Reply To: Cenzura

Home Forums Diskuze a fórum Cenzura Reply To: Cenzura

#3459
Prazak
Guest

Mikine, rasizmus treba u Krakatita nemuzes ocekavat, tam to proste nejde, ma v rodine asiaty i cernochy a vsichni normalni (aspon on to tvrdi:-) U leha asi take nenajdes rasizmus, u mne pokud veris, ze “Latinos” maji prevzit tuto zem rasizmus asi najdes, ale tam se nejedna o rasu, nybrz o skupinu lidi kteri ve sve pitomosti i kdyz narozeni tady vykrikuji, ze jsou Latinos. (Zrovna ted mne potetovani “latinos” delaj strechu na baraku).

No budes mit ted veselost, Kennedy se vratil na Yukon hlavne kvuli tobe 🙂 aspon to tak vidim ja, puvodne mel jit na operaci a Myvala mela zaplacen zajezd do Egypta 🙂 Jak vime, kdo je kamarad s Mikinem neni kamarad s Myvalou 🙂 a ted ta cela mashinerie vlitne Nuf ha ha ha No jsem zvedav jestli mu nekdo rekne story o tom, jak Pupal nasel knizku o Welzlovi a zacal patrat, kde je v Dawsonu pohrben, no a misto aby napsal ze nikdo nevi a ze deti v Dawsonu si z nej delali sprtouchlata jako z mistniho blazna, Pupal mu postavil modlitebnu i ze zaznamnikem, kam vsichni kdoz zabloudi do Dawsonu mohou ulozit sve vzpominky:-)

Bylo by zajimave, kdybys sem napsal report o navsteve ceske TV a u koho prespali 🙂 kdo je vozil po Dawsonu a ukazoval zajimavosti, jako srub Jacka Londona nebo Bonanzu. Treba i zminka o plavbe Yukon 2003 kde se budto mohl vyfotit s grupou zucastnenych Kennedy nebo Mikin, kdyz se nad tim zamyslis je to smesne, ale Kennedak mel pravdu, ty ses tam jen nachomejt, stejne jako sem Nufovi poradil, aby se spojil s tebou, jsem rad, ze mne poslechl 🙂 sem jen zvedav, jak to prekousne kennedy 🙂 vidis ted sem RARÁŠEK ja ha ha ha