Reply To: Tři reportéři ze CNN vyhozeni

Home Forums Washingtonská bažina Tři reportéři ze CNN vyhozeni Reply To: Tři reportéři ze CNN vyhozeni

#3520
Krakatit
Guest

Byl jsem se podivat na Trump really v Phoenixu. Konfrontoval jsem si to s tim co psali novinarsti zverovestove a kameramani TV …. – z tech par stovek priblbliku exportovanych povetsinou z Kalifornie, udelali uzasny show – 🙂 jako kdybych slysel Mikina Bilinu!

Podle mne, v tom davu kolem Trumpa byl[ tisice lidi. …. Trump me nijak nenadchnul. Je to jen Tsunami co uvolnilo energii zdejsich lidi, pokud strizlive posuzuju. Myslim ze se nepodarilo jeho lidem uplne zmenit to, co ruzne zastupujou politicti zivnostnici ve Washingtonu, bude se Trump s nima dohadovat dalsich 7 let.

America First sice rezonuje v naproste vetsine lidi, ovsem pokud nebudou sledovat vsechny kandidaty, kteri se nabizeji, ostrizim okem a kontrolovat jejich stanoviska a tazat se proc? Nezmeni se nic podstatneho.

Rvouni jsou bezvyznamni a lehce pacifikovatelni, ovsem druha strana nema koho proti Trumpovi nasadit – proste neni! Trump tam bude dve obdobi ke vzteku medii a Hollywoodu.