National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • #2702 Reply
    krakatit
    Guest
    #2703 Reply
    leho
    Keymaster

    Dobrá zpráva! A ještě k tomu v tomhle okrsku Trump není mezi republikány vůbec oblíben. Během primárek tam na celé čáře vyhrál Marco Rubio a Trump byl na chvostu.

    #2704 Reply
    George
    Guest

    Pokud se nepletu tak Trumpovci vyhrali Georgia, South Carolina, Montana a jeste 2 dalsi. Neboli 5:0 so far. Doufam, ze to tak bude pokracovat do 2018. A to “demokrati” utratili desitky milionu. Hrozne co penez se dava na “blbe” volby. Kdyby tak Soros a Clitons chteli dat ty penize na education. j

    #2705 Reply
    Daniela
    Guest

    Vcerejsi volby byly vyhlaseny kvuli tomu, ze predesle nic nevyresily, byl to pat a tak se v Georgii volilo znova. V nasem okoli velke drama. Masaz volicu byla nesmirna, reklamy a propaganda placena liberaly z jinych statu obrovska. Ale ani republikani nezahaleli, odhaduje se, ze volby staly pres 50 milionu dolaru..Cele se to zvrhlo na tabory pro, nebo proti Trumpovi.
    Republikanka Handel ziskala pres 51% a demokrat Ossoff 48%, volilo pres 225.000 volicu.
    Rebublikanske kreslo v House of Representatives, soucast KOngressu, je tedy zajisteno.

    #2706 Reply
    krakatit
    Guest

    V USA doslo ke zlomu. Nesmysly ktere tz levice po leta tvorila (viz California) dosahly zenitu a nastal krach! To neni o Trumpovi to je o uplne zmene – prevratu, se kterym naslednici kvetinovych ditek naprosto nepocitali. Stare odrene volebni hesla nenesou. Trump vyrkl America First! to ztrhlo lavinu.

    Dochazi ke zmene, budeli to zmena dobra, nebo zla ukaze budoucnost.

    ______________________________________________________________

    A ted Mikine se vrat a pojdme si vypravet o silenym vedru tady na jihozapade, vyvolavanem tlakem nad Pacifikem. Nebo se NOAA mejli?

    #2707 Reply
    leho
    Keymaster

    Bohužel, Mikin se asi hned tak nevrátí, jelikož byl označen za spammera. Stejně si nemyslím, že by plácal něco jiného kromě obvyklých blábolů jak to všechno Trump zařídil společně s Puťkou a že by měl být Trump za zradu postaven ke zdi a zastřelen.

     

    Jinak skutečně se asi jedná o dějinný zvrat. Demokrati vrhli do voleb v Georgii všechno co měli a přesto vyhrála republikánka. Viz úryvek z diskuze na iDnes (linka zde – mezitím se tam objevil i Mikin a také já, samozřejmě)

     

    V Georgii ziju. Poslednich nekoli tydnu tu neslo poslouchat zadny country radio…doslova po kazde pisnicce byl Demokratama zaplaceny spot o tom, ze Handel krade, utratila 15 tisic dolaru za zidle a podobne. Tak aspon vim, kolik ta megakampan stala a jsem rad, ze to melo stejnej vysledek jako kdyby Demokrati splachli ty penize do zachoda.

     

    Já bych neřekl, že se jedná o stejný výsledek jako kdyby ty peníze spláchli do záchoda. Je to pro demokratickou stranu ještě mnohem horší. Reklamní kampaň založená na lžích a módním antitrumpismu mezi levičáky, i když s neomezenými zdroji, vyšla naprázdno. A to je to nejdůležitější, neboť voliči dokázali, že nejsou pouhá nemyslící masa a to je pro demokraty tragédie. Pokud nezmění motto kampaní, tak se mohou rozloučit s jakoukoliv reprezentací v kongresu a senátu neboť ztratí ještě víc pozic. Podle mne se situace sune pomalu a přeci k vyřazení demokratické strany z politiky do té doby, dokavaď se nenajde někdo, kdo ten jejich bordel dá dohromady. V historii se to už párkrát stalo.

     

    PS: Není bez zajímavosti, že zprávu v českých médiích v podstatě ignorují. Na iDnes se sice zmínili, ale Lidovky ne a také Česká televize kde nic tu nic. Holt to nepasuje to jejich módní anti-trumpistické ideologie.

    #2745 Reply
    George
    Guest

    Pokud se nepletu tak demokraty stal jeden jejich voter v Georgia pres 270$. To je trochu obscenni suma. A presto prohrali. Musim priznat, ze specielne on lonskeho Novembra je radost se divat na TV a hlavne ruzna non mainstream media. Jsem zvedav kdy vic lidi odhlasi CNN a jina fake media. To krmeni verejnosti tema vymyslama mi pripomina Rude Pravo a pod. Jirka

    #2746 Reply
    Prazak
    Guest

    Vazeni, to neni o vitezstvi republikanu, pouze o prohre demokratu, ja stale jeste republikany neuznavam, ale demokratum take nefandim, jsem jako 35% americanu independent. Mnozi independent rikaji nepotrebujem slona ani osla mame lva. Staci se vratit na pocatek Trumpovi kampane, nebyla o politicke korektnosti, byla o tom co pali lidi. Ilegalni emigrace v neuveritelnych cislech, vlajici mexicke vlajky a spanelstina vyzadovana jako druha rec od vsech pracovniku pro stranu a vladu, muslimove, mesity a nenavist vuci israeli, to vse se nahromadilo proti oponentum Trumpa, Mikin i Ben ztratili argumenty, jejich vyhruzne ze to Trump proti Clintonove neustoji jsou dnes smesne, nevim ale, jestli ban oponentu je spravna taktika, cenzura zatim nikomu neprospela. Spacialne jsem proti cenzure cloveka ktereho zname, asi by bylo lepsi ho upozornit, ze neustale znevazovani vlastnika bytu neni opravdu namiste, ze je lepe diskutovat o danem tematu.

    #2747 Reply
    Daniela
    Guest

    Pro Republikany je to hlavne moralni vitezstvi, protoze ant-trumpovska mantra posledni mesice byla, ze Trumpovi volici dostali po volbach kocovinu a ted lituji, ze Trumpa volili. Casto se na CNN objevila nejaka pani, maminka-obcanka , co rikala, ze kdyby vedela, co Trumpovo presidentstvi znamena, nikdy by ho nevolila, volila by Hillary.
    Ja take nejsem obcas nadsena z Republikanu. V te strane je sorta, ktera se naucila mirne oponovat, protestovat proti Demokratum, ale v ramci pracovni povinnosti, hlavni zajem byl udrzet si teple misto ve Washingtonu. .Tihle politici z Trumpa nadseni nejsou, protoze jim boura zavedeny establishment.
    Republikani ted dominuji Kongres, coz je Senat i House of Representatives. Myslim, ze je na case, aby se naucili vladnout a slouzili lidem. A ne aby se handrkovali a pozovali mezi sebou, kdo ho ma vetsiho… 🙂

    #2748 Reply
    Daniela
    Guest

    Tak jsem si prosla diskusi na iDnes., zajimave, ze i tam jsou jasne vytvorene ideologicke tabory, jinak ale prevladaji rozumne nazory. Docela osvezujici.
    Tenhle diskuter to posoudil presne :

    Karel Bedřich 73331 Facebook
    Máte to nějaké pomotané, tak znovu. Demokraté to celé pojali jako jakési malé referendum o Trumpovi. proto také Ossoff vedl kampaň od počátku pod heslem „Make Trump Furious“, tedy „Rozzuřme Trumpa“.
    A ono to nezafungovalo. Nic víc, nic míň.

    #2749 Reply
    krakatit
    Guest

    AntiTrumpovci, neje ze Trumpa neshodili, ale dosahli toho ze si z nich dela srandu:

    http://www.washingtontimes.com/news/2017/jun/23/donald-trump-says-it-would-be-a-sad-day-for-republ/

    #2750 Reply
    Daniela
    Guest

    Zdemoralisovani Demokrati se ted snazi sve neuspechy hledat a prisivat svym demo-vudcum. Hezke. Ne, ze by Pelosi byla tak neschopna, ale je to Demokratka, co ma ve Washingtonu cestne misto mobiliare a oni lepsiho bojovnika nemaji.
    Demokrati uz koumaji, jak zmenit taktiku. Mne by se libilo, kdyby to prevzali, jak si nekteri z nich preji, mladsi lide. Jo Jo, takova Rosie O’Donnell, Madonna, to by byla volba… 🙂

    #2751 Reply
    krakatit
    Guest

    Trump bude delat tu zed ze solarek … SMICH! Ta parta na Kapitolu, tak to je spolek!

    #2758 Reply
    George
    Guest

    Krakatite moc se Trumpovi nesmej. Kdybys nekdy cestoval napr od Yumy ke Kitt peak podle hranic (just kidding, URCITE TO TAM V LETE I ZIME ZNAS) tak by jsi si mohl spocitat ze jen par desitek km x nekolik metru na vysku representuje easily 10 000 az 20 000 W pri dnesnich lacinejsich a mene efficient solar cells. To neni k zahozeni. Je mi jasne, ze to ma sve problem na rozdil od obycejne zdi. Jirka

    #2760 Reply
    krakatit
    Guest

    Jirko ja znam hranici … velmi dobre – Kitt Peak je uzasny stredisko observatori, uprostred niceho. Ovsem n rozdil od nazhavenych vlastencu, bych tu zed spis stavel mezi Kanadou. neber to jako urazku, ale nebezpeci je pro nas v moste, ktery peclive udrzujou kanadsti levicaci. V moste pro vrahouny a teroristy ktere nekteri Kanadane zboznujou.

    Ja znam Mexikany, rozumim spanelsky a mam s nima rozhodne lepsi konekce nez z muslimy z Kanady.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 99 total)
Reply To: Reply #2745 in National Review udeřil hřebík na hlavičku
Your information: