Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

#2665
George
Guest

No nebrec Krakatite, je sice pravda ze nekteri z nas se na boj s vulgaritou a blbosti vykaslali, ale ted se zda, ze se aspon ja budu pomalu vracet. Diskuse zacina byt inteligentnejsi bez kapitana and co.
Psal jsem davno, ze kdyz nic jineho, tak president Trump loves his country, his children and grandchildren, and that is why he works without pay for the good of all. He would have a easy time in NY or Florida or anywhere in the world, if he would skip this presidency. Zivot jeho a jeho rodiny by byl bez hrozeb a utoku. Problem je, ze by to byl konec demokracie svobody slova, 2nd amendment by zmizel a komunisticka/islamska diktatura by zacala. On se dostal do presidentskeho kresla par vterin po 12h. Ted ma plne ruce prace s tim aby se udrzel a mene casu na to co chce delat: jobs, medical care, safety, make America great again. Obama a jeho lidi dosadili muslimaky a demokraticke traitors do mnoha dulezitych pozic a ted je problem s “leaks” a jinymi podrazy.
Pro vasi informaci, pitomej Trudeau uz v Kanade prosadil bill, ktery dela “islamophobii” nelegalni. Kazda rozumne smyslejici osoba vi, ze to je zacatek konce svobody slova v Kanade. Trudeau je neco jako Obama a Hillary dohromady. Zavidime (ja a vsichni moji pratele) Vam Trumpa.
zdravi Jirka