Reply To: Cenzura

Home Forums Diskuze a fórum Cenzura Reply To: Cenzura

#2983
Daniela
Guest

Na te schuzce v cervnu 2016 tam byli, jak tomu rozumim, 3 Americane z Trumpova volebniho tymu.
“Trump Jr. also said he invited Trump’s son-in-law Jared Kushner and then-campaign chairman Paul Manafort to attend the meeting, “but told them nothing of the substance.”
“After pleasantries were exchanged, the woman stated that she had information that individuals connected to Russia were funding the Democratic National Committee and supporting Ms. Clinton,” Trump Jr. said in the statement. “Her statements were vague…”

Z toho usuzuji, Prazaku, ze ta ruska advokatka, ktera urcite umi anglicky, osahavala 🙂 situaci hned po ohlaseni Trumpovy kampane.. Proste slidila, jak uz to Rusove delaji.
Nahodila udicku, jako ze ma informace o Hillary tymu, a cekala na reakci. Nevim, co z toho vzeslo, ale zadna vymena informaci (za penize) se nekonala… Jsem si jista, ze se take snazila jednat s Clintonovou kampani, tohle pro mne vypada jako shromazdovani drbu a snazeni se nabouravat politickou scenu v USA. Takovi cuchaji jako psi na obou stranach. Lide v situaci, jako je Kusnner a Trump jr. s tim musi pocitat, ze se na ne nekdo bude chtit nabalit a parazitovat. V tomto se Rusaci do americkych voleb vnesovali, protoze jsou vtiravi a stale strkaji do neceho svuj frnak.
Skodliva informace od takzvaneho anglickeho spiona o Trumpove curani v Moskve s prostitutkami -Moscow dossier- je stejneho razeni, je to snaha vznaset chaos, rozestvavat a pripadne z toho chaosu nejak profitovat.
Jelikoz se Kushner zatim k veci podstatne nevyjadril, mame tu svedectvi od Trumpa jr, ktery se vehementne proti narceni kolize s Rusy brani.
Vzpomnela jsem si, ze kandidatka na francouzskou presidentku Le Pen byla v lednu na navsteve v New Yorku, take v Trump Tower, kdo vi, co si ona myslela a planovala. Pry si tam jen dala obed. Nemam informace o tom, ze by se s ni Trump sesel, ale i kdyby, nemam to vyznam.
Pisu to proto, ze s Trumpem a jeho tymem se chce setkat mnoho lidi.