Reply To: Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku

Home Forums Watergate 2.0 Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku Reply To: Breitbart: pět důvodů pořádně vyšetřit Clintonku

#3030
George
Guest

Nejvetsi lumparna je, ze kdyz Clintnka prodala Uranium rusum tak hned dostala asi 100 az 150 milionu do foundation. Tomu rikam neco k investigation. A to je collusion. To ze lide okolo Clintons se sebevrazdeji a maji nehody je dalsi vec.
Musim si postezovat. Mel jsem 2 kolegy a myslel jsem si opravdu dobre pratele. Bohuzel, oba maji Trump syndrome. Jeden neni schopny vubec nic diskutovat.Ani to jestli Trump ma rad Ameriku. Druhy je tak fanaticky, ze ted jezdi do Mexica a USA jedine pres staty a do statu ktere volily demokraty. Ma stesti, ze zapadni pobrezi Washington, Oregon a Californie tu blbost udelaly diky illegals a dead people. Kdyz jsem mu to rekl, tak uz se mnou pres pul roku nemluvi. Oba kanadani mimochodem. Mezi cechoslovakama tady je asi 20-30 paru a singles (vsichni co znam) pro Trumpa a jen jeden par je pro Trudeau, proti Trumpovi a miluji muslimaky. Maji jednu vymluvu: dcera jim zije s muslimakem nekde v Jordansku ci Iranu.
Kdyz clovek ztrati “dobre” pratele, tak je to jako kdyz nekdo umre. No nic, ozyvaji se jinni. Jirka