Off topic diskuze idnes

Home Forums Diskuze a fórum Off topic diskuze idnes

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author
    Posts
  • #6127 Reply
    Milan Z
    Guest

    Hele vis co Kulisku?
    Ja se ti tedy omlouvam. Ani ne proto, ze bych na tebe zmenil nazor. Sve mineni si dokazu obhajit. Nicmene, musim uznat, ze ve svych reakcich jsem nekdy prilis zbytecne osobni a jak je znamo, kazda akce vyvola reakci. Nerad bych, aby muj subjektivni nazor zadal pricinu v potvrzeni tveho vlastniho pohledu na svet.
    Ac se to muze dat neuveritelne, jsem take jen clovek a zkratka obcas me mylim a delam chyby. Nekdy mozna casteji nez kdokoliv jiny.

    #6128 Reply
    leho
    Keymaster

    Musím ocenit, že omluva zde byla publikována. Bohužel ale iDnes příspěvek nestáhla, takže mám stále problém. Ještě zvážím další kroky v ČR. Zde v USA ale jisté kroky bohužel jsem nucen podniknout.
     
    Totiž onen konkrétní příspěvek na iDnes, který na veřejném fóru necituji, obsahuje něco, co lze interpretovat jako konspiraci proti občanu USA. To sice nemusí mít nějaké negativní implikace v ČR, ale zde v USA ano.
     
    PS: Tato omluva je příliš nekonkrétní a obsahuje hulvátské tykání, které je v ČR tak běžné. Pokud bych měl věc shrnout ze stolu, tak požaduji formální a konkrétní omluvu s přesnou citací emailem přes rubriku Kontakt (https://nezvedavec.org/kontakt/) nebo soukromým vzkazem přes Facebook.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
Reply To: Reply #6128 in Off topic diskuze idnes
Your information: