National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
  • Author
    Posts
  • #4078 Reply
    leho
    Keymaster
    #4080 Reply
    Daniela
    Guest

    Po tom, jak Obama poslal letadla plna dolaru a jineho ‘cash’ Irancum by mne ani neprekvapilo, kdyby ten uran vubec nesel do Ruska, ale do Iranu. Rus by byl jen cerny kun, ktery vse konspiroval a organizoval za podil na koristi.

    —-
    Ted mam zase zabavu, jak se Demokrate navzajem poziraji. Vlivna levicova demokratka D.Brazile, po tom, co se k Hillary lisala v nadeji na pristi funkci – ted na Hillary zanevrela. Napsala knihu nelichotivou. . Bodejt. Clintonka sve souputniky podrazila a vytunelovala jim kasu. Napred se na chvili spolcila se Sanderovci a pak pouzila spolecne penize na osobni zajmy – na nakup lzive ” opposition research” u Rusaku a odklon financi do “Clinton fundation “… Ha ha ha.

    #4081 Reply
    krakatit
    Guest

    Dano, nejhorsi je, ze k te situaci nemuselo dojit, kdyby Joe Doe obcas sledoval co provozuje jeho zastupce na Capitolu. Vzpominam kdyz jeden z kongresmenu na tereho se obratila pristavni sprava s pozadavkem o urychleni nejakych zarizeni pro system. Ten zastupce si nechal zavolat kdejakeho dodavatele vcetne zahranici, i kdyz jsme meli odborniky hned vedle pristavu. Rozdelil pozadavky a potom nakonec se me zeptal …… no, a co delaji lide dole v distriktu?! Zacal jsem vsech tech zastupcu mit plne zuby!

    Pripady se zasilanim baliku dolaru do Afganistanu, nejsou zadne tajemstvi…. otazka je, proc se ty finance brzy na to objevili ve Svycarsku. Bohuzel na stara kolena se vudci systemu, stal ze me skeptik! Nez hodim listek do volebni urny, zatracene dlouho premyslim!

    #4082 Reply
    Daniela
    Guest

    POdvudky, slendrian a vycuranosti jsou vsude, krakatite,
    to je lidska natura. Prece vis, jak to chodi v armade-navy s “logistics”.
    Presto se domnivam, ze obranne sily USA jsou svetova spicka.
    —-
    Meli s tou knihou od skalni demokratky Donna Brazile pockat, IMHO. Takhle se riti na Clintonaky jedna rana za druhou a normalni obcan nemuze jednotlive kauzy nalezite vstrebat a ocenit, protoze jdou rychle za sebou.
    Prvni skandal je vlastizradny prodej uranu, druha vec je milionove financovani bulvarnich kompro dokumentu a uz mame treti bombu, z vlastnich rad, – jak Hillary odstavila dedka Sanderse. Ne, ze bych mela s tim marxistem soucit, ale ukazuje to obrovskou vuli Hillary jit pres mrtvoly k presidentstvi.. Z tohoto uhlu je zastreleni Riche Setha velmi podezrele..
    Kdyz to takhle pujde dal, tak se Demokrati tak zdiskredituji, ze Donald Trump bude proti nim vypadat jako pan Jezis, svetec (jako ze neni) a anti-trumpovci si budou ze zoufalstvi hromadne hazet masli. Anebo aspon na protest drzet hladovku.. 🙂

    #4086 Reply
    krakatit
    Guest

    POdvudky, slendrian a vycuranosti jsou vsude, krakatite,
    to je lidska natura. Prece vis, jak to chodi v armade-navy s “logistics”.
    Presto se domnivam, ze obranne sily USA jsou svetova spicka.

    Tu “spicku” se cela garnitura Washingtonsko – hoolywoodskych lotru snazila znicit!

    Kde je pocatek te soucastne vyvrzene Elity?

    http://www.sacbee.com/news/nation-world/national/article182651026.html

    To co dnes vyplouva na hladinu ma koreny az v te dobe pred pul stoletim. Nasi “zastupci” nas oblbovali hodne dlouho. Dnes jsou v panice, jelikoz volba Trumpa ty jejich zumpy naplno otevrela.

    Jak dlouho budou volici kontrolovat sve zastupce je ovsem jina otazka.

    #4106 Reply
    Daniela
    Guest

    To mas tezke, krakatite, kdyz stale vladne politicka korektnost. Jak se pak muze kontrolovat zastupce, ktery ihned prohlasi, ze je nespravedlive diskriminovan ?
    Jeden cas jsem se zajimala o senatora ze Studene valky, J.McCarthy. Ten se zda na prvni pohled byti paranoidni v jeho zaverech, protoze vsude videl rozvratnicke komunisty. No, jako emigrantka mam trochu sajnu, ze infiltrace tehda byla docela mozna a pravdepodobna. Soveti se tenkrat tlacili vsude. McCarthy bohuzel radil hlava nehlava, coz v solidni a decentni Americe moc neuspelo, bylo tro prilis militantni. – A prece mnozi Americane, kteri byli tenkrat obvineni, byli komunisticti sympatizanti, alespon dle meho nazoru. Navic, uz president Truman po valce vydal narizeni, ze se bude u statnich zamestnancu vyzadovat prisaha vernosti, takze McCarthy to bral jako vyzvu a jednal podle toho.
    Od te doby co byl McCarthy zdiskreditovan se holt obratilo kyvadlo na druhou stranu.

    #4107 Reply
    leho
    Keymaster

    Danielo, případ senátora Joe McCarthy je fascinující. Podle mne se se jedná o jeden z největších falzifikátů historie moderní doby. Před časem jsem si přečetl studii M. Stanton Evanse “Blacklisted by History” (linka zde). Jeho příběh otvírá oči a člověk žasne, jak je všechno jinak než si všichni kolem myslí. Žádný hon na čarodějnice, pouze poukazování na neuvěřitelný šlendrián ve State Departmentu, který byl tak šokující, že levičáci a demokrati prostě museli McCarthyho zlikvidovat stejným způsobem, jakým se snaží zlikvidovat Trumpa. Není divu, že zničili i značnou část Národního archívu aby se na jejich pletky nepřišlo. Zvyk si uchovali, Národní archív postrádá mnoho klíčových dokumentů nejen z té doby, ale napříkad i dokumenty týkající se 9/11, při jejichž vynášení byl přistižen Sandy Berger ve službách koho jiného než Billa Clintona (Sandy Berger: What Did He Take and Why Did He Take It?)
     
    Doporučuji rovněž skvělou prezentaci Stefana Molyneaux na Youtube. Sice tři hodiny, ale možná ne tak časově náročné jako přečtení Evansovy knihy:
     

    #4144 Reply
    Daniela
    Guest

    Vyborne video, diky za odkaz.
    Nepripadalo mi dlouhe, protoze je tam hodne nametu a osobnosti. Nektere veci jsou tam spis pro zasveceneho cloveka, ktery jde do hloubky a jine zase, ktere zaujmou i laika. Mne napriklad velmi zaujalo hodnoceni Arthura Millera, o kterem jsem v tomto ohledu vedela jen to, ze byl vysetrovan McCarthy komisi. Ze byl tento slavny dramatik levicove zamereny uz mi bylo znamo, ale posuzovala jsem to jako obcanskou sensitivitu.. Jeho hry jsou opravdu psychologicky brilantni a pusobive. To se mu neda uprit. Ovsem to receno, to zdaleka nevylucuje jeho souzneni s komunismem a jak S.Molyneaux vysvetlil, on ten Miller svou mentalitou opravdu komunista byl. Dokonce se na videu recnik zminuje o Millerove legitimaci americke KSC. To zapada velmi hezky do Millerova profilu.
    Takze shrnuto, nejmene jeden opravnene stihany McCarthym . Znamy americky dramatik Arthur Miller…

    #4145 Reply
    leho
    Keymaster

    Případ senátora McCarthyho je bezesporu obdobou případu dnešního prezidenta, protože už pouhé jeho zvolení vede k odhalení vážných skandálů, které mohou potenciálně mít zničující vliv na celkovou důvěru ve státní instituce a celkové společenské uspořádání v Americe. Proto se neřešilo jestli B. Husejn Obama se narodil v Americe nebo ne, proto je tendence o skandálech Clintonky nemluvit a proto se zabránilo provalu úrovně infiltrace komunistů ve vládních strukturách a ve společnosti v 50. letech. Raději než skandály řešit, bude vždy silná tendence nic nevidět a vše zamést pod koberec a případné “whistle-blowers” odstranit.
     
    Bohužel to zametání pod koberec má ještě horší negativní vliv na společnost, která pak nezná svoji vlastní historii a neumí se proti nehorázným podvodům klanu Clintonů nějak postavit. Zatím jim to neprošlo, ale bylo to opravdu o fous a není zdaleka vyhráno. Stále se mluví o možné kandidatuře Clintonky na prezidentku v roce 2020 a to je velké nebezpečí. Ale možná nakonec vše dobře dopadne. Musí se doufat! Naděje umírá poslední…
     
    PS: Viz na hlavní stránce Nezvědavce Jeden rok poté…

Viewing 9 posts - 91 through 99 (of 99 total)
Reply To: Reply #2610 in National Review udeřil hřebík na hlavičku
Your information: