Reply To: Svet se dostal

Home Forums Diskuze a fórum Svet se dostal Reply To: Svet se dostal

#3530
Daniela
Guest

Zajimave. To video mi zase potvrzuje nazor Trumpa, ze strhavani soch se muze zvrhnout v anarchistickou hysterii..At si kazdy prska jak chce, to jsou logicke uvahy. Navic, zmizenim confederancy soch se urcita presvedceni nezmeni.
Podobne jako kdyz se mensiny ohrazuji proti ‘perojativnim’ nazvum sve rasy-ethniky, jelikoz politicky korektni nazor nezmeni mysleni obcanu.
Obcanu USA, kteri se povazuji za “black” je asi 13 procent. Jsou zde ale i jine rasy a ethnikum, takze, kdyz se americka spolecnost podvoli teto minorite, tak zase budou diskriminovani treba Cinane. (A Cesi) 🙂

Vzpomnela jsem si na jezdecke sochy generala Shermana, zuriveho unionisty, ktery zdevastoval Jih a nechal vypalit Atlantu. Aha, tak to byl “dobry” general, porazil Jih, ze..:-)
Ja se domnivam, ze cernosskou nespokojenost se snazi naroubovat liberalni levice tak, aby se cernosi spojili s anarchisty..Liberalni levice je zneuziva. Nevim jak na severu, ale zdejsi cernosi nejsou zdaleka tak radikalni, jak to vypada v mediich, bohuzel ale maji mezi sebou fanatiky jako belosi.
——————

Tak kanadsky Trudeau uz se zalekl mnozstvi nelegalnich immigrantu do Kanady a jeho otevrena naruc se zavira. Hmm. Jak predvidatelne. Bylo to od nej nezodpovedne, davat immigrantum falesnou nadeji.

Z ceskeho tisku:

“Na to, aby někdo úspěšně získal azyl, nesmí to být ekonomický migrant,” řekl Trudeau reportérům tento týden. “Musí být zranitelný, vystavený mučení nebo smrti, nebo to musí být člověk bez státní příslušnosti. Pokud žádají o azyl, budeme je hodnotit na základě toho, co je uprchlík či žadatel o azyl.”

Trudeau zdůraznil, že Kanada zůstává otevřenou a přívětivou zemí, avšak varoval, že pokud lidé budou přicházet přes nehlídanou hranici v pustině, nebudou z toho mít žádné výhody. “Musíte dodržovat předpisy a těch je mnoho.”
Trudeaua kritizují opoziční politici, že nabídl přijetí všem imigrantům a že to způsobilo “chaos” v kanadském azylovém systému.
—————-
Dobrodej Trudeau je tak naivni, ze si nedokaze predstavit imigranty, kteri jsou v techto vecech daleko otrlejsi a chytrejsi nez on. Pobavila mne stipulace v prohlaseni, ze asyl by mohl dostat clovek bez statni prislusnosti. Ha ha. Prvni vec by byla, kdybych se snazila jako imigrant propasovat do Kanady, ze bych zahodila osobni dokumenty. ” A ted jsem tady, starejte se o mne Kanukove, pac uz se mne nezbavite.” 🙂 Tohle uz vi nasi illegalni immigranti hodne dlouho. Ze Salvadoru, Guatemaly, Columbie a mnoha dalsich. Nemaji doklady, nevi odkud jsou, neznaji svou statni prislusnost a tak je neni kam deportovat. V USA jich je asi milion..
A to at se jeste pripravi Trudik na ty “nezletile”, o ktere se stat bude muset postarat z lidskopravnich duvodu…