Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • #3869 Reply
    leho
    Keymaster

    Těžko se dá předpokládat, že letošní požáry v Kalifornii, které jsou jedny z nejhorších v historii, vznikly jen tak náhodou.
     
    img
     
    Jedna z možných spekulací a zní velmi důvěryhodně, hlavně proč nic takového nezaznělo z MSM:
     

    EXCLUSIVE: Law Enforcement, Legal Marijuana Industry Suspect Mexican Drug Cartels Behind California Wildfires

    #3870 Reply
    Mikin
    Guest

    Vladimir Leho ma jako dukaz fotky nekolika muzu v sombrerech, jedoucich na oslicich a metajicich kolem sebe molotov koktejly. Zbytek se doctete na identickem, pouze o neco mene cenzurovanem webu Zvedavec.

    #3872 Reply
    leho
    Keymaster

    Děkuji Mikinovi za jeho inspirující příspěvek. Ano, jedná se o spekulaci, což jsem samozřejmě zmínil, nejsem žádný dogmatik, že ano, a příčina požárů bude nejspíše v podobě korupce PGE, kalifornské obdoby českého ČEZu. Elektrické vedení zřejmě nevydrželo nápor trochu většího větru v neděli 8. října a došlo k jistému velkému množství zkratů, které vznítilo největší požáry v historii Kalifornie.
     
    To je ovšem také velký důvod zamést vše pod koberec a raději o ničem nemluvit a nechat obskurní weby aby se zmítaly ve všech možných spekulacích. Co kdyby se přišlo na to, že 1) se musí šetřit na materiálu a zaměstnancích. Máme tu moc draho a co se dá dělat, že jo. 2) nejen že se musí na zaměstnancích šetřit, ale zaměstnanci musí být především té správné nebílé rasy a musí být socky aby mohli u této firmy dostat práci. Totiž za každou socku přijatou do zaměstnání firma dostane od státu a federálu tučné subvence. Nějaké kvalifikace a odbornost, prosím vás, to už se dávno nedělá. My, Kaliforňani, přeci nejsme rasisti!
     
    PG&E shares plunge on concern its power lines may have started California wildfires
     
    Jojo, člověk musí opravdu hledat, co (možná!) způsobilo nejhorší požáry v historii státu Kalifornie:
     
    California fire mystery: PG&E lines fell in winds that weren’t ‘hurricane strength’
     
    Rozhodně se jistému počtu hlavounů dosazenými demokratickou státní legislativou vyplatí zametat věci pod koberec.
     
    Něco podobného se stalo v roce 2010 v San Bruno. Deset mrtvých a část města v plamenech (linka zde). Tragédie, kterou má na svědomí PGE a i když se nakonec přišlo na naprosto neuvěřitelný šlendrián a korupci, věc se zametla pod koberec a nikdo nešel do vězení. Chybička se vloudila, nedá se nic dělat. Letošní požáry to bude něco podobného. Chce se někdo vsadit?

    #3879 Reply
    Daniela
    Guest

    Duvodu pro takove inferno bude jiste vic, v Americe se toho moc neututla, i kdyz zodpovedni nekdy zmizi..Guverner Brown by se mel zajimat, uz proto, ze je zastancem Climate change a tyhle pozary mu tam produkuji obrovske mnozstvi CO2, ze…
    Kazdopadne, ohne v Kalifornii jsou velka katastrofa, mam s nimi soucit, tolik lidi zemrelo, nepocitaje ty spalene domy. Vzdyt to byly jejich domovy, najednou jsou lidi bez pristresi a bez rodinnych odkazu. Fotky, nostaligicke predmety a tak.

    #3935 Reply
    leho
    Keymaster
    #3939 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin (asi před hodinou):

    No tak to vam *** nezbude, nez si nekde v pivnici dodat odvahu, zapalit pochodne a jit rozbijet Mexikancum okna a vylohy. A nesetrit ani Araby nebo cernochy.
    Moron v Bilem dome vam napise omluvenku…

     
    Jak vidno, rudá úderka je vždy bdělá…

    #3940 Reply
    krakatit
    Guest

    Zrejme nas pilny dopisovatel vi o Mexiku vic nez my tady na mexicke hranici … Nevim jak by koukal na naseho kamarada – opravdoveho stavitele, ne “kontraktora” puvodem z jihu Sonory, na jehoz trucks a platformach je napis VIVA TRUMP – asi by ho strelenyho bolsevika z Kanady ranila mrtvice, Neni vylouceno, ze mistni mexikani by mu na cestu mezi kanuky nejakou vrazili.

    Mikin je politrukem ultralevicackeho da se ric komunistickeho tisku, to nezmenime, ovsem diskutovat s nim, je jako poslouchat pepka vyskoc 🙂

    #3941 Reply
    Prazak
    Guest

    V kazdem pripade verim, ze lide zacnou vice uvazovat o nelegalni imigraci, opet to pritahne kohoutek svobody opet to nabudi osobni rasizmus, podobne Cechum po valce s Nemci, nebo po invazi bratrskych narodu, kdy aksent nebo v nasem pripade barva pleti bude prekazkou. Netusim jak Kanada, ale USA jeste stale pri scitani lidu se pta jake rasi jses, znamena tedy rasisticka spolecnost s vyhodama pro jinou rasu nez bilou, coz privadi bile k rasizmu. V Mikinove pripadu je to jasne, on proste vi, ze sme rasisticti blbove a on kosmopolitan nam to musi nejakym spusobem sdelit:-) no treba ho tlaci boty, nebo mu manzelka uz delsi dobu nedala a tlaci ho seme na mozku, prikladu muze byt spousty. Ma kluk ale misto, kam se muze prijit vysrat, aspon to ho netlaci 🙂 zarazena stolice.

    #3948 Reply
    leho
    Keymaster

    Z Mikinovy návštěvy ve 20:58 PST vyjímám:

    Jejda, to jsou zase argumenty. Jeste chybi informace o tom, ze Mikin zije na Yukonu v dire a ze mu namrzl mozek.
    zbytek pouze nadávky

     
    Ano, jedno z možných vysvětlení. Pořád nějak nemohu pořádně rozchodit, že to je ten samý člověk, který se skoro 13 považoval za mýho kamaráda. Něco takovýho se mi za celý můj už poměrně dlouhý život nestalo a ani jinde jsem nic takového nepozoroval. Já mám pořád takový divný pocit, že když někoho za kamaráda jednou už považuji a mnohokrát mu řeknu, že je fajn chlap a kdoví co ještě, tak se ho tak snadno kvůli nějakými blbýmu Trumpovi nevzdám a hned tak mu nezačnu nadávat do idiotů a roznášet o něm dost šílený lži. Ale pro někoho to není problém. Nojono, co se holt dá dělat …

    #3950 Reply
    Prazak
    Guest

    I to je Leho jednoduche, podobne bullshitu support our troopes versus baby killers, nekteri lide nepouzivaji svuj nazor, z toho maji strach, pouzivaji nazor jakesi vetsiny ktera se podoba jejich mysleni jejich videni sveta. Je fakt zajimave zjist, kolik lidi nema svuj nazor vubec. Najit cloveka, ktery ma svuj nazor a nerekne ti treba, ze poslouchas moc Fox News, nebo zes vsude byl a vsechno znas, pripadne ze tva cestina ma hrubky, takze misto psani by ses mel ucit Cesky, to jsou indigace, ze ten clovek nema jine argumenty. V mem pripade co se Mikina tyce, beru jeho nazor sportovne, vubec se neminim rozcilovat na tim, jestle preferuje Obamu nebo Marii Terezii, proste at kluk preferuje co chce, ba i at si rika co chce na idnes nebo zde, to mu ja nebudu urcovat, urcite jak se vsimas, i Ben s nim souhlasi, ja jak sem psal, jsem v zivote netusil, ze budu poslouchat Sean Hannity a budu s nim souhlasit 🙂 to mne fakt nikdy nenapadlo, jo clovek se meni, me nazory se pry rovnaji vysokoskolskemu profesoru 🙂 to jsem netusil ha ha No treba Mikinuv nazor se take necemu rovna, ale neni na mne posuzovat cemu, este furt ho mam kluka rad i kdyz min nez driv a ne proto, ze nema rad Trumpa ale proto, ze kdo nesouhlasi s jeho nazorem je hnup a to se mne nelibi.

    #3951 Reply
    Prazak
    Guest

    vspominam, jako by to bylo dnes… nastup na buzerplacu a priprava na let na Kubu, moc sem se tesil ale dopadlo to jinac

    #3952 Reply
    krakatit
    Guest

    Prazaku, myslis dobre, ale ja proste nedokazu pochopit, proc se Mikin a podobni klabosilove, neustale tak radi pletou do diskuze jinych. Chapu ze maji svuj nazor, jenze vetsinou o jejich nazor neni zajem. Coz ovsem je ponouka primo silene aktivite vynutit si pozornost treba urvat :).

    Osobne je me Mikin sympatickej uz tim usilim snazit se vyniknout nad nama vsema. Problem je, ze ty jeho myslenky jsou omezeny rozsahem jeho sveta. To me nezajima.

    Na druhy strane, to co by me zajimalo, jak zije v miste kde je, okoli, i treba strava, lidi, pocasi … tak o tom nic.

    Kdyby pochopil ze jeho nazor na naseho prezidenta me nezajima, ale to treba jaky je v Dawsonu pocasi, jak zijou lidi, prumysl a co proste u nej je, jak to vidi tak o tom mlci.

    Takze povazuju za zbytecny se Mikinem zabejvat.

    Ozvu se behem tejdne, mam toho ted nejak moc :).

    #3953 Reply
    leho
    Keymaster

    Prazak:

    … vubec se neminim rozcilovat na tim, jestle preferuje Obamu nebo Marii Terezii, proste at kluk preferuje co chce, ba i at si rika co chce na idnes nebo zde …

     
    Ano, já to vidím podobně, ale je nutno nepřekročit jistou hranici dobrých mravů mezi živočišným druhem říkající si kamarádi. Kamarád respektuje kamaráda a nenadává mu do idiotů, protože volil politického oponenta. Kamarád respektuje kamarádův názor a neargumentuje pořád stejně jak přeskakující gramofonová deska zahlcující diskuzi buď v živé podobě nebo na internetovém fóru když už svůj argument prezentoval ne jednou, dvakrát, či třikrát, ale padesátkrát, stokrát a vícekrát. Kamarád respektuje druhého kamaráda a uzná, že je možné, že ten druhý kamarád může vědět něco, co ten první neví. Nikdo není vševědoucí, že ano. Dále, a to hlavně, kamarád sprostě nelže o svých jiných kamarádech a nepomlouvá je v úmyslu jim ublížit. A ještě k tomu kamarád nevyhrožuje svým kamarádům vším možným včetně fyzického násilí. Zkrátka, Mikin překročil silně jistou hranici a asi se jedná o typ člověka, kvůli kterému jsou války a násilí mezi lidmi. Je to prostě primitiv, který si ani nezaslouží označení “lidská bytost”…
     

    … jsem v zivote netusil, ze budu poslouchat Sean Hannity …

     
    Já jo, já jsem to tušil. Ale že ti to trvalo…

    #3961 Reply
    leho
    Keymaster

    Musím uznat, že co se týče Mikina jsem si po částečném blokování jeho zaseklé gramofonové desky, nadávek a vulgarit, rovněž nebral moc servítky. Primitiv a živočišný druh jež si nezaslouží název lidská bytost nejsou žádné komplimenty, to uznávám. Totiž Mikin opět napsal reakci na můj předchozí příspěvek. On to tu sleduje opravdu velmi pečlivě.
     
    Ale takhle prostě diskutovat nejde už jenom proto, že on posuzuje mne a jiné podle sebe, tj. že já a ostatní jsou rovněž takoví lháři a křiváci jako on. Jinak řečeno, něco podobného jako Stwora a podobní charakteři. Nedá se nic dělat, z poslední Mikinovy reakce se nedá nic citovat a ani nemá cenu odpovídat.
     
    Ale mě to zase nedá a částečně jenom odpovím na jeho otázku, kdy že to vyhrožoval. Tak to bylo dne 11. 7. tohoto roku. Zacitovat snad mohu pouze malou část “On si vas uz někdo najde vy …”, což podle jistých charakteristik bylo mířeno zřejmě na Pražáka a mne. Tu další velice konkrétní výhrůžku určenou ne mne, ale někomu jinému, už citovat nebudu. Nejde zas tak o něco světoborného, ale když je to od člověka, který se považoval velmi dlouhodobě za kamaráda, tak…no, je to teď už opravdu jedno, ale nějak mě to prostě nedá, nemohu na tuhle podivnou epizodu nějak zapomenout…

    #3967 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin opět vyhrožuje, sice ne fyzickým násilím, ale vyhrožuje, ne podruhé či potřetí ale pomnohokráté. Fyzickým násilím to bylo ale pouze v jednom příspěvku. Prý:

    Tak tady to mas (nadávka) jeste jednou. Priste to zde najdes bez sveho cenzorskeho svoleni. 🙂
    ======================================
    …(zase nadávky)… Kdypak jsem ti vyhrozoval fyzickym nasilim (…a zase nadávka)?

     
    Jirko, jistě jsi si všim, že ti nenadávám do prolhané špíny či něco podobného a podruhé odpovídám: Tak to bylo dne 11. 7. tohoto roku. Zacitovat snad mohu pouze malou část “On si vas uz někdo najde vy …”, což podle jistých charakteristik bylo mířeno zřejmě na Pražáka a mne. Tu další velice konkrétní výhrůžku určenou ne mne, ale někomu jinému, už citovat nebudu. Jirko, umíš číst? Nebo jsi tak rozrušen?
     
    PS: Jirko, nenadávej, nepohybuj se furt v kruhu, když ti někdo odpoví, tak navaž na odpověď. Tak se to dělá u normálních lidí. To je důvod cenzury tvé osoby, kromě nadávek, samozřejmě. Nemám čas jak kolovrátek furt reagovat na to samé a rovněž nenechávám si nadávat do rudohnědců a podobně. Napsal jsem to nejmíň už stokrát, jasně a teď po stoprvní. Ale pochybuji, že porozumíš. Takže holt cenzura, nedá se nic dělat. Já to nechtěl, ale nejde to jinak…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
Reply To: Reply #3939 in Požáry v Kalifornii
Your information: