Začínáme!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
  • Author
    Posts
  • #5030 Reply
    krakatit
    Guest
    #5031 Reply
    Ohlen
    Guest

    Ne zacatek to neni. Je to pokracovani bububu. Napred Trump zavolal Putinovy, kde to ma vyklidit, jako posledne a pak vypalil 100 mil. dol. na prazdne hangary, v lepsim pripade s vrakem nefunkcniho letounu. Uz jsou hlaseny temer nulove skody. Asadd se tomu jako posledne jen zasmeje a svet Trumpovi tez. Pokud nebudou zasazeny ruske letecke zakladny, tak je kazdy utok naprosto bezpredmetny. A neco takoveho, by Doanald svemu kamosovi neudelal.

    #5058 Reply
    leho
    Keymaster

    Já bych spíš řekl, že se začalo už 8. listopadu 2016.
     
    Doufám, že nevadí, že byly odstraněny nesmysly a vulgarity pacienta z Yukon Territory těžce postiženého trumpofobií …

    #5063 Reply
    Prazak
    Guest

    urcite nevadi ba i post ohlen se zda ze stejneho mista, je uzasne, jake znalosti maji nekteri lide nikdy neslouzici u US Army o US Army nebo Navy chovani 🙂 ba i vedi, jake cile byly zasazeny a jak dulezite ty cile byly, proste urcite na urovni nejmene generalu primo v battle stabu:-)
    Co mne trosicku mrzi, ze sem chodi hlupak nadavajici nam do hnědočervených, je skoda, ze jsem toho hlupaka mel srdecne rad, mohl sem duverovat kamaradum, kteri ho znaji ….

    #5064 Reply
    krakatit
    Guest

    Treba ma Mikulin politicky angazovanou manzelku – #Metoo, tak si to sichruje kde se da?

    Prazaku vcera jsem na tom kopci do vecera premejslel o tve rade, najit si nejakyho sherpu….. treba Mikulin si bude potrebovat prividelat, tak bych ho na to misto angazoval, spolu s oslem z Hornblow ranche!

    #5065 Reply
    Prazak
    Guest

    tomu bych krakatite neduveroval, v zachvatu hnevu by te mohl svhnout ze skaly, vypada sice mirumilovne, ale bude to mozna jen pretvarka, jinac ze tveho uhlu pohledu se zda, ze si myslis o zdejsim blbovi, ze je pussywhip …. no dost mozne…mozna to bude take koho chleba jis toho pisen zpivej 🙂

    #5067 Reply
    Daniela
    Guest

    Ale no taaak panove. Being a pussy whip is an honor. 🙂 —-a to nejmensi provineni Mikokanuka.
    Tenhle mentalni kolotoc by nevydrzel ani kun, natoz lehce labilni jedinci. Kolikrate, vybicovani levicackymi liberaly , plni plane nadeje se uz uz citili u cile a napjate ocekavali zpravu, ze bude zradny Trump odhalen a konecne odstranen.. Zaclo to s Comey. Mesic za mesicem, velke nadeje a zase nic. Mesic za mesicem, po hysterickem ocekavani padu Trumpa opetne jejich pad na papulu, pac ptacek zase uletel.
    Pamatujete se na tu davnou reklamu na baterky, jak ruzovy Energizer Bunny keeps going a going, – tak nejak mi pripada Trump. I republikansti seniori-poslanci, padaji vlevo vpravo, televizni celebrity, ba nekdy ani Trumpuv kabinet nevydrzi.
    Ted jsem se zase smala pri CNN, kdyz Trump oficialne prohlasil, ze nebude na Rusko uvalovat dalsi sankce. Ta komentatorka nevedela, co na to rici, byla zmatena a jen, ze “I don’t understand”, protoze chudinka jeste predtim informovala jeji ovecky o sankcich proti Rusku a rozebiralo se to, jako ze to neni pro Ameriku dobry tah a Trump je spatny politik. No a pak, kdyz se medialni prostredky vyradily v kritice sankci, tak sankce jako ze nebudou. Ted, po tom kafrani, kritizovat ne-sankce, to uz dost dobre nejde, CNN divaci jsou sice hloupi, ale ne az tak blbi. Takze komentatorka nerozumi 🙂 Jak pisi, tyhle kolotoce nevydrzi slabe natury a pak jim praskaji mozkove zilky…

    #5068 Reply
    Prazak
    Guest

    Jestli budes Danielo zlobit, tak ti privezu burku a budes ji muset nosit 🙂 Mikulik je sikulik 🙂 proste stejne jako Stwora ma informace ze zdroju nam nepristupnych, takze vi, ze “Dondik ucinil to ci ono spatne” protoze on sikulik by to preci vsechno udelal uplne jinak, no a jak, do toho nikomu nic neni. Pussywhip mila Danielo je neco jako podpantoflak takze nic lichotiveho, chlap, ma byt chlapem, chlapem se ovsem nestane ten, který zabíjí zver kolem sebe a zvatla kraviny, aby se zalibil sve choti. Chlap je ten, ktery ma sice svuj nazor, ale neurazi ty, kteri maji nazor jiny, chlap je ten, ktery pomůže kazdemu v nouzi at je to pritel nebo nepritel, a hlavne chlap je ten ktery ma koule byt sam sebou a nenuti ostatní aby byli jim..
    Chlap na rozdil od zenske nefnuka, ze to nebylo po jeho prani a svet se netoci kolem jeho pupku, no a chlap urcite neni ten ktery trpi pocitem menecenosti jako nas Mikulik. Je to osud byt Brnak 🙂

    #5086 Reply
    leho
    Keymaster

    Pražáku a Danielo, že různí lidé jsou z různě jiného těsta, to víme. My je posuzujeme podle našich zkušeností a srovnáváme každého nového, koho potkáme podle těch, které jsme v minulosti potkali anebo o kterých jsme slyšeli či četli. Ale kolikrát se nám do cesty postaví jedinci, kteří se vymykají všem našim předchozím zkušenostem a my se divíme, jak je tohle možné i když víme, že možné je všechno a co to všechno obnáší. Zároveň ale víme, že víme prd. Jak vědci o globálním oteplování tak my o tom všem ostatním včetně těch lidiček okolo.
     
    Určitě nemá cenu s Yukonským podivínem ztrácet čas, i to víme a přesto se neustále divíme a pořád filozofujeme, což nikam nevede. Podobně jsme takhle filozofovali nad Stworou a na co jsme přišli? Tolik času jsme tím strávili a přišli pouze na to, že je to blb, se kterým se nedá nic dělat, tečka. Ale Nezvědavec zase není tak úplně marný i když je inspirovaný blbem, takže…
     
    Možná ale je tu naděje a ta spočívá v tom, že je mezi námi a Yukonským podivínem či Stworou jeden malý ale fundamentální rozdíl: že si uvědomujeme, že prd víme. Ti, co si myslí, že ví všechno, vždy byli, jsou a budou ten největší problém…
     
    PS: Ohledně fašismu jsem ti, Pražáku, odpověděl zde: https://nezvedavec.org/facebookovy-humbuk/ Z nějakého blbého důvodu tvůj příspěvek čekal na schválení. Teď už by to mělo fungovat…

    #5091 Reply
    Prazak
    Guest

    dik Leho, zajisté nektere veci nefunguji jak tady tak v jinem systemu, ku prikladu hlídacímu psu jsem dal bye bye, take me prispevky čekali na zverejneni, ovsem v jejich pripade je neznam a jako kazdy platek na webu pomalinku ale jiste zacina byt formovan jako parta neceho priznivcu a neceho nepriznivcu. No a protoze “tam” pisi https://hlidacipes.org/tajemny-pan-mynar-a-spol-proc-je-dobre-vedet-kolik-na-hrade-berou/ hlavne ti novinari, kteri si mysli, ze jsou nestrani, prestal sem se namahat prispivat mojim 2 cents nazorem. Diskuze jsou tezke moderovat, vždy se najde chytry muz jako ku prikladu Mikin, ktery naprosto veri, ze jeho informace a jeho logika je ta prava nefalsovana. Rozdíl ku prikladu mezi Dondikem a Mikulinem je uzasny, asi jako bezdomovec nadavajici milionari. Urcite ten bezdomovec ma vysvetleni proc je bezdomovec a proc mu tem milionar dluzi odpoved 🙂
    Co je svet svetem tak to chodi az se mnoho bezdomovcu spoji a udelaj s milionaru bezdomovce:-)

    #5092 Reply
    krakatit
    Guest

    si s Mikulou vzdycky vzpomenu na divenku ze stareho ceskeho filmu – Prave zaciname – zvanou “rozumbrada”.

    Jenze, bez Mikulina by to tady bylo mrtvy. Leho honi dodelat skolu, Prazak buduje pojizdnej domov, Daniela slechti nemovitost …. a ja vetsinou otravuju pitomejma otazkama na anthropologickych prednaskach.

    Ergo zaplatpanbuh za Mikulina.

    Mimochodem zaznamenal jsem, ze je v Kalifornii hnuti za rozdeleni statu na tri staty. Nedopatral jsem se zdali je to konstitucne mozny, ale uz ted antiDonici rvou jako bejk, kdyz z nej delaji vola.

    #5093 Reply
    leho
    Keymaster

    Ne, krakatite, nesouhlasím, že by Mikin by zdejší diskuzi nějak obohatil. Kdyby jsi četl, co napsal včera, určitě by jsi mi dal za pravdu. Já ho někdy lituji, je stále agresivnější a vulgárnější a dává stále menší smysl. On se úplně zbláznil a s bláznem nemá cenu se bavit, leda že by člověk byl psychiatr…

    #5095 Reply
    krakatit
    Guest

    co ti mam Leho ric? Mikulin je bud pripad pro psychiatra, nebo vzteklej primitiv. Mel by se vratit do Brna, tam takovych “milicionaru” jako je on je hafo.

    Me je lhostejnej.

    Zajimavejsi je nez Mikulinovi blaboly, vcerejsi ukaz na Phoenixem. Bud UFO nebo AF space sondy. Melo to ohromnou pruletovou rychlost a nekolikrat zaznamenali svetelne kuzele. Dano, mozna ze se prece jeste na ty ufouny priletis podivat 🙂

    #5096 Reply
    leho
    Keymaster

    Krakatite, jedno ani druhé se nevylučuje. Případ pro psychiatra a vzteklý primitiv, který nechápe, že se svoji devítiletkou vystudovanou za hluboké totality nesnědl Šalomounovo lejno.
     
    BTW, jednu školu jsem dodělal už před pár lety, další dělám teďka a na další si brousím zuby. Mám k čerpání několik desítek tisícovek USD z GI Billu a studovat je daleko lepší, než chodit jako blbec do práce. Sice také trochu pracuji, ale jenom trochu a jenom když se mi chce a nikoliv manuelně, samozřejmě.
     
    Jinak řečeno, můj americký sen se plně materializuje. Netušil jsem, že život může být tak skvělý a žádní Mikinové ho nepokazí!
     
    Doufám, že mi bude odpuštěno, jelikož si rovněž uvědomuji, že jiní nejsou na tom zdaleka tak dobře a ne vlastní vinou…

    #5099 Reply
    Prazak
    Guest

    Mikulinuv zivot v cizine

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 19 total)
Reply To: Reply #5096 in Začínáme!
Your information: