Mimo téma

Home Forums Diskuze a fórum Mimo téma

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • #2771 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikin se snazi, i kdyz nechapu proc. Jako Kanadan muze volit leda Gaye, a ze by presvedcil americke vidlaky, tak na to opravdu nema.
    Cela ta vyprovokovana afera uticha, zlobi se leda kongresmanka cerneho distriktu v LA … a i ta uz dojizdi,

    Tak halt zbude udatny Mikin a par datlu z Kanady. Pokoj jejim dusim 🙂

    #2773 Reply
    Daniela
    Guest

    Jedine Trump, clovek mentalne otuzily muze pohnout dnesnim systemem, ktery se posledni roky posunul znacne do leva.
    Zmekcili liberalove na nej doposud nestacili – ale troufam si spekulovat, ze, az si vylizou rany, prijdou zas s necim jinym.
    Ja se hlavne zajimam o obsazeni Supreme Court, tam je zaklad americke demokracie, jak si ji predstavuje vetsina Americanu. Ta pani R.Ginsburg by uz opravdu mela odejit na odpocinek.

    Dnes mne Nejvyssi soud potesil, jen tak dale :

    The Supreme Court agreed Monday to allow a limited version of President Trump’s ban on travelers from six mostly Muslim countries to take effect and will consider in the fall the president’s broad powers in immigration matters in a case that raises fundamental issues of national security and religious discrimination.

    #2784 Reply
    Prazak
    Guest

    i ja jsem Dano potesen ze i supreme court zacina uvazovat lepe nez nejaky dogooder ktereho vubec nezajima co Koran vyzaduje od svych ovecek, dokonce jsem se vsim, ze nekdo byl popotahovan za to, ze prohlasil, ze Mohamed byl pedofil, i to se doufam zmeni. Jaka koli vira je svinstvo ale ta muslimska tuplem…

    #2793 Reply
    krakatit
    Guest

    Hele Prazaku neni to Mikin na cestach?

    Égua 💉💉💉Curta NordesteZando 👍💉

    Posted by NordesteZando on Tuesday, June 27, 2017

    #3421 Reply
    krakatit
    Guest

    Hele Mikine ja cest praci nezdravim. Jak je to ve vasi bolsevicke uderce na Yukonu? Ty a stara? SMICH!

    #3426 Reply
    krakatit
    Guest

    No rudo zeleny Bilino, ja se jdu bavit do hor na blba tvyho kalibru opravdu nehodlam ztracet cas. Zij blaze bolseviku SMICH!

    #3434 Reply
    prdel světa
    Guest
    #3457 Reply
    leho
    Keymaster

    Zelený či spíše rudý Bílina je již mimo zónu. Buď chudák nespal skoro celou noc nebo je zase někde na cestách a strávil den velice plodně mstou na Nezvědavci. No, nechtěl bych být v jeho kůži…

    #3742 Reply
    leho
    Keymaster

    Přesunuto z diskuze o globálním oteplování (linka zde). Nutno předeslat, že jsem Mikinovy hrubé nadávky a nemístné bonzování zcenzuroval:
     
    Mikin:

    Ty ses teda *** (přezdívka Pražáka cenzurována) *** rozjel…..
    Predne me neni jasne, cim se muze Trumpuv projev vyrovnant Gettysburg Address. Zvrhly narcis ktery vyhrozuje uplnym znicenim zemi se 30 miliony obyvatel se sice do historie dostane, ale uplne jinym zpusobem nez se do ni dostal Abraham Lincoln.
    Co se tyce Donaldova idiotskeho vyroku o tom, ze je globalni oteplovani “cinsky hoax”, tak to trumpeta ve sve blbosti opravdu rekl.
    On toho vubec nakecal….. slibil “uzasne lekarske pojisteni za zlomek ceny”. Nebude.
    Slibil krasnou, dlouhou, vysokou zed za mexicke penize. Nebude.
    Slibil “America First” a pritom Ameriku vede do jaderne valky na druhe strane zemekoule. Naleteli jste zmrdovi, mate co jste chteli. Ale nejste prvni…..
    Ta tretina lidi ktera Donalda dodnes podporuje musi mit nasrano v hlavach. Ja vzdycky dumal nad tim, co je to bylo za lidi kteri volili Hitlera nebo Klemu Gottwalda a ted to vim…..
    No a minusy? Ty dostavam na iDnes hlavne od skalnich komunistu. ***ovych novych bratru, se kterymi se nasel v jednom siku. Pro me je to stejne jako na Zvedavci docela pocta. 🙂
    Ale ted to hlavni: pokud si pamatuju, domluvili jsme se zcela jasne, ze politiku do kamaradstvi tahat nebudem. Right?
    Tak co me teda v debatach s dvema zelenymi idioty nadavas do zmrdu, bolseviku a volu? Hlavne kdyz dobre vis, ze moje komentare ***ek maze a ze ti nemuzu odpovedet?
    Kdyby meho kamarada zacal nejaky zeleny polomozek cenzurovat , poslal bych polomozka do prdele. Ne abych mu do te prdele jeste lezl.
    Jestli chces takhle podrazacky pokracovat, tak me muzes polibit vis co……
    Pokud se ti nekdy rozbreskne v hlavicce, tak muzes Benovi a me napsat nebo zavolat. Adresy i telefonni cisla snad jeste mas……..
    ——————————-
    Mala poznamka pro cenzora: prestan s tim nekonecnym kvilenim, ***ku. Jsi tim vic a vic trapny.
    Mikin, Ben Hur, et67, Adapa, Kapitan a dalsi se na tebe nevysrali kvuli tve fanaticke podpore Donalda Trumpa. Takovych je vas vic a na svuj nazor pravo mate. At uz je jakkoliv idiotsky…….. Vysrali jsme se na tebe proto, ze jsi zavedl cenzuru. Proc si nechat ve svobodne zemi narizovat od dusevniho eunucha co muzu nebo nemuzu psat?
    Zavedenim cenzury, urazkami a pomluvami lidi kteri maji jine nazory nez ty jsi se snizil na uroven Stwory nebo komunistu. Coby cenzor jsi se stal lidskym lejnem a odtam uz neni cesta zpet.
    Do Ameriky te parazite nikdo nezval, stezovat si muzes leda tak na lamparne.

     
    No vida, nakonec jsem Mikinův příspěvek nechal téměř v původním znění. Odpovím možná někdy později, teď na tohle nemám zrovna chuť ani náladu. Kdoví jestli někdy…
     
    PS: Kdyby Mikin psal normálně, bez nadávek, tak bych ho necenzuroval. Ale on si o to sám řekl a navíc když nechápe, že pokud nebude respektovat obecně zavedená pravidla civilizované diskuze, tak se nemůže divit, že jeho svoboda projevu na Nezvědavci je omezena. A kdyby se projevoval stejně na jiných diskuzích jako např. na iDnes, tak by si tam také ani neškrtnul. Ale vysvětlujte to někomu, že ano…

    #3750 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho to nema cenu. Zbytecna ztrata casu!

    #3751 Reply
    leho
    Keymaster

    No, je to ztráta času, ale když mě to nějak nedá. Mikin je holt takové “Nezvědavé” téma…

    #3752 Reply
    krakatit
    Guest

    slouzil jsem par mesicu na Aljasce, s Kanadany. To byli chlapi, se kteryma ses nemusel jit bat bojovat, zrejme se v Kanade ledacos zmenilo po pristehovani se ruznych Mikinu z rudeho koutku. Cert vi, a me je to jedno. Ziju ve state lidi kteri jsou jini. To se dnes uz projevuje na peticich – odstraneni McCaina z Kapitolu. Totiz Arizona byla “jiznacky stat” na rozdil od levicaku a bolseviku teto doby. Jdu spat mame tento tyden par trail hledani jineho sveta SMICH.
    Zavidim Prazakovi to co umi … ja bych si uriz ruku!

    #3757 Reply
    Daniela
    Guest

    No, Mikin zde tapetoval nenavistne prispevky, i kdyz mne osobne nenapadal, to jsou fakta. Stacilo by rici jednou, nekolikrat, ze nenavidi Trupa a rozvinout, proc. Jenze ty prispevky, i na iDdnes, jsou jako kafemlejnek, stale stejna agitka proti Trumpovi a stejne argumenty trvajici uz rok. Impeachment do Vanoc nebude. 🙂
    Evropsti Mikinove, jak sleduji, z casti zapricinili lidovy odpor, ktery se odrazil v nemeckych volbach, pac cim vice mravokarci a humanisti nekoho zatracuji, tim vice je tento rebel v prumerne spolecnosti obliben.
    President Trump neni nejaky kral, cisar ci despota, ze by se zeme musela ridit jeho rozkazy do puntiku, musi jednat ze Senatem a toto je proste proces, ktery se vyviji.
    Ja s presidentem souhlasim ve vetsine pripadu, v jadru je mi jedno, jak ho soudi jini, nejdulezitejsi je to, ze dle meho nazoru ma Trump nejlepsi sanci neco menit k lepsimu.. A ze zmenil Ameriku je neoddiskutovatelne.
    Posledni afera s NFL ukazala na problemy, ktere se zametavaly pod koberec a neresil se hlavni duvod. Coz je, ze skupina elitnich sportovnich hvezd se domniva, ze jsou nad tradicnimi zvyky a tradici fotbalu. Oni urcuji pravidla. Pred Trumpem se to zadny politik neodvazil kritisovat. Klekani pri hymne na protest, to je dle meho mineni taskarina, svevolnost, a v dusledku to smrdi anarchismem. Mysim, ze to v konecnem vysledku hracum uskodi. To jako v budoucnosti by se chteli pri hymne drbat v rozkroku, jako ze jsou hrdi na svoji vybavu a chteji upozornit na silu cernych muzu ? Tradice urcuje, ze se pri hymne chovaji hraci i divaci dustojne a cti hymnu s rukou na srdci. (Nevim jak ted, od roku 2013 jsem nevidela jediny zapas.)
    Neprekvapilo by mne, ze se kvuli politicke korektnosti prestane pred zapasy hrat americka hymna.

    #3759 Reply
    Prazak
    Guest

    opet hezke zamysleni od Dany:-) pouze IMHO netusim, proc pred kazdym sportovnim klanim se hraje hymna, no a delat z toho politicke show je uz totalne padle nahlavu.

    Mikin ma zajiste pravdu, napsal sem, ze do trampskeho kamaradstvi nebudu tahat politiku, ale stejne jako on nevydrzim se neozvat, proste dle meho nazoru Donald Trump cini to, co ja jsem hlasal dlouhou dobu, proti cemu byl treba Ben,… Mexikani v Mexiku a illigals domu. Zadna zem nemuze existovat v Anarchii, stat existuje proto aby byl sporadany, pokud nejsem schopen toto dodrzet muzu zit v horach nebo v pralese dle sveho uvazeni.

    O zdi nebo zabrane prichodu wetbacks se mluvi od dob, kdy americane zaplatili za toto uzemi Spanelum Francouzum i Mexiku a take vybojovali ve valce proti Mexiku a odstehovali Mexikany zpet do Mexika, presto nechali spanelske nazvy a neprejmenovali jako Obama horu Mt. Whitney na stare jmeno americkych native Denali neni problem zmenit hranice, problemem je jak se zachovaji lide jinych narodu, amerika byla jeste pred sto lety (mozna padesati) melting pot, rozdelit na cernozske geto a mexicke neighborhoods je naprosto zbytecne, divide a concert 🙂

    Krakatite zavidet nemusis, za mirny baksis ti dam lekce tvorivosti:-) Vzdyt prave tvotrenim se lisime od lesni zvere:-)

    #3786 Reply
    krakatit
    Guest
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
Reply To: Reply #2771 in Mimo téma
Your information: