. Kahulak

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 87 total)
Reply To: Reply #7084 in Jirka Mikin – Bílina
Your information: