Vlaštovička v USA Today

Home Forums Watergate 2.0 Vlaštovička v USA Today

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #1361 Reply
    leho
    Keymaster

    Nad Watergate 2.0 jsem se zamýšlel ve spojitosti se lhaním Susan Rice na hlavní stránce Nezvědavce zde. Aféra, nebo spíše celá dlouhá řada afér, se pomalu dostává na povrch už i do hlavních médií, viz článek v USA Today Was Obama administration illegal spying worse than Watergate? Toť ona vlaštovička.

     

    Ukazuje se, že jsem měl (zase) pravdu. Doufejme, že Trumpova administrativa a Kongres se nezaleknou věci napravit. Přeci jenom úniky informací, i když vesměs domnělých a nedůležitých, mají potenciál paralyzovat zákonodárné procesy a fungování státu…

    #1368 Reply
    krakatit
    Guest

    Leho – nemohl bys udelat zvlastni odstavec pro “kapitana/nemesis/kocoura, po2domi/ gluma” (pripadne jejich jinych nicku) kde bych si s nima vymenoval lichotky a tim se neobtezovali jini diskuteri?

    #1657 Reply
    Prazak
    Guest
    #1743 Reply
    leho
    Keymaster

    krakatit:

    Leho – nemohl bys udelat zvlastni odstavec pro “kapitana/nemesis/kocoura, po2domi/ gluma” (pripadne jejich jinych nicku) kde bych si s nima vymenoval lichotky a tim se neobtezovali jini diskuteri?

     

    Já myslím, že to není třeba. Já bych doporučoval bohulibější a konstruktivnější činnost. Vysvětlovat komunistovi či jinému ne příliš respektovanému individuu je, podle mne, házením hrachu na zeď…

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Reply #1368 in Vlaštovička v USA Today
Your information: