Potvrzeno: COVID-19 je především Čínský virus

Autor:  leho | dne: March 22, 2020


Přesněji se jedná o CPP virus, což je anglická zkratka Čínské komunistické strany (Chinese Communist Party). Je téměř neuvěřitelné, že novináři v západních médiích zazlívají americkému prezidentu, že virus zvaný COVID-19 nazývá Čínským virusem. Virus pochází z Číny a bylo by tedy logické, že mu tak lidé budou říkat a to včetně amerického prezidenta.
 

 
Ale on existuje velmi dobrý důvod a rovněž tlak na novinářskou komunitu, aby se původci nové epidemie tak neříkalo. Virus bez jakýchkoliv spekulací pochází z provinčního města Wuhanu, kde rovněž existuje supermoderní biologická laboratoř na výzkum, světe div se, právě toho druhu viru, který způsobuje nynější světovou kalamitu.
 
Při velikosti Číny by byla opravdu neuvěřitelná náhoda, kdyby COVID-19 neměl nějakou spojitost právě s touto laboratoří, což by znamenalo, že se jedná o únik buď úmyslný anebo kvůli nejmenované a trestuhodné nedbalosti. S největší pravděpodobností to druhé, protože je všeobecně známo, že pracovníci laboratoří ve Wuhanu si přivydělávají prodáváním pokusných zvířat na místním trhu, což by také vysvětlovalo, proč Čínská komunistická strana tak vehementně věc zametá pod koberec v podobě bránění přístupu zahraničních odborníků a novinářů.
 
To, že se jedná o velice pravděpodobný únik z laboratoře potvrzuje česká mikrobioložka Soňa Peková:
 

 
Gina Shakespeare v pořadu Declassified už tuto teorii úniku prakticky považuje za fakt nezávisle na jakýchkoliv českých zdrojích:
 

 
Článek s textem videa na The Epoch Times: Here’s Why the CCP Owns This Pandemic
 
Pořad Declassified je filiálka The Epoch Times, což jsou bývalí členové sekty Falung Gong a nepřátelé Čínského státu v emigraci. Prý nejsou objektivní, protože jsou to antikomunisti. Opravdu?
 
Takže ze dvou důvěryhodných zdrojů je potvrzeno, že virus není pouze čínský, ale byl způsoben trestuhodnou nedbalostí spojenou s provozem laboratoře v čínském Wuhanu. A ještě k tomu to čínští komunisti tutlali a způsobili tak nejhorší světovou hospodářskou krizi od 30. let, pokud ne přímo pandemii.
 
Poučí se někdy západní civilizace, že spoléhat se na Čínskou komunistickou stranu se může rovnat sebevraždě? Doufejme, že se poučí. Ale příštích pár roků může pěkně bolet. Pokud přijdeme pouze o úspory, můžeme mluvit o štěstí…