O co jde, kde je pravda?

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv O co jde, kde je pravda?

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
 • Author
  Posts
 • #8285 Reply
  leho
  Keymaster

  Není to jednoduché. Na tuto otázku jsem se snažil odpovědět v poněkud delší úvaze zde na hlavní stránce Nezvědavce: https://nezvedavec.org/co-se-to-deje/
   
  Možná by se problém dal shrnout do pouhého jednoho odstavce ze zmíněné úvahy:
   
  …nejde jenom o peníze, jde hlavně o uchvácení moci v celosvětovém měřítku a realizaci politického programu Strany za podpory sociálních sítí s jejich podřízenými mediálními korporacemi. Totiž jedině Strana vás ochrání před jistou smrtí v kovidové epidemii. Jedině Strana vymámí hlavně z bohatých lidí dostatek peněz a zastaví tak globální oteplování a zabrání masovému vymírání lidstva. Jedině Strana má ve svém politickém programu dokončení znárodnění zdravotnictví a zabrání tak dalšímu masovému vymírání ať je to kovid či jakákoliv jiná choroba. Jedině Strana je nekonečně dobrá, když má v programu odstranění chudoby a tudíž je nutno zařídit, aby vyhrála každé volby. Veškerý odpor proti programu Strany je zločin a každý státník, který Straně odporuje, je horší než Hitler a automaticky se provinil a je nutno mu zabránit, aby kandidoval. Pokud náhodou by se dostal tak daleko, že by kandidoval či dokonce by byl nějakým způsobem zvolen do důležité funkce, určitě to nemůže být jen tak a jistě se dopustil v minulosti celé řady zločinů včetně zrady a spolupráce s jinou velmocí, nejčastěji s Ruskem, protože je to právě ta země, se kterou dřívější vedení Strany v minulosti spolupracovalo a vydalo ruskému caru Vladimírovi pětinu produkce amerického uranu. Je tedy nutno se zbavit každého vlivného odpůrce Strany, protože už se své podstaty se jedná o zločince a je tudíž nelegitimní.
   
  Zatím ale Strana nemá moc plně ve svých rukou. Afghánskou katastrofu nelze tajit a nelze ji okecat, že se vlastně nic neděje. Hodí nakonec pomalého Pepu Bidena přes palubu?

  #8290 Reply
  krakatit
  Guest

  To co se deje dnes pod vlivem americke olygarchie, muze vyhrotit v podobnou situaci jako konec ery francouzske monarchie. Otazka je, zdali velke idealy neskonci ve stinu Guillotine.

  #8291 Reply
  leho
  Keymaster

  Jeden ze znaků dnešní doby. Delšího komentáře netřeba, snad zmínka, že zdaleka ne všechny problémy s brutálními kriminálníky na svobodě kvůli kovidu končí šťastně:
   

  Florida Sheriff Gives Perfect Answer As To Why Officers Shot Man Who Ambushed Them So Many Times

  #8292 Reply
  leho
  Keymaster

  Pro dnešní dobu je velmi charakteristický tento citát:
   
  “Every record has been destroyed or falsified, every book has been rewritten, every picture has been repainted, every statue and street and building has been renamed, every date has been altered. And that process is continuing day by day and minute by minute. History has stopped. Nothing exists except an endless present in which the Party is always right”
   
  Autora jistě nemusím zmiňovat…

  #8294 Reply
  leho
  Keymaster
Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
Reply To: Reply #8292 in O co jde, kde je pravda?
Your information: