Co prohlásili vs. co vlastně věděli o Sýrii?

Autor:  leho | dne: April 8, 2017


Titulek je částečně převzatý z Powerlineblog.com. Nikdy jsem nevěřil, že by Obamova administrativa byla vůbec něco schopna dohodnout včetně smlouvy o likvidaci chemických zbraní v Sýrii mezi Ruskem, Sýrii a Spojenými státy. Mé zlé tušení mě vskutku nezklamalo. Smlouva z roku 2014 byl pouze cár papíru se zcela zřejmým účelem v podobě bodů pro volební kampaň demokratů a zvláště Hillary Clinton během následujích dvou let.

 

Zde je video tehdejšího ministra zahraničí Johna Kerry ze 31. října 2014 o smlouvě likvidace chemických zbraní v Sýrii. U nás se říká, “…a picture is worth of thousand words…”. Neboli Johna Kerryho viděti, atd. Video zde:

 

 

Článek Obama Administration Knew Syria Still Had Chemical Weapons, Despite Saying Otherwise v periodiku The Weekly Standard sumarizuje fakta o smlouvě. Zvláště stojí za to prohlášení poradkyně pro národní bezpečnost Susan Rice o likvidaci chemických zbraní v Sýrii v rozhovoru s NPR (National Public Radio) v lednu tohoto roku Obama Adviser Susan Rice Cites Syrian War As Biggest Disappointment. Připomínám, že jsem se o Susan Rice zmiňoval již v předchozím příspěvku na Nezvědavci Watergate 2.0.

 

Podle všeho Obamova administrativa si byla velmi dobře vědoma, že smlouva je pouze cár papíru a byla uzavřena pouze a jenom proto, aby demokratická strana měla materiál pro volební kampaně do kongresu a senátu v následujících letech včetně volební kampaně pro demokratickou prezidentskou kandidátku Hillary Clinton.

 

Na Facebooku jsem sdílel linku na video, jak útok v Sýrii vypadal, opravdu pro silné nervy: video po chemickém útoku

 

Jinak řečeno, nemohou být žádné pochyby, že Washingtonská bažina potřebuje pořádně vysušit!

 

Jisté členstvo Obamovy administrativy by mělo být za tohle postaveno před podobný soud, před jaký byli postaveni nacističtí pohlaváři. A nejen za tohle!