Zadost o omluvu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Author
    Posts
  • #3266 Reply
    mikyn
    Guest

    Byl jsem jak zde, tak na iDnes cenzorem **** krive obvinen z toho, ze jsem vyhrozoval jemu i Prazakovi “zabitim”. Nic takoveho jsem pochopitelne neudelal. Myslim proto, ze by byla namiste omluva.
    Jak za tato kriva obvineni, tak za urazky od Alojze Vohanky. I za ty totiz nese coby cezor odpovednost.

    #3273 Reply
    leho
    Keymaster

    Žádný Alojz Vohanka sem nikdy nepsal a vydavatel nemá odpovědnost co kdo napíše. Tak je to u nás v USA, v Kanadě to je možná jinak. To za prvé.
     
    Za druhé, Mikine, ty jsi nevyhrožoval zabitím, ale násilím a je klidně možné, že si to nepamatuješ nebo jsi to jako vyhrožování nevnímal. Ale ten samý den co jsi to napsal jsi to přiznal na iDnes a to mi stačí.
     
    Na místě je naopak omluva za spamování Nezvědavce a všechny ty lži a pomluvy o mě, Krakatitovi, Pražákovi a jiných. A na iDnes o mě jako že jsem nedosáhl jiné hodnosti než četař a pod. Ale k tomu asi těžko dojde, že ano…
     
    PS: Doufám, že Mikin nic neprovede a nikomu nic neudělá takovým způsobem, že by způsobil někomu zranění nebo, chraň bůh, dokonce někoho zabil. Snad to tak nemyslel a ve své hlouposti si neuvědomil, co píše.

    #3285 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikin je proste chudak, dusevni i fyzickej 🙂 ja ho bloknul na FB, nemam zajem se zabyvat jeho myslenkovym svetem. Na druhy strane, je me smutno nad chlapem, ktery totalne zblbnul. Proc? tak to nevim, nejsem psychiatr. Nechapu proc kdyz si nekdo nekoho nevsima, je dotycnej nesmirne nasranej.

    Jinak doufam ze se nejak pristi rok slezeme spolu s Prazakem v pustinach jihozapadu…… v zemi kde se citis naprosto svobodny, kde lidi maji zbrane a dovedou je pouzit. Inet je v horach taky tak se budeme s Mikinem moci dohadovat na dalku. Bude to pro nej lepsi 🙂

    Jinak solong, vcera jsme po ranu narazili na hnizdo orlu – magnificent bird! Noc byla klidna jen nekde jeceli sakali a obcas horska puma. Pramen ze kteryho jsme brali vodu byl pruzracnej. Geolog co byl s nama nasel pod utesem nadherny geologicky stres … podle nej z dob kdy tady o “oteplovani” meli zajem leda dynosauri :).

    #3304 Reply
    ja
    Guest

    Ze bys byl Vohanko na FB pod falesnym jmenem? 🙂
    A znovu – ja v zivote nikomu nevyhrozoval, takze me *** tu omluvu dluzis. ***!

    #3314 Reply
    leho
    Keymaster

    Přispěvovateli Ja, na nepodepsané příspěvky a spamy obvykle nereaguji, ale zde udělám výjimku. Jde zřejmě o Mikina, že Jirko? Bohužel je zde tvrzení proti tvrzení, mám několik důvodů, abych považoval příspěvek s vulgaritami a vyhrožováním od tebe za pravý, z toho dva velmi pádné. Jedním z nich je kontext, který znáš pouze ty a druhý shodná IP adresa zprostředkovaná anonymizérem.
     
    A další nepřímý důvod je tvé patologické lhaní. Nechápu, proč bych ti měl vůbec něco věřit. Ty tak lžeš, nejenom malé nevinné lži, ale zákeřně lžeš s úmyslem poškodit a pomluvit. Takže soráč, žádosti se nevyhovuje!
     
    PS: Nevím, co máš s tím Vohankou. Někdo z FB? To by jsi musel dovysvětlit. Můj profil a jméno na FB máš, takže zmiňuješ udrčitě někoho jiného. Zase mám pocit, že se snažím bavit s člověkem, kterému nepatří počítač do ruky. Docela na tebe pasuje rčení o člověku ztraceném v džungli zrcadel…

    #3320 Reply
    krakatit
    Guest

    Chudak Mikin se zblaznil uz uplne. Nejak nedokaze pochopit, ze nemuze prinutit nikoho aby si s nim povidal. Na tom ID ho tepou ze vsech stran, zrejme si to neuvedmuje a ponekud mu preskocilo v mozku a tvrdi, ze to Leho schytavas ty. Nevim bud se Mikin zblaznil, nebo mu za blbost nekdo plati? Potreboval by doktora Chocholouska SMICH.

    Jinak v Kanade jsou dozinky –

    http://www.miamiherald.com/news/nation-world/article166261812.html

    #3321 Reply
    leho
    Keymaster

    Mikin je těžce mentálně postižený člověk. Zrovna se pokoušel zase spamovat. Je totálně ztracen v té džungli ze samých zrcadel. Na něj tohle rčení platí jak pr*el na hrnec!
     
    Haiťani a imigranti se hrnou do Kanady. Taky dobrý. Mikinové se v Yukon Territory o ně postarají a jistě se jim tam bude líbit. Ouvajs!!!

    #3323 Reply
    krakatit
    Guest

    Mozna ze je to u Mikina “a cabin fever”. Sedi tam zavrenej, mimo komaru nikde nic tak se citi sam.

    #3340 Reply
    donny
    Guest

    Kdyz ja mam s tim podpisovanim komentaru cenzore *** takovej problem. Kdyz se podepisu jako Mikin, objevi se me oznameni ze jsem zablokovan. Nevis o tom nahodou neco? Nevis….
     
    ***
    Proc me tady porad oslovujes, jako kdybych ti mohl kdykoliv odpovedet a kdyz to udelam, tak me hned smazes?
     
    *** kvůli urážkám nerelevantní text editován ***

    #3342 Reply
    leho
    Keymaster

    krakatit:

    Mozna ze je to u Mikina “a cabin fever”. Sedi tam zavrenej, mimo komaru nikde nic tak se citi sam.

     
    Je to jedno. Myslím, že spekulovat o Mikinově onemocnění je ještě marnější než o globálním oteplování. Při té spekulaci o oteplování se člověk alespoň něco naučí, pokud samozřejmě čerpá z důvěryhodných zdrojů. Ale o Mikinovi? To nedá člověku ale vůbec nic…
     
    donny/Mikin:

    Kdyz ja mam s tim podpisovanim komentaru cenzore *** takovej problem. Kdyz se podepisu jako Mikin, objevi se me oznameni ze jsem zablokovan. …

     
    Nemusíš se přihlašovat jako Mikin, ale jako Mikin se můžeš podepsat v textu příspěvku. Napsat například, “…tady Mikin…”. To tě nenapadlo?
     
    donny/Mikin:

    …Proc me tady porad oslovujes, jako kdybych ti mohl kdykoliv odpovedet a kdyz to udelam, tak me hned smazes?

     
    Nic není smazáno, ale přemístěno do spamu. Administrátoři webu mohou tvé příspěvky číst a popřípadě je částečně uvolnit jako například tento.

    #3359 Reply
    krakatit
    Guest

    FYI

    #3360 Reply
    krakatit
    Guest

    zato v rodne vlasti bude funkce hasicsky attache na Slovensku! Mikin by si mel zazadat o takovou funkci take neco jako Janosik z Yukonu!

    #3361 Reply
    Prazak
    Guest

    Nekdo lidem jako zde predvadi Mikin rikaji RARAŠEK takovej trpajzilk kterymu kdyz slapnes na kuri oko ti tve oko chce vypichnout 🙂 zda se ale, ze oba jste nastartovali jak dobre serizena motorka 🙂 Udelam vam maly obrazek Dawson, predstavte si malou vesnici, kde i hlavni trida s par obchody a jednim znamym barem je jeste hlinena, Population. In Dawson City, there are 1,319 (2011 Census) friendly, unique and adventure-minded individuals; the second highest population in the Yukon next to Whitehorse.
    Rek bych tedy, jak se docitate, ze pro nedostatek moznosti kulturniho naplneni, si tento RARAŠEK s vama hraje na pisecku a vy mu brete babovicku.
    Proste chlapec ma nazor 🙂 Politickym poradcem jako Stwora se urcite nestane a medvedum je to jedno 🙂 Nechte tedy bojovnika za socialni vyhody zit a bude radi, ze mate nejakou opozici, pevne verim, ze Mikin nepouzije zbrane strelne ani rezne k presvedceni svych oponentu.
    Proste jen muj nazor, urcite muze byt jeho zprava nasiraci a specialne kdyz kopiruje fake news to ale zalezi na inteligenci cloveka, aby poznal rozdil.

    #3362 Reply
    Daniela
    Guest

    Mily Prazaku,
    neber, proboha, moji uvahu jako nejakou oponenci, jen bych chtela vyjadrit muj “postoj”.(Zensky postoj samozrejme nema takovou vahu, jako postoj muzsky. 🙂 Nekteri diskuteri (ty ne), se dle meho mineni berou strasne vazne,skomiraji pod tihou problemu sveta a tak take to jejich vyjadrovani vypada. Pravda,v nejakem zapadakove se pak abstraktni veci nekde daleko rysuji daleko hruzneji, pac predstavivost je zvelicuje a vice strasi. Na druhou stranu, a to je moje pointa, to zdaleka neznamena, ze by lide zijici na okraji civilisace museli mit omezeny svetonazor. At zijeme kde chceme, nase presvedceni si neseme sebou, je to svetonazor ziskany zkusenostmi.. My jsme se s manzelem pred 30 lety rozhodli, ze se odstehujeme do klidnejsiho mista v horach, blize k prirode, vice jednodussiho zivota a nikdy jsme tohoto rozhodnuti nelitovali..Tim chci rici, Prazaku, ze zamrzly Klondyke za Mikina nemuze, pac je to sam Mikin, kdo zamrzl..Studena valka uz skoncila, nastaly jine vyzvy a jine problemy, svetova situace je ale jako vzdy v historii volatilni. Zijem v nejistote v mnoha oblastech a nekteri lidi, zvlaste jedinci neurotickeho razu, se pak zameri na nejaky objekt, kauzu, na ktere pak jejich uzkosti koncentruji, vini je ze situace pritomne a zaroven si tak kompensuji svuj strach z budoucnosti. . Mame nespocet prikladu, kdy se tato neuroza vybiji na nenavisti k Zidum. Mikin ma jinou nenavist, osobni nenavist k Trumpovi. To je jeho problem. Pripada mi, ze je silne ovlivnen zenskym faktorem, ktery muj muz nazyval “worry wart”, tedy, ze si jako mnoho zenskych ucini nazor a ten mu dela desne starosti. At uz je legitimni ci ne.. Jako rodinny muz, hadam, ze Mikin, ovlivneny zenskym okolim se pak stal bojovnikem proti hrozbam, ktere nexistuji a zapadl do pasti stekani u jineho stromu. Nadavani do rudohnedcu a svabu uz je obzvlaste zoufale gesto, ukazuje to, ze on uz definitivne skoncil s budhismem. Skoda.

    #3395 Reply
    krakatit
    Guest

    Mikin, ovlivneny zenskym okolim se pak stal bojovnikem proti hrozbam, ktere nexistuji a zapadl do pasti stekani u jineho stromu. Nadavani do rudohnedcu a svabu uz je obzvlaste zoufale gesto, ukazuje to, ze on uz definitivne skoncil s budhismem.

    Naprosty souhlas – to je uz stadium silence, ma holt chlapec problem. My to nevyresime, tak mu zbyva jen jecet na netu a vzapeti byt bloknut.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
Reply To: Reply #3314 in Zadost o omluvu.
Your information: