Stanné právo je neobhajitelné

Home Forums Stanné právo 2020 Stanné právo je neobhajitelné

 • This topic has 3 replies, 1 voice, and was last updated 1 year ago by George.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Author
  Posts
 • #7499 Reply
  leho
  Keymaster

  Zde je srovnání se Španělskou chřipkou a některými ostatními chřipkovými epidemiemi: How US COVID-19 fatalities compare to worst flu seasons
   
  Zajímavé srovnání statistik v médiích a CDC (Center for Disease Control):
   

  Coronavirus Death Counts Reported by Media Outpace Actual Deaths Reported Per CDC By Nearly 29,000


   
  Jeden z nástrojů fašistické levice je omezení přístupu ke komunikaci tak jako to bylo v minulosti s tím rozdílem, že dříve to byl tisk, rádio a televize, dnes se jedná o sociální média:
   

  BREAKING: Conservative Superstar CANDACE OWENS Is Suspended from Twitter! – After Challenging Tyrannical Michigan Governor Gretchen Whitmer!

  #7510 Reply
  leho
  Keymaster

  Převzato odjinud:
   
  Koronavirová krize potrvá tak dlouho, jak dlouho bude udržitelná v hlavách lidí.
   
  Jak budou v hlavách lidí více a více sílit pochybnosti o její opodstatněnosti a účelovosti, tak se bude sama vytrácet, až najednou zmizí zcela.
   
  Zůstanou jen následky všech devastujících opatření.
   
  Zjevně tak už nebude líp, ale naopak zjevně bude hůř.

  #7511 Reply
  leho
  Keymaster

  Továrna na dezinformace dnešních médií v podobě článku na Lidovkách: Je to fašistická stránka, píše konspirátor Icke o Facebooku. Ten mu za dezinformace o koronaviru smazal účet
   
  Jak se to tedy dělá:
   
  Prostě se napíše klikací titulek a k tomu článek o nějakém totálním mimoňovi, který se pak zařadí do stejného pytle s ostatními pochybovači a kacíři, kteří ovšem už žádní mimoni nejsou a mají pravdu.
   
  Jedná se například o doktory z kalifornského Bakersfieldu, kteří poskytli interview s místní filiálkou ABC. Video mělo hned po uveřejnění přes 5 milionů shlednutí, což YouTube s větším či menším úspěchem také soustavně maže.
   
  Zrovna tak Twitter zrušil účet velmi populární černé republikánské aktivistky Candace Owens, která je jedna z nejhorších kacířek zpochybňující opatření proti čínskému viru.
   
  Tihle se tedy dají do stejného pytle s britským mimoňem stejně jako propaganda KSČ dávala do stejného pytle disidenty Charty 77 s vrahy z Wólstrýtu…

  #7591 Reply
  George
  Guest

  Exactly right on Leho. Tahle chripka potrva tak dlouho jak demokrati potrebuji. Radi znici ameriku kdyz znici presidenta. There is nothing serious about this “epidemics”. Usually more people die because of regular flu. will get back soon

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Reply #7591 in Stanné právo je neobhajitelné
Your information: