Vzestup nového média: Epoch Times

Home Forums Všeobecné fórum. Zkrátka, cokoliv Vzestup nového média: Epoch Times

  • This topic has 3 replies, 2 voices, and was last updated 4 years ago by Kikinos.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #6555 Reply
    leho
    Keymaster

    Já sleduji Epoch Times zhruba dva roky a nikdy jsem si nebyl jistý, co je to za lidi, kdo je vlastní, atd. Tušil jsem, že mají něco společného s Čínou, ale jelikož Epoch Times jsou silně protičínští, tak jsem si nějaký čas myslel, že se asi jedná o Taiwanské nebo Hong-Kongské Číňany.
     
    Mýlil jsem se. Zhruba v polovině srpna tohoto roku na Epoch Times tvrdě zaútočily tradiční média kvůli jejich pro-trumpovskému zpravodajství a rovněž v tu samou dobu jejich Facebook účet byl zrušen rovněž kvůli financování přílišného množství pro-trumpovských inzerátů. Rovněž původ Epoch Times byl napadán, jelikož se jedná o čínské antikomunistické disidenty sekty Falung Gong.
     
    Takže jsem byl rád, že jsem narazil konečně na dobré zpravodajské médium, kterému se dá věřit. A zvláště když ultralevicový kanál The Young Turks je označil za sprosté antikomunisty a sektáře, to pak potvrdilo správnost volby a potvrzení skutečnosti, že se jedná o nové médium, kterému se opravdu dá věřit. Takže zde jsou Mladí Turci o Epoch Times:
     

     
    A zde je reakce Epoch Times na nařčení zmíněných Mladými Turky a v hlavních médiích:
     

     
    A pro úplnost zde je původní propagandistický a lživý útok MSNBC na Epoch Times:
     

    #7220 Reply
    leho
    Keymaster

    Jedinečné interview na American Thought Leaders od The Epoch Times. Zajímavé srovnat TYT a MSNBC se svými exkluzivními reportážemi o zákeřnosti skutečných novinářů a nového média:
     

     
    Momentální stav virusu:
     
    https://www.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

    #7222 Reply
    Mikin jako cetaar Kukkckkulin
    Guest

    No a mas to, rudohnedy eunuchu. Zavedl jsi znovu cenzuru a povidas si tady sam se sebou. Silne to pripomina onanii. 🙂

    #7225 Reply
    Kikinos
    Guest

    Připominá ti to onanii? Tak jo, no. Co ti ještě připomíná onanii? Medvědi, hliněná podlaha, žena, lesy, tramping, pohled do zrcadla? Di ty zastydlá puberto.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Reply #7225 in Vzestup nového média: Epoch Times
Your information: