Nemusí to dopadnout dobře

Home Forums Watergate 2.0 Nemusí to dopadnout dobře

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
  • Author
    Posts
  • #3561 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin ze spamu:

    Ziju na krasnem miste, v prirode, v dome z klad ktery jsem si sam postavil, mezi lidmi se kterymi se vzajemne respektujeme. Mam rodinu, ke ktere v poslednich letech pribyli 3 vnukove.
    Ze jsi ty sam v demokracii nepochodil je me u …

     
    Pěkně mě to Mikin vytmavil. Ale alespoň vidíme, jak spřádá ty své konspirační teorie. Odkud on ví, že jsem v demokracii nepochodil? Naopak! Kdo se může z československých emigrantů pochlubit, že sloužil své nové vlasti v US Army bez jednoho měsíce 27 let? A poté kdo další odešel po těch letech do důchodu v krásné a slunné Kalifornii? Já nikoho podobného nejen neznám, ale celkem spolehlivě vím, že nikdo podobný ani neexistuje.
     
    Alespoň tedy víme, jak patologicky pomatený a mstivý Mikin lže a pomlouvá. A dosti bylo Mikina! Nebylo to už řečeno dříve…? Zdá se, že téma Mikin se bude asi ještě dlouho vracet…

    #3563 Reply
    krakatit
    Guest

    Ctu tady o tech zviratech co si je Italove importovali a o tom co provedli tem dvema polskym turistum …. jsem rad ze zde v Arizone mam pravo nosit zbran a pouzit ji!

    Pusinkovani se s chatrou, odkudkoliv, se naprosto nevyplaci!

    Vysetrovani a soudni rizeni je v takovem pripade naprosta zvrhlost! Ne Mikine nejsem rudohnedy, jen se umim branit a budu se branit! V tom je asi mezi nama zakladni rozdil.

    #3564 Reply
    leho
    Keymaster

    Opět něco k tématu: s tím ruským spiknutím to nakonec může dopadnout dobře dle článku ve Washington Examiner Byron York: Next stop for Trump dossier probe: the FBI. Odkaz převzat z Powerlineblog.com v článku Democrat’s Russia story hits another dead end
     
    Další nepřímé potvrzení, že ruské spiknutí bylo na straně demokratů, Clintonky a Obamovy administrativy a ne Trumpa.

    #3570 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, videl jsem, nekdy zacatkem 70 UFO… na rozdil od Mikina, jsem to videl na vlastni oci a spolu se mnou cely nas team v Kaibskem mori.
    Bylo to rozhodne realistictejsi, nez blaboly dobrodeju a politickych zivnostniku dnes.
    Nejvic me rozesmalo “odsouzeni” naseho arizonskeho serifa , ktere dobrodejum prekazil Trump, a to tak ze Arpaio bude kandidovat proti republikanskemu pejsankovi McCaina.
    Spasitelum sveta se to nejak hrouti …. lidi je nechteji.

    #3571 Reply
    leho
    Keymaster

    UFO a návštěva mimozemšťanů se mi jeví rovněž jako reálnější než konspirace Trumpa s Rusy. A mnoho argumentů svědčí pro hypotézu, že jsme ve vesmíru nejspíše v tuto chvíli osamoceni.
     
    BTW, o mimozemském původu tvého UFO, krakatite, mám vážné pochybnosti, i když vůbec nezpochybňuji, že jsi ho viděl…

    #3572 Reply
    Alois
    Guest

    No Jeníku, já jsem taky žádné UFO ještě neviděl, ale přečetl jsem o tomto fenoménu dost a dost různých knih, záznamů a teorií, ze kterých kdyby jen jedno procento bylo pravda, tak to stačí. A nemám na mysli třeba “úvahy” pana Dänikena, nebo L.Součka, ale co třeba hlášení a záznamy profesionálních, vojenských letců? Ono je toho dost, co ještě neznáme a o čem nevíme, proto mě vždycky takovéto rázné odsudky přinutí k pousmání se nad tou lidskou “sebevědomostí”. Něco podobného, jako když ředitel světového patentového úřadu, řekl někdy v roce 1899, že už bylo všechno vymyšleno a že se tento úřad může zavřít. Nebo taky vyjádření “odborníků” při začátcích vlaku, že vlak je vlastně k ničemu, poněvadž při rychlostí vyšší, než 30km/h, se všichni cestující zblázní a vyskáčou z něho ven. Stejně, nebo podobně se “odborníci” vyjadřovali o Televizi a kompjutrech. Praxe však ukázala pravý opak.
    Ale musím se přiznat k tomu, že jsem taky zastáncem teorie o UFO. Proč by v tom celém, obrovském vesmíru, měla být jenom jedna planeta obydlená lidmi, kteří jsou notabene ještě tak málo vyvinutí, že se okrádají, zabíjí a vraždí ve jménu nějakého “vyššího” zájmu? Který je však vždycky podepřen mamonem a mocí, “obalit” se to dá dialekticky všelijak.

    #3573 Reply
    leho
    Keymaster

    Aloisi, přiznám se, že tak trošku prudím, ale můj skepticismus ohledně existence jiných rozumných bytostí v našem vesmíru má rovněž základy v životním koníčku co se týče astronomie a studií autorů jako Steven Hawkinga, Carl Sagana a Franka Drake, mimo mnoha jiných.
     
    Totiž myšlenka, že jsme v celém tom obrovském vesmíru osamoceni, je pro drtivou většinu lidí včetně věhlasných vědců nepřijatelná už z toho důvodu, že člověk jako takový je sociálně založen, tj. nemůže produktivně existovat samostatně. Pokud je osamocen, tak zpravidla buď se zblázní či zahyne, takže představa, že lidstvo je samo, je už přirozeně nepřijatelná pro drtivou většinu lidí.
     
    Já sám jsem ještě nedávno vášnivě odmítal jakýkoliv názor, že by lidstvo bylo ve vesmíru osamoceno. Poslední dobou jsem ale tuto kacířskou myšlenku přímo převzal za svou. Proč, to je dosti komplexní otázka a možná se k ní vyjádřím v nějakém článku.
     
    Toto diskuzní téma je ale věnováno jiné problematice a to té, zdali Trump obvinění z nesmyslné ruské konspirace ustojí. Donedávna jsem byl velký optimista, že ustojí, pak jsem měl krátké období pesimismu a teď jsem opět optimistou. Tak nějak ode zdi ke zdi, ale takový je někdy život…

    #3574 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho – blaboly o Trumpovi zacinaji mizet z prednich stranek tisku… vcera i senatorka nejlevicovejsiho spektra Kalifornie, provedla zatacku a pronesla neco o tom, ze prezident ma mit klid na praci a stekani odpadu je naprosto uz zbytecny!

    http://www.sfgate.com/politics/article/Feinstein-surprises-SF-crowd-by-expressing-hope-12160141.php

    K tve neduvere ve vesmir 🙂 – rovnez jsem cetl a poslouchal tebe zminovane autory na toto tema.
    Nejvic me pobavil reditel Vatikanskych observatorich – jesuita Guy Consolmagno, ktery na dotaz dvou svitorivych reporterek arizonske TV … doktore, pokrtil by ste mimozemstana? klidne prohlasil kdyby to chtel tak urcite smich …..
    v kombinaci soucasneho stavu vedy o vesmiru s nevyresitelnym pojmem vzdalenosti, rychlosti, svetla, gravitace atd. lze pouze filozofovat …. ovsem ve smyslu kategorie habitalnich zon v jinych planetarnich systemech, se da povidat o vsem moznem :).

    Videl jsem – jak uz jsem psal UFO. Ovsem zadny letajici talir, ale doslova neznamy jev, blizsko ostrova Vieques, kde se z oceanskeho povrchu zvedly sloupy ne nepodobne varhanam. Zirali jsme na to jako blumy! Vzdalenost mohla byt mezi 5 az deseti nm. Nasledky pro nas tym nebyly prijemne – podali si nas nekolik dnu lidi z vysetrovaci komise v Roosevelt Raids, coz bylo horsi nez ten zjev :/!
    Jestli to melo co delat s UFO, nebo cim jinym, nevim, my jsme to oznacili za UFO, rozhodne ne, za maly muzicky s tykadly SMICH.

    Rekl bych ze se tady na te planete drzime jako “vsi na plesi”, ale myslime si ze nad nas neni….

    #3577 Reply
    Daniela
    Guest

    Panove, UFO je fascinujici thema.
    Pred mnoha lety na jedne party nam vojensky pilot vypravel o neznamem objektu, ktery je jednou pri letu ve velke vysce doprovazel nekolik minut. Pak v okamziku zmizel. Ten pilot byl presvedceny, ze to nebyl zadny predmet vyrobeny na zemi. Kdyz mu jini vojaci vysvetlovali, ze tajne vojenske vyzkumy testuji letajici stroje o kterych vi jen uzky okruh zasvecencu, nedal si rici a dle toho “UFO” osvetleni-glowing a manevrovani byl presvedcen, ze to nebyl zadny objekt vyrobeny pozemstany. Osobne, ja bych tomu chtela verit, miluji zahady.
    Tohle je taky zajimave:

    http://www.newsweek.com/frb-fast-radio-bursts-deep-space-breakthrough-listen-657144

    #3578 Reply
    krakatit
    Guest

    Dano, z technologickeho hlediska ….. z prvnich krucku poznavani blizskeho vesmiru, spojeni lidskeho chapani s necim, co lide pojmenovali vesmirny prostor, je to, cemu rikame UFO jen atomova castice …. pochybuju ze my jako lide, jsme vubec schopni pochopit blizske okoli, natoz miliardy let.
    Tady nejde o uvazovani nejakeho clobrdy o snusce pomatenych myslenek reprodukujicich co si kdo precte. Tady jde o smysl existence …..

    Hergot, to jsem zase chytrej …. uplnej MIkin SMICH!

    #3579 Reply
    leho
    Keymaster

    krakatit:

    … Tady jde o smysl existence …..
    Hergot, to jsem zase chytrej …. uplnej MIkin SMICH!

     
    V dnešní době člověk nemusí být vůbec chytrej, ale stačí pouze se zeptat chytřejších a čerpat od nich. Steven Hawking je jeden z nich a otázku proč jsme tady předkládá v epizodě seriálu Genius Why Are We Here?: Full Episode | Genius by Stephen Hawking
     
    Celkem si dovedu představit individua (Mikin?), které tato otázka buď nezajímá či takové zamýšlení jak prezentuje Steven Hawking jim připadá nudné či jinak nezajímavé. Takovým, kteří nejsou schopni se zaobírat velkými otázkami, může chybět potřebný nadhled nad věcmi jako například zdali bude Trump vyhozen z úřadu kvůli konspiracím s Vladimírem Vladimírovičem…
     
    PS: Signál Fast Radio Burst (FRB) 121102 je extrémně zajímavý fenomén. Viz FoxNews Scientists detect strange repeating radio burst on the other side of the cosmos. Velmi hezký příklad Boniniho Paradoxu, neboli čím víc víme, tím jsou věci zapeklitější a nesrozumitelnější. Prezentovat výsledky bádání plebsu (Mikinovi?), který volí politiky a ti pak schvalují zákony na výzkumy prezentovaných nesrozumitelnými bláboly, je pak skutečně oříšek…

    #3620 Reply
    krakatit
    Guest

    Vazeni toto je jiny kafe – prave proletava 🙂

    #3623 Reply
    Daniela
    Guest

    Uz snad preletla. Asteroid Florence by padem na Zemekouli znicil vse zive, rikaji astronomove , ale ja se domnivam, ze krysy a svabi by to prezili.. 🙂
    Ona ta Florence ma 2 mesicky, delka tri mile, to uz je “whopper”. Pristi blizka navsteva Zeme bude az v roce 2050.
    A co ten Apophis ? Ten je sice mensi, asi pul mile velika brambora, ten taky preletava blizko. Teda na kosmicke pomery. Pristi priblizeni bude v roce 2029, coz NASA vyhodnotila jako blizke, ale ne nebezpecne. Potom bude prelet Apophise v roce 2036, coz zatim astronomove vypocitavaji, posledne jsem cetla, ze to bude 90% safe. Do te doby snad, jestli se lidstvo nevyhubi samo, neco vynaleznou, ze ty asteroidy nezne odsunou do jineho, neskodneho orbitu.

    #3624 Reply
    krakatit
    Guest

    Moznosti katastrof jsou vetsi, cim vetsi je populace na teto planete. Casovy rozsah nasi civilizace je proti moznym katastrofam jak z vesmiru tak geologickeho pohybu kapka.

    Rano jsem koukal na teno filmek Litevcu. Katastrofa jineho druhu …..

Viewing 14 posts - 16 through 29 (of 29 total)
Reply To: Reply #3563 in Nemusí to dopadnout dobře
Your information: