Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

Home Forums Watergate 2.0 National Review udeřil hřebík na hlavičku Reply To: National Review udeřil hřebík na hlavičku

#2707
leho
Keymaster

Bohužel, Mikin se asi hned tak nevrátí, jelikož byl označen za spammera. Stejně si nemyslím, že by plácal něco jiného kromě obvyklých blábolů jak to všechno Trump zařídil společně s Puťkou a že by měl být Trump za zradu postaven ke zdi a zastřelen.

 

Jinak skutečně se asi jedná o dějinný zvrat. Demokrati vrhli do voleb v Georgii všechno co měli a přesto vyhrála republikánka. Viz úryvek z diskuze na iDnes (linka zde – mezitím se tam objevil i Mikin a také já, samozřejmě)

 

V Georgii ziju. Poslednich nekoli tydnu tu neslo poslouchat zadny country radio…doslova po kazde pisnicce byl Demokratama zaplaceny spot o tom, ze Handel krade, utratila 15 tisic dolaru za zidle a podobne. Tak aspon vim, kolik ta megakampan stala a jsem rad, ze to melo stejnej vysledek jako kdyby Demokrati splachli ty penize do zachoda.

 

Já bych neřekl, že se jedná o stejný výsledek jako kdyby ty peníze spláchli do záchoda. Je to pro demokratickou stranu ještě mnohem horší. Reklamní kampaň založená na lžích a módním antitrumpismu mezi levičáky, i když s neomezenými zdroji, vyšla naprázdno. A to je to nejdůležitější, neboť voliči dokázali, že nejsou pouhá nemyslící masa a to je pro demokraty tragédie. Pokud nezmění motto kampaní, tak se mohou rozloučit s jakoukoliv reprezentací v kongresu a senátu neboť ztratí ještě víc pozic. Podle mne se situace sune pomalu a přeci k vyřazení demokratické strany z politiky do té doby, dokavaď se nenajde někdo, kdo ten jejich bordel dá dohromady. V historii se to už párkrát stalo.

 

PS: Není bez zajímavosti, že zprávu v českých médiích v podstatě ignorují. Na iDnes se sice zmínili, ale Lidovky ne a také Česká televize kde nic tu nic. Holt to nepasuje to jejich módní anti-trumpistické ideologie.