Nejtoxičtější téma přítomnosti

Home Forums Globální oteplování Nejtoxičtější téma přítomnosti

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 150 total)
  • Author
    Posts
  • #7280 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, dvakrát jsem ti napsal, že Greta je postižená dívka a takto ji zneužívat jak dělají aktivisti globálního oteplování je těžká prasárna. Já s ní žádný problém nemám, ale mám velký problém s těmi, kdo ji takhle prasácky zneužívají. Pokolikáté se musím takto opakovat aby jsi to pochopil? Ale ty to spíš díky své nekonečné hlouposti nechceš a možná ani nemůžeš pochopit. Že mám pravdu?

    #7460 Reply
    Čatáar Kukulín
    Guest

    Uz jste si strikli na povel Vudce do zil bleach, komunisticko-nacisticka hovinka? 🙂

    #7482 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, ono to bylo trochu jinak, než si myslíš:
     

    Nervous Nancy Deletes Video of Herself in Chinatown on February 24 Downplaying Coronavirus – But the Internet is Forever!


     
    Ale já se tě ptal v předchozím příspěvku na Gretu a jak ji levičáci nechutně zneužívají i když se jedná o postiženou dívku. Co ty na to? Ale ty neodpovíš, viď? Ale nechám ti tuhle IP odblokovanou, co kdyby tě osvítil Duch svatý. Ono se to dříve či později stane a budeš mít volbu, jestli do pekla a nebo jinam. Takže doufejme, že to bude dříve než později, že ano…

    #7490 Reply
    Mikin jako Čatáar Kukulín
    Guest

    Tak co, rudohnedy cenzore. Na otazku jako vzdy neodpovis?
    Co se Grety tyce, ta se narozdil od vaseho rudohnedeho prasatka opira o vedu. Nejake dalsi dotazy, cenzore?

    #7491 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, jak se může teprve 16 letá dívka, která už dva roky nechodí do školy, je postižená Aspergerovým syndromem a není vybavena žádnými znalostmi, opírat o nějakou vědu? Nejsem to já, kdo neodpovídá na otázky, ale ty. Už jsem se ptal 3x:
     

    Greta Thunberg je postižená dívka a takhle ji zneužívat je neuvěřitelná prasárna. Ty to víš. To jsou v tak zoufalé situaci, že nemají žádnou skutečnou autoritu aby dokázali, že mají pravdu?

     
    Tak co? Jinak mne velmi těší, že jsi alespoň na chvíli upustil od svého patetického vykání. Teď jenom přestaň s nadávkami a budeme zase kamarádi. Co ty na to?

    #7600 Reply
    Mikin jako Čatáaaaar Kukulín
    Guest

    #7664 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikuline poznavas?
    13094-15323 (neuvedeno) KS MV Brno 278/82 V-13374 Bilina Jirí 16.04.1957

    Seznam STB.

    #8275 Reply
    leho
    Keymaster

    Přispěl jsem do sousedské diskuze na téma, že prý náš guvernér Gavin Newsom uspěl v boji proti globálnímu oteplování a tudíž jeho odvolání by nebylo dobré: https://nextdoor.com/news_feed/?post=197759510&comment=640298229
     
    Jelikož už mi podobné příspěvky smazali, dám ho sem:
     
    Tom J. Tom, did you notice that I did not call you stupid or an embarrassment to our education system? I didn’t do it, because I don’t know you. What do you know about me? Do you know what education I have?
     
    I posted a link to a video. Did you watch it? Obviously you didn’t, because your PS comment would be very different. Wouldn’t you agree that Carl Jung or Joost Meerloo have top stuff? Or Václav Havel? I happened to know Václav through his very close friends who were also close to me. He is definitively no fake. Look these people up, you may be surprised.
     
    Your analogy with human body is absolutely and totally false. Earth’s climate is not a human body. In addition, organic chemistry works very differently than the inorganic one.
     
    Have you heard of the scientific method? You probably have, I don’t want to insult your intelligence. But do you know what it actually means and how is it practiced? Wikipedia in this case provides valid answer: https://en.wikipedia.org/wiki/Scientific_method
     
    Back to your comparison of the climate with human body. To say that something could cause Y doesn’t mean that the Y is caused by that something. You must engage the scientific method and figure it out. Only to say it or parrot someone else it doesn’t mean it is true.
     
    I know something about computer modeling. The models that try to predict climate are simply false, because we don’t know the long term processes and interactions between land, oceans and atmosphere. We have no clue why Gulf Stream is behaving like it is behaving right now, for example. And that’s not all.
     
    It is the Sun that is defining our climate. Suggesting that it is CO2 is simply laughable. In addition, there are more major factors, such as Earth’s axis tilt and variations in its orbit. And there is more.
     
    Recent discoveries also confirmed that the hard cosmic rays in gama spectrum have substantial influence on forming of the clouds. Gamma rays have high energy and they are influencing gases substantially on quantum level, which we also don’t understand at all.
     
    And that’s only start. If the clouds are forming predominantly during the day, then the Earth is cooling. If they form predominantly during the night, then the Earth is warming. How all of that influences the ocean streams? Do you know the answer? Does anyone know the answer even close? I can help you. Nobody knows.
     
    Climate is a chaotic system and for any accurate prediction of its future behavior we need to have huge amount of base data. There are no dependable and accurate climate data for more than couple of decades. Simply put it, for any accurate climate predictions we have practically no usable data. Close to zero. Or close to nothing.
     
    Tom, you are being fooled and played by the Party. Think about George Orwell and his novel 1984. Did you read it? No? Then you must read it. In case you have read it, did you understand it? My guess is not at all. The big question: Do you really want to understand 1984? My guess is also no…

     
    Jistěže jsem si vědom, že přesvědčit individuum říkající si Tom J. není možné. Ale zase mi individuum pomohlo zformulovat argument, za což jsem vděčný…

    #8598 Reply
    leho
    Keymaster
    #8599 Reply
    leho
    Keymaster

    Mizení ledovců zmíněno v prvním čísle populárně vědeckého časopisu Vesmír vydaného 3. 5. 1871. Jedná se tedy o velmi aktuální zprávu:

     
    Mizení ledovců. Prof. Pfraundler, který po dlouhá leta zabývá se pečlivě měřením výšek ledovců tirolských, pozoroval, že v posledních šesti letech ledové vrchole ústředních Alp tirolských značně se snížily (dle trigonometrického měření asi o 17′), a mnohé druhdy trvalým ledem pokryté vršky nyní co holá skaliska se objevují. Zpovolné mizení věčného ledu pozorováno ostatně i na jiných místech horstva alpského ve výši asi 10.000 až 11.000.
     
    https://vesmir.cz/cz/casopis/archiv-casopisu/1871/cislo-1/ruzne-zpravy.html

    #8713 Reply
    leho
    Keymaster

    Zelená revoluce je nesmysl, což bylo už mnohokráte potvrzeno. Další důkazy předloženy na Power Line:
     

    The “Green Revolution” Is Impossible

    #8715 Reply
    leho
    Keymaster

    Krátké interview s John R. Christy – Professor of Atmospheric Science, Alabama State Climatologist University of Alabama in Huntsville:
     

     
    Pro akademiky a pro všechny, kdo mají vůli dospět k názoru, který se zakládá na faktech a nikoliv na ideologii či osobních pocitech, je velmi důležité pochopit názory druhé strany. Profesor Michael Mann poskytl administrativě Billa Clintona a jeho zástupci viceprezidentovi Al Gorovi vědecké podklady pro vládní ideologii globálního oteplování. Takže posuďme sami, kdo má pravdu:
     

     
    Je tedy Michael Mann šarlatán? Velká část interview je pouze o něm a jeho hokejce, jak se dostal na výsluní vědy a že se tak stalo pouze díky tehdejší politice a že Strana a vláda si ho vybrala jako teoretika či spíše vrchního ideologa pro potvrzení správnosti vládní politiky globálního oteplování. Téměř nic o konkrétních a ověřených datech potvrzující člověkem způsobené globální oteplování. A ještě když k tomu všemu připočtěme fakt, že Michael Mann se snaží “vyřídit” svoji akademickou opozici jako např. Jim Ball pomocí tzv. SLAPP (Strategic Lawsuit Against Public Participation) soudních sporů financovaných penězi z vládních grantů. Opověď by měla být tedy jasná, kdo zde je a není šarlatán.
     
    Pro úplnost zde je novější a kratší interview s Johnem Christy:
     

    #8718 Reply
    Krakatit
    Guest

    Ano je to nesmysl, ovsem je to uzasny zdroj penez pro politickou skupinu, tim i novinare 🙂

    #8835 Reply
    leho
    Keymaster

    Zajímavý výzkum na téma co se děje s CO2 emisemi: https://www.mdpi.com/1099-4300/25/2/384
     
    A zde je novější interview s Johnem Christy:
     

     
    Judith Curry je také má oblíbená vědkyně:
     

    #9068 Reply
    leho
    Keymaster

    Interview s Richardem Lindzenem:
     

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 150 total)
Reply To: Reply #4032 in Nejtoxičtější téma přítomnosti
Your information: