VTIP STOLETÍ!

Home Forums Diskuze a fórum VTIP STOLETÍ!

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
  • Author
    Posts
  • #6556 Reply
    krakatit
    Guest
    #6569 Reply
    kiinffb
    Guest
    #6573 Reply
    leho
    Keymaster

    …pokud vím, předchozí video je míněno pro našeho yukonského mudrce…

    #6574 Reply
    GEORGE
    Guest

    ahoj “nezvedavci”. Jo Hillary can be funny. What she does not say is that she did not only lost the electoral college but also popular vote when dead voters, illegal voters and other cheating of democrats is considered. We have a big vote in Canada tomorrow. Trudeau, the marihuana soy boy, must go and I am quite sure that he will loose. He is amazingly incompetent and if he stays it will be the same disaster as if one of the crazy democrats would win in USA. Zdravi Jirka

    #6575 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj George, jejej, to máte už zítra? No už se těším až mudrc Yukonský uveřejní expertní analýzy kanadských voleb v diskuzích na iDnes. Jménem redakce Nezvědavce držím palce ať sluníčko TruDope vypadne!

    #6582 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin:

    Komunisticky **** George si byl jisty, ze to Trudeau projede. Zklamani prevelike. Nic neni trapnejsiho nez cesky parazit zijici v Kanade, ktery podporuje Trumpa.

     
    Komunistický nedouk s pouhou devítiletkou v hluboké totalitě od Yukonu Jirka Mikin Bílina si byl jistý, že Trump nemá v roce 2016 ve volbách šanci a dodnes se s tím nesrovnal.
     
    A to ještě kromě faktu, že Justýnek je neuvěřitelné hovádko, což je rovněž obrázek dnešní Kanady a jeho voličů.

    #6595 Reply
    krakatit
    Guest

    Obama je kontraverzni osoba. Vlastne dusledek toho, ze Hillary Clintonova se objevila jako kandidat, ktery nemel sanci stat se prezidentkou USA. Kdyz opomineme podezrele misto narozeni B. Obama, zjistime ze jeho “start up” byla zalezitost elity demokraticke strany. Zde, kdyz senator Ried hledal rychle jak vyplnit misto Hillary Clintonove (velmi nepopularni) narazil na mladeho politika, ktery mohl odpovidat vizi John Kennedy 60 let. Veskera levicova elita pocinaje Hollywoodem az do kuloaru na Kapitolu zahajila masaz publika smerem – mame noveho Kennedyho. Obamuv cas se naplnil a jeho politicti sponzori zmizeli. Ovsem masinerie – Hollywood, novinari a statni urednici zustavaji. Nenavist, kterou nepokryte deklaruji k Trumpovi, neni jen nenavist k osobe, ale bezmezny vztek, ze radovy volic neposlechl jejich vyzvy a volil smerem, ktery nepredpokladali a nechteji. Je ted otazka zdali radovy volic podlehne masazi demokratickych (ale i republikanskych) elit a bude volit koho mu predlozi. Zatim nemaji osobu schopnou Trumpovi odtahnout volicskou zakladnu. Budoucnost pristi rok ukaze, kterou stranu, nejen politickou ale spolecensko ekonomickou, Amerika zvoli.

    #6597 Reply
    Blackhole
    Guest

    “strana kterou Amerika zvoli” ??!?? Haha, odkdy Amerika nekoho kdy volila?? Volby v Americe jsou pouhou TV-show.

    #6598 Reply
    krakatit
    Guest

    #6602 Reply
    George
    Guest

    Jo, tak se musim podrobit znicujici sebekritice, ze jsem spatne predpovidal vysledek voleb v Kanade. No nic, aspon ze v USA to funguje. U nas se bude volit do dvou let zase, nebot Marihuana Trudeau ma ted jen minority government.problem je, ze nas stoji kazdy den miliony$ v lost revenue in gas, foreign invasion, general economy atd. Platime uz ted tzv. CO2 taxes, global warming transfers apod. to se odrazi nejen v cene paliv, ale chain reaction vede k cenam jidla, materialu, vseho. proste nas pitomec neni ekonom. Jirka

    #6607 Reply
    leho
    Keymaster

    George, v tvém případě tě sebekritika nijak neomlouvá. Yukonský mudrc by tě postavil ke zdi jako zrádce při první příležitosti. Ale jelikož se nachází na dalekém severu, nemáš se čeho obávat…

    #6608 Reply
    jyrikih
    Guest

    Tobe uz komunisto z toho Trumpa docista jeblo.

    #6611 Reply
    leho
    Keymaster

    Ahoj Jirko, já jsem se kvůli volbám roku 2016 kamarádů nezřekl, nenadávám jim a nevyhrožuji brutálním násilím. To děláš ty, takže jeblo především tebe. Redakci Nezvědavce nesmírně těší, že ho neustále obšťastňuješ svými návštěvami i když kvůli vulgaritě tvých příspěvků skončí většinou ve spamu. Ale tvůj přístup je jinak sem otevřený a tenhle příspěvek byl už lehce za hranou, ale přesto ho zde nechávám. Jistě oceňuješ!
     
    PS: Je docela zajímavé, že tvé reakce jsou téměř shodné svého času s reakcemi Vladimíra Stwory, budiž mu země lehká. Jak o mne tak brutálně lžeš v diskuzích iDnes aby jsi zakryl svoji nízkou inteligenci a nedostatek vzdělání je svým způsobem fascinující. Fašouni a komouši jsou všichni stejní…

    #6620 Reply
    leho
    Keymaster

    Jirka -Mikin- Bílina:

    Nikdy jsem vam cetari nevyhrozoval, …

     
    Vlastně pravda, ty jsi nevyhrožoval přímo mě, ale někomu jinému, který je rovněž můj velmi dobrý kamarád, takže to je jako kdyby jsi vyhrožoval mě. Sorry, ale zbytek ti Jirko nepustím, piš slušně. Kdybys takhle psal na iDnes, rychle s tebou skončí.
     
    Jirka -Mikin- Bílina:

    Vymyty ***, ktery cenzuruje svuj vlastni blog, zase tak moc soucitu nezasluhuje

     
    Jirko, především když pořád tak brutálně nadáváš, nic jiného mi nezbývá. Na iDnes jsou ještě daleko přísnější. A proč bych si měl zasluhovat nějaký soucit? Bohužel, nerozumím tvým myšlenkovým pochodům a pochybuji, že jim kdy budu rozumět, když ty buď nejsi schopen nebo se ti nechce cokoliv objasňovat…

Viewing 14 posts - 1 through 14 (of 14 total)
Reply To: Reply #6595 in VTIP STOLETÍ!
Your information: