Mimo téma

Home Forums Diskuze a fórum Mimo téma

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #2671 Reply
    leho
    Keymaster

    Toto je prostor pro příspěvky mimo téma

    #2668 Reply
    Mikón
    Guest

    No nebrec Krakatite, je sice pravda ze nekteri z nas se na boj s vulgaritou a blbosti vykaslali, ale ted se zda, ze se aspon ja budu pomalu vracet. Diskuse zacina byt inteligentnejsi bez kapitana and co.

    Nevim o zadne vulgarite z me strany a ani z Mikinovy. Take nevim komu ted budete nadavat a vnucovat sve ujete vize. Ale jsem rad, ze jste se nakonec nasli, i kdyz tech nadavek jste si tady i vy uzil vic nez dost, ze?

    #2669 Reply
    Mikón
    Guest

    Zapomnel jsem se podepsat.
    Kapitan.

    #2670 Reply
    krakatit
    Guest

    Ted urcite nedockave cekas na odpoved, ze ano? SMICH
    Na nestesti pro tebe, me diskuze s tebou nelaka.
    Takze bud samomluva, nebo mlceni. Dekuji ti za pozornost.

    #2681 Reply
    leho
    Keymaster

    Téma bylo zřízeno hlavně kvůli Mikónovi, pardon, Kapitanovi…

    #2686 Reply
    Prazak
    Guest

    to tady nemate hezci opici nez Mikona? Pepek Vyskoc je proti Mikonovi fesak…

    #2697 Reply
    leho
    Guest

    Určitě by se plno krásných opiček našlo, ale Nezvědavec není žádný profesionální lovec menších či větších primátů. Pokud se ale opičky přesto chytí, většinou ne na moc dlouho, pokud vůbec, samozřejmě…

    #2698 Reply
    krakatit
    Guest

    …. poslali znamy z “kapitanova” primo uzasny :/!

    Slíbil jsem vám video z výletu na Lunik 9, 😉Tak tady ho máte, puvodní a neupravené, Kdo říkal že se bojím vylézt z auta?? No měl jsem trošku stažené půlky 😂😂Sdílejte.. Ať lidí vidí jak to pak dopadá když někdo takový dostane byt zadarmo!! A slušní lidé na ně denně dřou…Aby měli kde bydlet!

    Posted by Jakub Šubrt Fanpage on Tuesday, April 4, 2017

    #2699 Reply
    Prazak
    Guest

    marne se snazim krakatite precist zasisforvanou zpravu, hlavne ted byt zdarma 🙂

    #2700 Reply
    krakatit
    Guest

    Zmackni Subrta …. 🙂

    #2701 Reply
    krakatit
    Guest

    Slíbil jsem vám video z výletu na Lunik 9, 😉Tak tady ho máte, puvodní a neupravené, Kdo říkal že se bojím vylézt z auta?? No měl jsem trošku stažené půlky 😂😂Sdílejte.. Ať lidí vidí jak to pak dopadá když někdo takový dostane byt zadarmo!! A slušní lidé na ně denně dřou…Aby měli kde bydlet!

    Posted by Jakub Šubrt Fanpage on Tuesday, April 4, 2017

    zemsky raj to na pohled! …. zatracenej TRump!

    #2762 Reply
    Prazak
    Guest

    tak si ctu docela schopny clanek na idnes, a jako vzdy i diskuzi, no a rikam si pro sebe, ktery moula bolsevicky asi napsal tohle a ejhle muj dobry kamarad Bilina Jiri:-)

    “Izraelcum se nedivim, ti delaji vsechno pro svou bezpecnost a preziti.
    Ale ze se veliky islamobijec Donald bude spojovat s wahabisty proti Iranu, se kterym podepsaly v minulosti USA rozumne dohody a kde byl nedavno zvolen umirneny prezident?
    Uz aby byl ten mafian z Bileho domu pryc…..Rv”

    No Mikine, prani ti asi nebude brzy splneno, verim, pokud to starec zvladne, ze bude i druhe obdobi, ja s urcitosti dnesniho presvedceni pro nej opet budu volit, no a tvuj nazor na naseho prezidenta je asi tak dulezity jako nazor ctenaru idnes 🙂 dej vedet, jestli minusi u tve poznamky prevazili plusy, ja bych se vsadil, ze jsi obdivovan pouze bolseviky, no a tech je tam 30% 🙂 Cvrkni si do kalhot trapere a muc se jistotou, ze Dondik Trumpu bude jeste dlouho vladnout 🙂 To ze Israel se spojil se Saudskou Arabii je jen logicke, proste viry neprekonatelne ktere jeste veri, ze zena ma stat v pozadi a neplest se do hovoru kdyz mluvi bojovnici 🙂 Verim, ze dalsi ktere vezmou do koalice bude American native 🙂 Pak uz jen schazi pow wow 🙂 a svet je opet krasny 🙂 Ty si s Benem kakni do gati 🙂 chce to kybl aby ste si neuspili vase obydli:-)

    #2763 Reply
    leho
    Keymaster

    Přesněji Mikinův výtvor je zde: http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A170623_2334544_volby-ep2014_aha&strana=3

     

    Mikin na iDnes

     

    PS: Neuvěřitelné, jak Mikin všechno ví a všechno zná. On ty smlouvy zřejmě četl. Škoda, že s ním není vůbec rozumná řeč a není schopen vysvětlit své postoje jinak, než zběsilým spamováním zdejší diskuze…

    #2769 Reply
    Prazak
    Guest

    no dobre to bylo sest ku sesti ve dve odpoledne, ale ted uz ho vubec nemohu najit a maji tam opet rano 🙂 este k tomu pondelni :-), asi take vygumovan, holt ho nikde nechteji 🙁
    skoda byl to rozumny traper 🙂

    #2770 Reply
    leho
    Keymaster

    Ale jo, je tam pořád na page # 3 v 18:46. Jsem si jist, že ho někde určitě chtějí, ale holt ne všude…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
Reply To: Reply #2701 in Mimo téma
Your information: