Obecné připomínky

Home Forums Diskuze a fórum Obecné připomínky

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
  • Author
    Posts
  • #4391 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho … toto je zajimavy –

    #4392 Reply
    Oleh
    Guest

    Hlavně jak Bocman o sobě tvrdí, jaký že je čestný chlap! Také dobrý “studijní” materiál …

    Vazne a kde to o sobe tvrdim. rec byla o Mikinovi. To mate asi ze stejneho soudku jako lzi o tom, ze vam Mikin vyhrozuje smrti. Znam ho z diskusi uz dost dlouho a precetl jsem nejspis vice nez tisic jeho diskusnich prispevku a v zadnem nasilim nikomu nevyhrozoval. No ale kdyz uz jste to nakousl, tak rozhodne neprekrucuji a nelzu jako vy. A to pokladam za cestne. Holt to mame kazdy nastavene jinak, ze? Tak klidne studujte ty co cenzurujete. Vas ta armada poznamenala natolik, ze uz ani zajimavy k studiu nejste. Neni se co divit. Clovek, ktery na sebe nacha rvat a buzerovat se, aby to same mohl uplatnovat na jinych, uz je moralne nevyvazeny zrejme od detskych let.

    #4393 Reply
    leho
    Keymaster

    Krakatite, úžasný. Mě kosmický výzkum fascinuje, za svého ranného mládí jsem léta chodil do astronomického kroužku Štefánikovy hvězdárny a nikdy jsem nevynechal nějakou tu přednášku v Planetáriu o kosmických výpravách NASA.
     
    Včera jsem narazil na inspirativní článek na webu QZ Why we’ll never meet aliens. Taky dobré k zamyšlení…
     
    Neméně mě ale tu a tam fascinuje Mikin. Už jenom proto, že jsem byl s ním v přátelském poměru dlouhá léta a myslel jsem si, že ho znám a že vím, co je to za člověka. Neuvěřitelně jsem se mýlil. Nikdy bych nevěřil, jakého stupně pokrytectví je lidský druh schopen, kromě toho lhaní, předvádění se, atd.
     
    PS: Jirko, ty si snad myslíš, že tě nikdo nepozná?

    #4395 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho, pred lety jsem byl v Mojave pri pri pristavani Shuttle to bylo uzasny! Mozna ze to bylo castecne hybacem, ktery me dostrkal na AZ state UNI

    Vatican zde ma jednu z nejvetsich obseravtori na teto planete. Jsou propojeni na UNI takze prednasky jdou “live” … Space comm. tady ma expozituru.

    Bohuzel citim se tam jako parez! Ti lidi jsou nesmirne daleko myslenkovemu svetu mudrcu po inetu. Pred dvema mesici prave na povrchu ISS nasl posadka bakterie ne territorialni. Zatim je udrzuji nahore, zrejme obava z nasledku.

    #4637 Reply
    krakatit
    Guest

    Programy zde na UNI AZ. Mimochodem ta Hvezdarna je technologicky snad nejvyspelejsi technologicky.

    #4639 Reply
    leho
    Keymaster

    Bezpochyby jedna ze špiček. Arizona má velice suché klima a velký počet jasných nocí, což je ideální na pozorování.

    #4640 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho ja to dal take z duvodu jak pusobi cirkev tady -jezuiti vrcholni matemtici a technologicky na vysi, ktera je malo kde. V pomeru k tomu. jak pusobi cirkevni hodnostari v Cesku a tim jak je chape verejnost. Prilis velke rozdily …. jako konecne ve vsem. Hvezdarny nejsou jen na Graham ale i nad nma na Mt lemon, byli jsme tam predevcirem. Kitt Peak je dalsi doslova hvezdarske mesto ve vysce 2000 m. Kam se chysta Prazak 🙂

    Pust si ve dne ted je tam noc.

    https://www.noao.edu/kpno/kpcam/

    #4641 Reply
    krakatit
    Guest

    Trump podepsal direktivu o navratu Ameriky na Mesic s dodatkem dalsiho smeru Mars. Pracovnich prilezitosti naroste hafo stejne jako za tento rok 2 a ctvrt milionu.

    #4642 Reply
    leho
    Keymaster

    Jo, na podpisovou ceremonii jsem se koukal. Byl tam Buzz Aldrin a Harrison Schmitt kromě dalších astronautů. Čistě teoreticky tímhle krokem by se měl zavděčit i Mikinovi, jelikož on býval vždy fanda amerického kosmického programu. Nevím proč, ale mám Mikinově vděčnosti Trumpovi jakési pochyby…
     
    Video z dnešní ceremonie zde:
     

     
    Docela se mi líbí, jak Trump úkoluje viceprezidenta, což v minulosti zdaleka vždy nebývalo. Mike Pence se určitě nenudí!

    #4654 Reply
    krakatit
    Guest

    … jsem zvedav zdali se tren udrzi. Od doby takrka pul stoleti zpet se lidska prezence ve vesmiru omezila pouze na obehovy prostor a bezposadkove prostredky pozorovani a sberu informaci v teto galaxii.

    Patrne jde o pohony system prostredku, ktery je stale v rozmezi nasich lidskych meritek.

    Vydavani financi na nesmyslne projekty, ktere stejne jsou jedine mericim systemem kolem teto planety, tato admina omezila, pripadne primo zatrhla.

    Zde na jihozapade sice sytem observatori zaznamenava mnoho prvku, ovsem jak a kde budou vyuzity pro prakticke ucely je ve vakumu.

    To je bohuzel otazka kterou nase generace pres ohromny rozvoj technologie nevyresi, mozna nasi vnuci nebo pravnuci.

    #4655 Reply
    Daniela
    Guest
    #4658 Reply
    leho
    Keymaster

    Jojo, obří doutník z mezihvězdného prostoru jsem sledoval. Teď letí rychlostí přes 80 km/sec, což je pěkně rychle a kdyby náhodou něco podobného zkřížilo cestu naší Zemičce, nedopadlo by to určitě dobře. Ještě že je daleko a pryč od nás…
     
    Mezitím Mikin se domáhá komentáře na prohru Roye Moora ve volbách v Alabamě, prý miláčka a pedofila. Ono je to povinné? Nemyslím…

    #4669 Reply
    krakatit
    Guest

    #4674 Reply
    krakatit
    Guest

    Vesele Vanoce

    ZA TÍM VŠÍM JE JEN MINDRÁK
    (jgw) Profesor Wassergeist po fyziognomické expertize konstatoval, že Tomio Okamura není žádný Japonec, nýbrž jen obyčejný moravský hastrman po žloutence… viz FOTO zde: http://pater-boemus.cz/archiv/3339

    #4676 Reply
    Daniela
    Guest

    Preji vsem ctenarum Nezvedavce
    spokojene a klidne Vanoce plne pohody
    a v novem roce 2018
    mnoho stesti, zdravi a osobnich uspechu.
    vase Dana

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 37 total)
Reply To: Reply #4641 in Obecné připomínky
Your information: