Proč Trump vyhraje i další období

Home Forums Diskuze a fórum Proč Trump vyhraje i další období

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Author
    Posts
  • #6666 Reply
    krakatit
    Guest

    Chapu, ze pro pomocneho delnika Mikina to je nesmirne slozity, mozna mu to manzelka ujasni – SMICH.

    #6668 Reply
    Mikin
    Guest

    Nemas to lehky, komunistickej tlustochu. 🙂

    #6672 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, s kým to komunikuješ? Nikoho tlustého zde neznám a tím méně komunistického tlusťocha. A pak nechápu, proč se nepřihlásíš pod svoji obvyklou přezdívkou. To se za toho Mikina stydíš? Nebo se stydíš za své výlevy? Jo, to by jsi se stydět rozhodně měl…

    #6674 Reply
    Mikin
    Guest

    Uz pises vsechny komentare sam, komunisto?
    Mimochodem, dneska dostal tvuj nacek pekne na frak. 🙂

    #6676 Reply
    leho
    Keymaster

    S kým tedy komunikuješ? S americkým vojákem, československým emigrantem, kterému rodinný příslušník zahynul v komunistickém kriminále asi těžko, že ano. Jakého nácka máš na mysli, to mě tedy taky podrž. Trumpa asi. Jak ten Trump může být nácek, to fakt nevím, když nemáme žádné koncentráky a Kongres pořád jakž takž funguje. A že je to jenom jakž takž je vina “demokratů”, kteří nemají s demokracií vůbec nic společného hlavně proto, že se snaží už od roku 2016 zvrátit výsledek právoplatných voleb.
     
    Jirko, zkus to ale slušněji a přihlaš se jako Mikin. Stydíš se asi, viď, a máš za co. Tohle tady asi dlouho nenechám, protože mám pocit, že nadáváš do komunistů asi mě. Ale alespoň jsi opustil svoje patetické vykání…

    #6677 Reply
    Kikinos
    Guest

    Zdravím, dlouho sleduju, fandím, poprvé píšu.
    Rád bych doporučil Jyrku kompletně ignorovat.
    Jeho cílem a potravou jsou nadávky a nenávist.
    Je naprosto jedno jaká je odpověď. Ta pro něj znamená kontakt se světem, jiny než nenávistný neumí a není naše práce ho živit a držet při životě. Ani ze staré známosti. Není poslední koho Yukon pohltí. Dík za pozornost.

    #6678 Reply
    krakatit
    Guest

    Jestlize Trump ma odpurce stejne kvality, jako zdejsi kanadsky mluvci od Yukonu, pak nemusi mit starost o znovuzvoleni.

    #6679 Reply
    leho
    Keymaster

    Zdravím, dlouho sleduju, fandím, poprvé píšu.
    Rád bych doporučil Jyrku kompletně ignorovat.
    Jeho cílem a potravou jsou nadávky a nenávist.
    Je naprosto jedno jaká je odpověď. Ta pro něj znamená kontakt se světem, jiny než nenávistný neumí a není naše práce ho živit a držet při životě. Ani ze staré známosti. Není poslední koho Yukon pohltí. Dík za pozornost.

     
    Redakce Nezvědavce rovněž zdraví. Že Jirka je to co je, to je jasný. Ale já mu odpovídám z jiného důvodu: on reprezentuje velkou část veřejnosti, která smýšlí naprosto stejně a ani moc nezáleží na vzdělání, i když to v jeho případě hraje velkou roli. Minulou středu jsem byl s manželkou na recepci výstavy starověkkých egyptských papyrusů v na univerzitě v Berkeley a měl jsem tu čest promluvit s jednou velmi váženou profesorkou odbornicí na střední Evropu období reformace a renesance. Rovněž byla hodně švihlá TDS, téměř neuvěřitelné, ale nenadávali jsme si, samozřejmě. Tož tak, prozatím…

    #6680 Reply
    Mikin
    Guest

    Pokud jste cetari zrusil svoji komunistickou cenzuru i krysi zasahy do komentaru, bylo by lepe to i s nalezitou omluvou uvest na titulni strance.

    #6682 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirko, asi jsi mi nerozumněl, takže to zkusíme jinak:
     
    1. Přihlas se pod svoji původní přezdívkou abych neztrácel zbytečně čas ji měnit. Protože když mám lepší věci na práci, tak tvůj příspěvek hodím rovnou do spamu a nebudu se s tebou vůbec párat. Jsi úplně stejný jak svého času spamující zvědavci ze Stworových diskuzí. To tě nenapadlo?
     
    2. Pokud od někoho něco chceš, oslov ho normálně tak jak jsi dotyčného vždy oslovoval a nepoužívaj jinotajů. Ježíš Kristus rozhodně nejseš a nejen proto tvá přání zůstanou zřejmě nesplněna. Není mi známo, kdo je tu nějaký četař. Já to rozhodně nejsem.
     
    3. Komunistická cenzura se nevyznačuje filtrováním nadávek a vyhrožování. V jednom případě jsi vyhrožoval dost brutálním násilím, takže nejenom proto jsi to ty, kdo by se měl především omluvit.
     
    Takže když se budeš chovat normálně, příspěvky ti nikdo nebude měnit a ani s nimi jakkoliv jinak nakládat. Takhle ale pokud jsou zde ponechány tak pouze a jenom proto, aby jsi posloužil jako odstrašující příklad zákeřné nákazy TDS.
     
    Jenom se na sebe podívej: napřed tykáš a nadáváš někomu do komunistů a rudohnědců, teď zase vykáš a oslovuješ nějakého četaře, pes aby se v tom vyznal. Zkrátka se normálně chovej, nenadávej, nevyhrožuj a nic se nebude dít. Rovněž po tobě ani nechci žádnou omluvu, i když by byla více než na místě…

    #6687 Reply
    hehohohoho
    Guest

    Pekny vyprask jste dostali od Lt. Col. Vindmana, vlastizradna rudohneda luzo. 🙂

    #6688 Reply
    Kikinos
    Guest

    Díky za odpověď. Nemyslím si, že v době, kdy si každý blbec, vygoogluje potvrzení vlastní pravdy, je ještě diskuze možná.
    Zajímá mě však všeobecná nálepka fašistů, rudohnědé lůzy, apod.
    Jak to Jyrkovi do sebe zapadá?
    Vycházím ze zmateného názoru novodobé levice (tedy i antify), že fašismus a pravděpodobne i nacismus je ultrapravice (nesmysl),ale jak k tomu příjde nálepka ‘rudohnědá lůza’?
    Kdo to je? Marxisti? Demokrati?
    Berte jako úvahu psanou na telefonu, tedy omezenou 😀.

    #6689 Reply
    Kikinos
    Guest

    Díky za odpověď. Nemyslím si, že v době, kdy si každý blbec, vygoogluje potvrzení vlastní pravdy, je ještě diskuze možná.
    Zajímá mě však všeobecná nálepka fašistů, rudohnědé lůzy, apod.
    Jak to Jyrkovi do sebe zapadá?
    Vycházím ze zmateného názoru novodobé levice (tedy i antify), že fašismus a pravděpodobne i nacismus je ultrapravice (nesmysl),ale jak k tomu příjde nálepka ‘rudohnědá lůza’?
    Kdo to je? Marxisti? Demokrati?
    Berte jako úvahu psanou na telefonu, tedy omezenou 😀.

    #6690 Reply
    krakatit
    Guest

    Lidoovy vypravec {rudohneda luza), to ma ponekud vymazany, patrne jeho znalost anglictiny je znacne omezena. SMICH

    #6691 Reply
    Mikin
    Guest

    Velvyslanec Sondland rekl pravdu. Co ted, rudnohnedi priznivci organizovaneho zlocinu? 🙂

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
Reply To: Reply #6674 in Proč Trump vyhraje i další období
Your information: