Pro zamyšlení

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
  • Author
    Posts
  • #7290 Reply
    krakatit
    Guest
    #7291 Reply
    Daniela
    Guest

    No jo, vsude se najdou potizisti,
    Kentucky magor je jednim z nich.Ten si ale aspon pocina otevrene, ne jako socansti podvrataci, co se snazi zdiskreditkovat Trumpa tim, ze prekrucuji a zvelicuji jeho prohlaseni.Anebo se snazi rozhadat Trumpovu administrativu. Nic z tehle snahy se zatim, bohudik nepodarilo. Trumpuv “job approval” je stabilni. Ja jsem toho nazoru, ze cim vice do Trumpa busi, tim vice ma nasledniku. I kdyby mel nekdo vyhrady k Trumpove emocionalni vyrecnosti, pak staci nejake prohlaseni Hillary a americky volic je uvrzen zpatky do reality a stastny, ze v Bilem dome sedi Donald.

    #7298 Reply
    leho
    Keymaster

    Danielo, já si nejsem jistý, zdali tzv. “stimulus” je dobrá věc. Co když se zatím velmi omezená epidemie stane opravdovou epidemií a bude dlouhotrvající? Pokud se rozšiřování epidemie nezmírní a na podzim propukne opravdu v plné síle jako španělská chřipka, tak by mohlo dojít k celkovému kolapsu finančního systému, protože tisk bankovek populaci neuzdraví a hospodářství neobnoví. Ale na druhou stranu je klidně možné a nutno doufat, že se najde vakcína a epidemie se díky dalším opatření potlačí.
     
    Takže já nevím. Rozhodně bych nechtěl být v téhle době politikem…
     
    PS: Odfiltrovaný příspěvek Jirky Mikina Bíliny byl vskutku brutální. Něco takového nelze uveřejnit. Jeho mysl je opravdu velmi temná a zatím nevidím naději na zlepšení…

    #7303 Reply
    krakatit
    Guest

    Dobra syntheza –

    Posted by Michal Illich on Saturday, March 28, 2020

    #7304 Reply
    cetrtyyht
    Guest

    Jaky “odfiltrovany prispevek”, cenzore? Jako kazdy komunisticy ci nacisticky cenzor jsi Kulíšku slaboch, ktery se boji pravdy.

    #7309 Reply
    krakatit
    Guest

    #7370 Reply
    leho
    Keymaster
    #7399 Reply
    leho
    Keymaster

    Všiml si někdo, že lidé přestali umírat například na infarkty a mrtvice a téměř výlučně umírají na čínský virus? Je to nějaké divné:
     

     
    Jedno možné vysvětlení ale The New York Times nenabízí: Článek zmiňuje, že lidé nemocní plicními chorobami, což čínský virus je, často umírají na infarkty. Takže s největší pravděpodobností řada lidí, která umřela na infarkt a byla zároveň idenditikována jako pacient s čínským virusem, umřeli místo na infarkt na čínský virus. To samé s mrtvicemi.
     
    Problém tedy je, že neznáme chorobopisy umírajích na čínský virus. Jsem přesvědčen, že bychom byli velmi překvapeni. A možná po nějakém čase do statistik někdo určitě začne rýpat. O kolik je vyšší úmrtnost nyní díky čínskému viru než jindy bez viru? O tom se také nemluví…

    #7402 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho souhlas! Jediny co zustava je zmatek z rad reporteru. Lidi meho veku nejsou k odpisu kvuli Covid 19. Elexir mladi hledali uz alchymiste za dob Rudolfa II.

    Ted se bavim, ze se pokousi jedna vetev vyzkumu nasadit obranu za pomoci Viagry SMICH. Ono take s erekci je lepe umirat nez ze skucenim a hekanim.

    Jsem Falstaff ziju naplno.

    #7403 Reply
    krakatit
    Guest

    Dalsi zajimavost odstoupil Bernie, nebo ne?

    #7404 Reply
    krakatit
    Guest

    Dnes v horach Arizony ( jako kazdy tyden ) neco podobnyho zpivali horolezci na stitecch. Zajimavy zmatek a nadavky ze zahranici a odpoved z hor 🙂

    #7406 Reply
    leho
    Keymaster

    Jak známo, “Demokrati” co mají pramálo společného s demokracií, doufali a věřili, že bude pandemie s alespoň milionem mrtvých v USA pokud ne rovnou tři miliony s tím, že ty mrtvé hodí na Trumpa a pak vyhrají na podzim volby. Pak se odhadovalo 100 až 200 tisíc obětí. K dnešnímu dni má čínský virus na svědomí prý něco přes 16 tisíc obětí a to s tím, že třeba v takovém New Yorku nikdo neumírá na infarkty a mrtvice, ale pouze a jenom na čínský virus; viz můj předchozí příspěvek.
     
    Je to totiž výhodné. Doktoři a nemocnice dostanou na léčení čínského viru dotace zatímco na “obyčejné” léčení čehokoliv jiného dostanou pár drobných. To je ale tak trochu má pracovní konspirační teorie, že ano, která je ale podložená na určitých a zajímavých faktech jako třeba tento:
     

    How Honest is the COVID Fatality Count?


     
    Situace s virem je nyní taková, že v USA téměř určitě nebude víc než několik desítek tisíc obětí i s těmi infarkty a mrtvicemi, což se rozhodně nekvalifikuje na pandemii. Evidentně Trump “Demokratům” co mají pramálo společného s demokracií zase pěkně vypálil rybník. Anebo to byl čínský virus který zklamal?
     

    Shocker: Politicians Position Themselves for Re-Election

    #7410 Reply
    krakatit
    Guest

    Jak jsem ti leho davno rekl….. byli jsme vojaci Spojenych statu, to neni moc …. ale je to zaroven nekonecne mnoho!
    Kdyz jsme v 67 se vraceli, na nektere jednotky chatra plivala, ta chatra si v DC zaridila synekury (Kerry, Clinton atd.) v Hollywoodu kasicku.
    Platili jsme to my, at danema nebo zivoty.
    Pred par lety se to obratilo a je bezny ze lidi se kterymi se setkas ti dekuji za sluzbu.
    Ze chatra se snazi dostat zpet, je videt. Jenze ovladani lidi za pomoci novinaru a vymahani za pomoci byrokracie uz nepracuje. Amerika – Spojene staty jsou vsechno jine nez se zoufalci snazi sugerovat, vcetne vyuziti epidemie. SMICH nic vic.

    #7424 Reply
    leho
    Keymaster

    Před časem jsem slíbil, že na Nezvědavci občas publikuji články z nedoceněného emigrantského časopisu Západ. Zde je jeden z nich: https://nezvedavec.org/sazka-1/
     
    Podle mne tohle je skvělé pro tuto diskuzní větev zvanou “Pro zamyšlení”, jelikož článek z roku 1979 má mnoho co říci dnešku, zvláště co se týče marxismu.

    #7433 Reply
    krakatit
    Guest

    Pozdrav z Kanady SMICH!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 34 total)
Reply To: Reply #7303 in Pro zamyšlení
Your information: