Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

Home Forums Watergate 2.0 Nemusí to dopadnout dobře Reply To: Nemusí to dopadnout dobře

#3553
leho
Keymaster

Mikin dnes v 8:25AM v oddělení spamu:

Jisteze, (nadávka Krakatitovi vynechána). Na iDnes se muzes jenom koukat, protoze do diskuse by ses musel prihlasit ty hrdino pod svym jmenem. Kdo je na iDnes k smichu, o tom svedci fakt ze odtam zdrhl čatár K.

 
Jirko, že nějaký čas nepřispívám do nějaké tvé oblíbené diskuze vůbec neznamená, že jsem odněkud zdrhl. Mé mlčení může znamenat mnoho jiných krásných věcí, jako že například mám cosi jiného a mnohem důležitějšího na práci. A rovněž už nějak nevidím důvod ztrácet čas s totálně pomateným člověkem, který mi lezl do řitního otvoru a nazýval se mým kamarádem po téměř 13 let.
 
K tématu, že to nemusí dopadnout dobře: nemusí, ale může. Kde je ta konspirace s Rusy? Prohledali Manafortův dům a ještě k tomu obamovci s Clintonama už šmátrají co na Trumpa se dá najít více než rok a kde nic tu nic. Věci zřejmě vyšumí do ztracena. Tedy zatím. Ale příští rok během volební kampaně do kongresu může být ještě veselo a doufejme, že demokrati budou za totální blbce, takže ztratí ještě víc hlasů a Senát bude mít přes 60 míst republikánských. Už se na to docela těším…