Požáry v Kalifornii

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Požáry v Kalifornii

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • #3970 Reply
    Mikin
    Guest

    Bojis se pravdy, cenzore? Mas proc. 🙂

    #3972 Reply
    krakatit
    Guest

    Pravda Mikine? Vis ty vubec co to je?

    #3973 Reply
    krakatit
    Guest

    Kdyz tady obcas nas kanadsky diskuter pise, casto me napadne ….

    http://pater-boemus.cz/

    #3976 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin asi před půlhodinou:

    Copak? O tom narezu od republikanu Bushe, Corkera a Jeffa Flake se zde psat nebude? — urážka editována — zaborene v pisku?
    Takovy moralni vyprask jeste zadny prezident nedostal. Tenhle si ho zaslouzi vrchovate.

     
    Nechápu ten “morální” výprask. Jestli se o nějaký výprask jedná, vypráskali sami sebe. A proč by se tu mělo psát o čemkoliv? Já třeba nemám teď čas…

    #3977 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikin uz toho nablabolil a vysledek je NULA! Mikin by se presne hodil k Okamurovi, tam se rovnez sejde kde co SMICH!

    #3978 Reply
    Daniela
    Guest

    Ja se klidne vyjadrim ohledne Bushe.
    Vubec nevidim, ze by G.W.Bush dal nejaky moralni narez Trumpovi. .. GWB varoval proti nacionalistickym tendencim a”bigotry”, indikoval, ze Trump tyto skodlive tendence podporuje a tim ohrozuje demokracii a silu Spojenych Statu.
    Jenze je tu hacek. Nebyl to Trump, ktery zacal tyto nacionalisticke smery, nebyl to Trump, kteremu uz se zajidalo byt neustale mentorovan o tom, jak se ma obcan chovat korektne a chodit po spickach okolo ozehavych problemu a neresit je. Nebyl to Trump, ktery se zacal zneklidnovat naporem immigrantu.
    To vse uz zde za Bushe bylo, jen se o tom verejne nemluvilo a tato nespokojenost postupne vyvrcholila Obamovym presidentstvim.. Hillary neustale svadi svoji prohru na nekoho jineho, ale ze byla horsi kandidatka nez Trump, to ji nenapadne. Ja se domnivam, ze prohrala v tom okamziku, kdyz nazvala Trumpovy volice “basket of deplorables. To je to jadro pudla. Americane, tedy alespon polovina se opravdu nastvala a citila se silne diskriminovana.. I ti, kteri Trumpa “nemuseli” jej pak volili. . Trump proste jen surfoval na vlne nespokojenosti.

    No a byvaly president Bush je vlastne akomplice Demokratu, protoze jejich vladu nikdy nekritizoval a ted najednou, kdyz ma obavy o moralni integritu Americanu se ozval verejnou kritikou. George Bush, ktery ma jiste zasluhy za politiku v krizove dobe kolem 9/11, vsak nerozumi svym krajanum a jeho varovani proti Trumpismu se s povdekem prijima u elitnich Demokratu a Republikanu, kteri jsou Trumpem vystraseni.
    Se skalnim jadrem Trumpova tabora to ani nehne, protoze tyto volice nezajimaji tolik politice strany, nybrz reseni problemu, at uz z jakekoli partaje. Nakonec president Trump neni ciste republikansky, ma i nektere demokraticke napady.
    Na zaver, kritika G.Bushe stejne zapadla v udalostech kolem prave “collusion s Rusy”. Jenze collusion neocekavana, bylo to spolceni Clintonu a Obamu s Rusy na ukor statni bezpecnosti. To u obycejnych Americanu rezonuje vice.

    #3981 Reply
    Prazak
    Guest

    Pokud si dobre pamatuji Dano, tak i po prohlaseni hlavniho inspektora v Iraku, ze zadne zbrane hromadneho niceni nenachazi, Bush mladsi prohlasil, ze do valky musime jit. Donald Trump na druhe strane verejne prohlasil, ze to bylo zbytecne, verim, ze se to Bushe velice doktlo a ted bude hazet spinu tam, kde mu bylo ublizeno, bejamin rodiny, ktery nesnes, ze si Saddam nechal udelat mozajku hlavy jeho otce pred mezinarodnim hotelem aby si kazdy mohl slapnout. Presne jak Donald rek, kdyz se rozhodl opet byt prezidentem, vycistime Washington, no a tradicni politici se vzpouzi 🙂 uz i Carter se nechal slyset, at Donalda tolik nebiji… 🙂 ale jak se vsimas, neni to jen zde, cely svet se bouri proti zajete politice, dokonce i z STBaka udelali maleho Donalda 🙂

    #3982 Reply
    Mikin
    Guest

    ha, ha….. zatimco Leho nalez zbrani hromadneho niceni primo fanaticky obhajoval.
    Jeste, ze je tady ta cenzura. 🙂

    #3983 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin:

    ha, ha….. zatimco Leho nalez zbrani hromadneho niceni primo fanaticky obhajoval.
    Jeste, ze je tady ta cenzura. 🙂

     
    Nic se od té doby nezměnilo, kromě toho, že teď Mikin změnil názor a mstí se v diskuzích na iDnes za “cenzuru” neboli za jeho náhubek zde, jelikož nejenom já ho mám plné zuby. Je fakt zajímavé, jak Mikin otočil aby se mstil. Takže vyjímám z blogu mého kolegy (kapitola Epilogue, http://flyingtigersiniraq.blogspot.com/), který byl velitelem S2 (Intel Section) našeho batallionu (vydáno dne 28. října 2005):
     

    2) weapons of mass destruction — Iraq’s chemical weapons are now under US control – for example the huge chemical weapons complex southwest of Samarra. This chemical weapons complex was reported by Saddam to the UN back in the ’90s. The difference is that now US forces are guarding it instead of Saddam’s troops. According to UN reports, which are part of the public record, the complex houses about 5,000 122mm rockets filled with Sarin gas warheads. So, the next time someone tells you “There are no weapons of mass destruction in Iraq”, ask him or her about the 5,000 nerve gas carrying rockets near Samarra.

     
    Mnohokrát jsem uvedl na Zvědavci a Nezvědavci a je opravdu fascinující, jak Mikin s touto informací nakládá, jelikož jsem mu jeho minulé aktivity na Zvědavci a i Nezvědavci připoměl a on je stále jak ta přeskakující gramofonová deska.
     
    Co se týče Saddáma a invaze do Iráku, Trump se plete. Saddám byl nebezpečný magor financující Palestinské a jiné teroristy, který se léta před invazí chlubil, že financuje tréning tisíců mudžahedínů z celého světa, kteří zasáhnou kdekoliv na světě a hlavně v USA, pokud bude třeba. Živě si pamatuji, jak hrdě klusali před tribunou. Vsadím se, že mnozí z nich jsou velitelé ISIS. Mimo jiné, Irák platil za každého sebezavraždícího se Palestince jeho rodině jednorázově $25.000,00 a měsíční rentu, už nevím kolik to přesně bylo. A připomínám, důvod invaze v roce 2003 bylo nesplnění požadavků příměří z roku 1991, kdy bylo na Irácké vládě předložit dokumentaci s inventářem WMDs a doklady o jejich zničení. Nic takového se nestalo, tak se holt muselo válčit. Není pak divu, že v operačním sektoru batallionu, ve kterém jsem sloužil, bylo nalezeno 5000 hlavic se sarinem. Věřím, že Saddám nezničil nic a všechny WMDs v Iráku byly plus byly vytvořeny kapacity na výrobu nových zbraní. Viz záhadné trailery na výrobu hélia pro meteorologické balóny, čokoládovny neprodukující čokoládu, atd…
     
    PS: A není tohle téma o požárech ve vinařské oblasti Napa v Kalifornii? Jen tak mimochodem, včera na zprávách (MSM, tuším NBC či jiné místní zprávy) bylo, že velice málo takových požárů je způsobeno přírodními vlivy. Tento požár nebude výjimkou a je pro média obrovskou ostudou, že se o příčině téměř nemluví. Je to prý “v šetření”. V kuloárech jsou dvě verze: jiskření a zkratování elektrického vedení, což by ukazovalo na šlendrián PGE, místní obdoby ČEZu. Velký důvod pro zatajování, neboť by to znamenalo pro firmu obrovský, ale obrovský průšvih. No a dále jsou prý dva zatčení podezřelí, oba nelegální mexičani. Asi se chtěli ohřát, no, tomu se dá rozumět, ne???

    #3986 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin ze včerejška pozdě večer (pár úryvků z celkem dlouhého příspěvku, jeho urážky vynechám, takže toho moc nezbývá):

    …jediny dukaz o tom, ze jsem ti vyhrozoval nasilim

     
    Už jsem se zmiňoval snad stokrát, ne? Důkaz je jasný, jednak kontext, jednak IP adresa. To tu sviňárnu mám poslat policajtům na Yukon nebo co? Další věcí je, co by Mikin považoval za důkaz. I kdyby ho měli za ty výhrůžky zavřít, uznal by pak svoji chybu? Nějak o tom pochybuji…
     

    Kdyz chces cenzore znat pravdu, vyhrab hlavu z pisku.
    Proti Donaldovi se mezi republikany a dalsimi npriznivci svobody rozjizdi revoluce.
    Revoluce, kterou narcis, patologicky lhar a Putinuv poskok neprezije.
    A jeho rudohnedi priznivci a dalsi vlastizradci nerozdychaji…..

     
    Problém je, že tohle už tu bylo řečeno více než 100x a více než 100x bylo zodpovězeno. Mě, a i jiné, to prostě už nebaví. Buď se budeme bavit přímočaře, tj. na argument odpovíme novým argumentem, nebo se bude problém řešit cenzurou. Jinak to nejde. Nikdo nemá čas se bavit s přeskakující gramofonovou deskou kromě toho, že takové počínání je nesmírně hloupé.

    #3987 Reply
    Mikin
    Guest

    Problem je v tom, ze Trump invazi do Iraku napred schvalil, pozdeji obratil a o cele veci lhal. Proste kam vitr, tam plast.
    Schvalne zkus Leho misto tech osobnich utoku a podrazu na tyden zrusit cenzuru a mazat jen osobni utoky, bonzovani jmen a urazky. A ja zkusim premluvit k navratu Ben Hura.
    Ztratit nemas co – uz to tady ctou jen 3 lidi. A ne zrovna casto……. 🙂

    #3990 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin:

    Ztratit nemas co – uz to tady ctou jen 3 lidi. A ne zrovna casto……. 🙂

     
    Právě že to tak chci. Momentálně já nemám zájem aby byl Nezvědavec kdovíjak populární a aby sem psaly davy lidí a zrovna tak nemám zájem aby se sem nahrnula opět hloupoučká a módní anti-trumpovská propaganda.
     

    Schvalne zkus Leho misto tech osobnich utokua podrazu na tyden zrusit cenzuru a mazat jen osobni utoky

     
    Bohužel ale právě že jsi to byl ty, Mikine, kdo s těmi útoky začal (např. jak voliči Trumpa jsou hloupí, atd) a pak pokračoval neuvěřitelnými lži o mě, krakatitovi a Pražákovi. Ale pokud budeš psát normálně a slušně, příspěvek se zde objeví, tak jako tento. Ale jinak ne. A pokud konsistentně budeš psát k věci a slušně bez nadávek a výhružek, ban může být zrušen. A to se týká každého, Ben Hura nevyjímaje.
     

    Problem je v tom, ze Trump invazi do Iraku napred schvalil, pozdeji obratil a o cele veci lhal. Proste kam vitr, tam plast.

     
    Já nevím, kdy a jak Trump lhal. Pokud si myslíš, že ano, tak sem s citátem a odkazem. Pokud budu mít čas, odpovím. Ale jinak se jedná o prázdné mlácení slámy a o hloupou a populární anti-trumpovskou propagandu, která zde nemá místo.

    #3998 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin opět s nadávkami asi před čtvrt hodinou, takže vyjímám pouze velmi částečně:

    Konecne to z tebe leze. Nechces tady mit “anti-trumpovskou propagandu”. Ale to co je propaganda a co propaganda neni, o tom budes rozhodovat ty. A to co z komentaru pustis a co ne taky ty.

     
    Tak to bylo vždy od začátku Nezvědavce. Co je propaganda, o tom už jsme se bavili tolikrát, že to je rovněž mlácení prázdné slámy, na které už opravdu nemám čas, takže dnes naposled: když někdo napíše “Trump lhal” a tečka, tak to je propaganda, protože je to nezdůvodněné tvrzení a nepodpořené žádným argumentem. A pokud to sem bude někdo vylepovat pořád každý den pětkrát a to samé dokola jak ta zmíněná gramofonová deska, tak prostě nastoupí filtry a cenzura. Nedá se nic dělat a hlavně když to někdo nepochopí a bude neustále nadávat, vyžadovat patřičnou pozornost a urážet. Tohle už také zmińuji snad posté a mám toho zkrátka dost.
     

    Na iDnes to delat nemuzes a byl jsi tam pro smich a tak jsi odtam zdrhnul.

     
    Další krásný příklad Mikinovy argumentace kruhem, čili jinak řečeno, jeho přeskakující gramofonové desky. Kolikrát jsem zmiňoval a vysvětlil, že jsem odnikud nezdrhnul? Nemám prostě čas a ani chuť na Mikina, toť vše!

    #4003 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho vykasli se na troll Mikina.

    Radeji si prohledni dnesek na Pacifiku

    Dawn Blitz aviation operations

    The realistic, relevant training taking place during Exercise Dawn Blitz represents the full range of U.S. Navy and U.S. Marine Corps amphibious operations, including plenty of aviation integration. #BlueGreenTeam #AroundtheFleet

    Posted by U.S. Pacific Fleet on Wednesday, October 25, 2017

    #4014 Reply
    leho
    Keymaster

    Pravda, Krakatite, pravdu díš, Mikin je opravdu asi navždy ztracen a říkat si “co kdyby si dal k srdci co jsem zrovna napsal” je opravdu naivní a zbytečné.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 34 total)
Reply To: Reply #3981 in Požáry v Kalifornii
Your information: