Nemusí to dopadnout dobře

Home Forums Watergate 2.0 Nemusí to dopadnout dobře

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Author
    Posts
  • #3292 Reply
    leho
    Keymaster

    Můj příspěvek na iDnes v diskuzi KOMENTÁŘ: Ruská kauza paralyzovala Washington, Brežněv by mohl závidět:
     
    Nejtragičtější na vyšetřování Trumpa je, že je založeno na pateticky lživém dokumentu, který byl objednán napřed republikánskými protivníky Trumpa před primárkami a pak použit Clintonkou.
     
    A ještě horší na téhle záležitosti je, že FBI, CIA a snad další agentury včetně vyšetřovací komise kongresu a senátu rovněž používaly a stále používají tento šílený dokument. Dokument zde: https://goo.gl/CLQHMX Není divu, že když FBI takovouhle kravinu používala jako vážný zdroj, tak Trump vyhodil jejího šéfa Jamese Comeyho.
     
    Na to jaksi bývalý velvyslanec zapomněl. Nebo opomenul, protože nechtěl čeřit vody a naštvat zaryté antitrumpisty?
     
    Už jenom na první pohled je dokument falzifikát a ještě k tomu tak hloupý falzifikát. A to ještě není všechno. Dokument byl vyroben na zakázku v Rusku firmou Fusion GPS, takže tady je ta ruská spojka. Ne Trumpa s Puťkou, ale jeho protivníků včetně Clintonky.
     
    O dokumentu, zvaným též “dossier”, je na Internetu mnoho zdrojů. Jeden je zde: https://goo.gl/y4V8bY
     
    Webka Accuracy in Media je důvěryhodná, protože ve svých prezentacích uvádí mnoho relevantních odkazů a všechno to sedí jak pozadí na hrnec.
     
    Není tedy divu, že Trump je kvůli takové hlouposti na média rozžhavený do běla. A co je horší, jelikož nejvíce záleží na veřejném mínění a to kontrolují média, že Trump může být skutečně zbaven úřadu v podobném procesu, v jakém byla v Československu kdysi odsouzena Milada Horáková.
     
    V takovém případě pánbůh s demokracíí v USA a vlastně na celém světě…
     
    PS: Krásný citát z webky Accuracy in Media popisující Jamese Comeyho: He is lost in a “wilderness of mirrors,” to use intelligence jargon popularized by the CIA’s legendary anti-communist mole-hunter James Jesus Angleton.
     
    Rovněž povolební sestřih z reakcí na zvolení Trumpa o mnohém vypovídá:
     

     

    #3470 Reply
    krakatit
    Guest

    Chtelo by to psychoanalitika aby vysvetlil …… neustale jsme bombardovani zpravama co dela Trump spatne, pripadne jak blby jsou Trumpovi volici.

    Chtel bych se dopatrat co vlastne tim autori sledujou?

    Vi to nekdo?

    #3471 Reply
    Alois
    Guest

    Už je to půl roku starý, ale pořád aktuální –

    #3473 Reply
    Daniela
    Guest

    Taky nerozumim, proc se tak anti-trumpovci angazuji v tiradach jak to Trump spatne dela a jaky to neschopny president..Je to kontraproduktivni. Prece, Kdyz to hlasi levicove zamerena media, prumerny obcan je neduverivy. Nasledne, kdyz vlastizradna collusion nevede nikam, tak se zaclo s rasismem, coz je zarucene thema pro probuzeni spolecnosti.
    Nasili v Charottesville pachaly obe strany – co je na tom tak kontraversniho ? Vzdyt je to fakt. Liberalni agitka bezi dnes a denne, uz mi to pripomina stare Ceskoslovensko, ale zda se mi, ze bezny Amik uz je immmuni, zrovna jako bylo mnoho Cechu immunich proti komunisticke propagande. To by take vysvetlovalo, proc narusta verejny odpor proti tomuto vymyvani mozku. Bohuzel, ma to i stinnou stranku. Zveda to nezadouci elementy, jako jsou nackove a anarchisticti antifaci. Pro mne za mne, at se tyto nenavistne skupiny navzajem vybiji…

    #3528 Reply
    krakatit
    Guest
    #3541 Reply
    cetar heho
    Guest

    Uz jsem ti Vohanko odpovedel, ale cenzor to smazal. Tak jeste jednou:
    lide Trumpa kritizuji, protoze je to neschopny a prolhany blb ktery nedokaze zastavat urad prezidenta Spojenych statu. Jeste nejake dotazy?

    #3542 Reply
    krakatit
    Guest

    Tagze Mikine jsi vlastne popsal sam sebe. S tim Trump, vubec nema co delat!

    Nerad ublizuju lidem, ale jsi opravdu pripad pro psychiatra, nema cenu s tebou vest jakykoliv rozhovor. Za par let si snad uvedomis, co jsi napsal za kraviny a jak si schodil (bohuzel) sam sebe.
    Kde se objevis, lidi ti nadavaji, nebo se ti smejou, patrne nechapes. Sorry z trapera, jsi se stal trivialnim troubou. That’s all.

    Zij blaze.

    #3543 Reply
    cetar heho
    Guest

    Schvalne zkus Vohanko jit diskutovat nekam, kde se necenzuruje. Rychle poznas, komu se lide smeji a kdo vypada jako blbecek. 🙂

    #3544 Reply
    krakatit
    Guest

    Bohuzel, Mikine jsem koukal, na I dnes, jsi k smichu tam, tak jako jinde. Zrejme mas dost casu a musis si hojit nekde ego, zneuznaneho diskutera. Jsem ti pouze odpovedel u ranniho kafe, mam jiny zajmy, nez ztracet cas s nekym posedlym se ukazovat 🙂
    jeste jednou – hezkou nedeli.

    #3551 Reply
    Prazak
    Guest

    lide Trumpa kritizuji, protoze je to neschopny a prolhany blb ktery nedokaze zastavat urad prezidenta Spojenych statu. Jeste nejake dotazy?

    dotaz c1. lide kde a kdo? Jmenovat a zaznamenat kolik lidi tvrdi ze D.Trump je blb, kteri znamenaji ve svetovem meritku vice nez ty drahy trapere.
    Chapu, ze ke tvemu placani neni odpovedi, ale jen tak sem ti hodil recnickou otazku. Cetl sem, ze je to vina Donalda ze nezastavil hurikan Harvey, prej je to jeho vina ze Houston ma flooding historickych proporci. Na druhe ruce ti drzim palce, abys mel stejne venovaneho casu ceskou TV jako Kennedy, preci jen mam pocit, ze odlozil operaci prave kvuli tobe, to vis urcite zarlil, kdyz si ve svem srubu ulozil ceskou TV 🙂 sem na tebe pysny 🙂 Myvala uz asi semnou nikdy nebude mluvit:-) zda se, ze ma holka pravdu…

    #3552 Reply
    Prazak
    Guest

    dodatek
    This recent statement is a far cry from Prime Minister Trudeau’s earlier open borders approach. “To those fleeing persecution, terror & war, Canadians will welcome you, regardless of your faith” he tweeted after President Trump unveiled the temporary travel ban. “Diversity is our strength #WelcomeToCanada.”

    #3553 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin dnes v 8:25AM v oddělení spamu:

    Jisteze, (nadávka Krakatitovi vynechána). Na iDnes se muzes jenom koukat, protoze do diskuse by ses musel prihlasit ty hrdino pod svym jmenem. Kdo je na iDnes k smichu, o tom svedci fakt ze odtam zdrhl čatár K.

     
    Jirko, že nějaký čas nepřispívám do nějaké tvé oblíbené diskuze vůbec neznamená, že jsem odněkud zdrhl. Mé mlčení může znamenat mnoho jiných krásných věcí, jako že například mám cosi jiného a mnohem důležitějšího na práci. A rovněž už nějak nevidím důvod ztrácet čas s totálně pomateným člověkem, který mi lezl do řitního otvoru a nazýval se mým kamarádem po téměř 13 let.
     
    K tématu, že to nemusí dopadnout dobře: nemusí, ale může. Kde je ta konspirace s Rusy? Prohledali Manafortův dům a ještě k tomu obamovci s Clintonama už šmátrají co na Trumpa se dá najít více než rok a kde nic tu nic. Věci zřejmě vyšumí do ztracena. Tedy zatím. Ale příští rok během volební kampaně do kongresu může být ještě veselo a doufejme, že demokrati budou za totální blbce, takže ztratí ještě víc hlasů a Senát bude mít přes 60 míst republikánských. Už se na to docela těším…

    #3554 Reply
    krakatit
    Guest

    K tomu lze Leho jen dodat, ze diskuze s Jirim Bilinou se koncentruje na nadavaky, ne na subjekt. Takova jeho dusevni uchylka, ktera vyhrotila po letech patrne z neuspechu, jak v osobnim, tak spolecenskem prostredi.
    Na ID jsem se podival, a vzhledem k tomu, ze Mikinovi tam nadava kde kdo, jsem to zase zavrel.
    Chlapec ma dojem, ze kazdeho urve nadavanim, nejak mu to ne a ne vyjit. Proste ma pech traper SMICH.

    #3555 Reply
    leho
    Keymaster

    Nemyslím, že úchylka Jiřího Mikina-Bíliny se vyhrotila z důsledku jeho neúspěchů. Podle mne se jedná o hloupost kombinovanou se snadnou ovlivnitelností z prostředí, kde žije. Nutno si uvědomit, že Mikin žije v díře kdesi na severu s minimálním stykem s ostatními lidmi a dlouhodobými kamarády a rodinnými příslušníky, se kterými vyrostl. Má sice přístup k Internetu, ale to zdaleka nestačí. A ještě k tomu přičtěme nějakou jinou duševní úchylku a výsledek se dostaví v podobě, jakou nyní pozorujeme.
     
    Nad jeho odstrašujícím případem lze zajisté donekonečna dumat a spekulovat…

    #3556 Reply
    krakatit
    Guest

    Tagze to utneme SMICH.

    Poslali me navrh na par dni pobytu na jednom z Ranchu hotelu …. mrkni na to.

    Jsem si fsimnul, ze pro Prazaka tam maji i nastupni schudky, To by bylo jako uvodni muzika ze serialu Bonanza.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
Reply To: Reply #3563 in Nemusí to dopadnout dobře
Your information: