O Canada ….

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #6232 Reply
    krakatit
    Guest
    #6618 Reply
    Mikin
    Guest

    Mala nabidka, serzante. Kdyz se verejne omluvite za cenzuru a hlavne za sve krysi komunisticke lzi o me udajne spolupraci s STB, napisi Milovi a muzeme zde znovu zacit diskutovat. Ale tentokrat slusne!

    #6619 Reply
    leho
    Keymaster

    Nabídka docela velkorysá. Ale především, Jirko, přestaň vykat a omluv se první, protože ty jsi si s tím vším začal. A nadávat do zelených mozků jednomu z mála žijících českých vietnamských veteránů, kteří opravdu bojovali ve vietnamských džunglích, to je hodně velká rána do palice. Možná by jsi se měl omluvit úplně první jemu. Zajisté si pamatuješ, že jsem poměrně často psal, že Češi jsou jediný národ na světě, který má zelené mozky. Také jsi na to hrdý, že tenhle termín tak často používáš? A pak ty tvoje brutální lži o mně, to je také paráda, jen co je pravda. Tak hurá do toho…

    #6626 Reply
    Mikin
    Guest

    Kdy jsem nadaval veteranovi, ktery bojoval ve vietnamskych dzunglich? Tomu nadava draftdodger Trump a rudohnedy cenzor Kulíšek.

    #6630 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirka -Mikin- Bílina:

    Kdy jsem nadaval veteranovi, ktery bojoval ve vietnamskych dzunglich? Tomu nadava draftdodger Trump a rudohnedy cenzor Kulíšek.

     
    Jirko nadával jsi a to opakovaně a do zelených mozků stejně jako mě. Měl by jsi v sobě najít sílu pro sebereflexi, pokud chceš opravdu s někým někdy mít plodnou diskuzi a ne pouze trollovat pro uspokojení tvého ega nebo proč vlastně, že ano……
     
    PS: Měl by jsi toho Trumpa a Kulíška coby rudohnědého cenzora nechat na pokoji. Je opravdu nechutné takto nadávat někomu, jehož rodina pod oběma diktaturami velmi trpěla. To dělají opravdu ti nejhorší primitivové bez morálního kompasu. Zde jsem o tom psal rovněž: https://nezvedavec.org/forums/topic/wapo-take-trpi-tds/#post-6629

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Reply #6630 in O Canada ….
Your information: