Severní Korea: Bude válka?

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Severní Korea: Bude válka?

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #3697 Reply
    leho
    Keymaster

    Já nevím, 50-50, podle mne. I když to vypadá blbě, ale hlavně pro Jižní Korejce popřípadě Japonsko. Pokud se nic neudělá, bude to špatně, Kimovi to dodá více odvahy a drzosti. Pokud se udělá, zase špatně, jelikož nic není horšího, než nukleární konflikt. Hmmm…
     

     
    PS: Tématu se rovněž věnují na iDnes: Vyčerpali jsme možnosti OSN. Problém s KLDR řešme vojensky, volají USA

    #3696 Reply
    krakatit
    Guest

    Domnivam se, ze pristi tyden dojde k neprijemnym krokum, ktere zahaji Trump na pude OSN. USA je v prostredi ktere by se dalo nazvat “oblezeni”
    a) Severo korejsky “rocket man (blazen)” provokovany Iranem a Ruskem za “nezucastnovani se Ciny”
    b) Naprosto neschopny spojenec EU a s tim i organizace NATO. Anglie pod tlakem emigracniho etnika ze stredniho vychodu.
    Pokud opravdu preda DoS reseni situace gen. Mattisovi je to signal, ze OSN je pro vsechny pripady pro USA zbytecna organizace, zbytecna financni zatez.
    Jsme ve velmi citlive svetove krizy se kterou Trump ma pramalo co delat, ovsem “mic je v jeho siti”.
    Reseni muze byt velmi drasticke.

    #3700 Reply
    leho
    Keymaster

    Krakatite, doufám, že nevadí, že jsem přesunul tvůj příspěvek sem. Myslím, že se poněkud nehodil do tématu nukleární fyzika a o omylu Einsteina…

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Reply #3696 in Severní Korea: Bude válka?
Your information: